ZINĀTNĒ BALSTĪTA PIEEJA

Lai arī iegūtie rezultāti dažkārt var šķist neticami, mūsu programmas un pētītas un pierādītas. To, ko mācām, mēs pārbauda, izmēģinām un paši apgūstam. Mācību programmas tiek nemitīgi pilnveidotas, balstoties uz jaunākajiem atklājumiem, lai nodrošinātu vislabākos rezultātus.

Uzzini vairāk

PRAKTISKA PIEEJA

Teorija ir lieliska, bet ar to nepietiek. Mēs esam pilnīgi pārliecināti, ka darot var vislabāk iemācīties, tādēļ visas mūsu mācību programmas un izaicinājumi fokusējas uz praktisku darbošanos. Darām kopā?

Apskatīt katalogu
2.png__PID:c044b086-d6ee-4067-9c58-57b7f62ea4f5

MĀCIES TIEŠSAISTĒ

Mācies brīvi, elpo dziļi un atklāj sevi!

Mācies sev ērtā laikā un vietā! Tiešsaistes mācīšanās ir modernajam dzīvesveidam piemērotākais formāts, kā gūt zināšanas. Sniedz sev absolūtu brīvību, uzlabo dzīves kvalitāti, apgūsti elpošanas pamatus un kļūsti par sevis labāko versiju. Rūdīšanās skolas tiešsaistes programmas sniedz elastību un pieejamību ikvienam. Atklāj bezgalīgas iespējas, dažādus tematiskos kursus un ērtu mācību plānu.

Apskatīt mācību programmas

Rezultāti

Jūtos labi, prāts dzidrs un enerģijas daudz. Tu esi izveidojis ko patiešām īpašu un nozīmīgu! Cilvēkiem ir jāatgriežas pie dabas. 🙂 Uz drīzu tikšanos!

PAULS


Pirmo reizi iekāpu ledus vannā un sapratu, ka mana dzīve vairs nebūs nekad tāda, kāda tā bija pirms tam. Elpošana un aukstums mani ir izvedis cauri visām bijušajām un esošajām krīzēm. Jūtos iemīlējusi aukstumu līdz kaulam!

INGA


Īsumā - "GAME CHANGER"! Kopš nometnes apzināti elpoju. Elpoju caur degunu un praktizēju aukstumsēdes. Pēc Rūdīšanas skolas pieredzes apzināti veicu ar veselību saistītas izvēles.

ARTŪRS


Man ietekmīgākās bija dziļās elpošanas, jo sanāca redzēt sevi no citas puses un saprast lietas, kas būtu jāmaina. Izdevās apzināties izmaināmās lietas, garīgi salabt ar vienu no ģimenes locekļiem, kā arī vairāki laimes un mīlestības uzplūdi. 👌 Kontakts ar Tevi šķiet ir visnoderīgākais šobrīd.

OSKARS


Iemācījos elpot!
1) izpratne par elpas nozīmi;
 2) "atradu" savu diafragmu;
 3) sāku draudzēties ar aukstumu (ar pēdu un dušas palīdzību).
REZULTĀTS – trauksmes, stresa, nemiera brīžos – ELPOJU! Iegūst arī mana ģimene, jo arī viņi mācās elpot.

NELLIJA


Nometnē tika iegūts pozitīvs enerģijas lādiņš. Šobrīd esmu kļuvis krietni mierīgāks, apkārtējie cilvēki to izjūt. Apgūtā elpošana palīdz nomierināties un sniedz motivāciju izlīst no siltās/komfortablās gultas agrāk, lai varētu veltīt laiku sev. Paldies par nometni, lieliski pavadītas brīvdienas!

DĀVIS


Iepriekš par zemu novērtēju elpas spēku. Pēc kādas no dinamiskajām elpām ieguvu lielāku ticību sev, savām spējām un skaidrāk saredzēju, kur vēlos būt nākotnē. Kā arī tiku vaļā no lielas daļas baiļu, kas man bija par šo tēmu. Tāds mieriņš iestājās. Noteikti ieguvu labāku kontaktu ar savu vīru. Tas, ka mēs bijām kopā un šo pieredzējām bija pilnīgi cits līmenis. Ikdienas steigā un bērnkopībā bija pazudusi tā dzirksts un kopības sajūta. Šis reāli atjaunoja un savienoja atpakaļ. Rezumē – es apmeklēju visu (retrītus, nometnes, pasākumus), ko sajūtu, ka vajag. Šis bija pēdējā laika jaudīgākais. Liels paldies🙏

LAURA


Pēc nometnes atgriezos absolūti iedvesmota pārmaiņām un jāsaka, ka pirmā iedvesma tā arī nav noplakusi! 😅 Ar vīru kopā ejam ūdenī un praktizējam deguna elpošanu. Efekts vienreizējs. Vima Hofa 15 min elpošana jau integrējies ikdienā kā normāla dienas daļa. Kopā ar vecāko dēlu staigājam basām pēdām ap māju, viņš pievienojās pats pēc savas iniciatīvas. Daudz vairāk vēdinu telpas un mēģinu izskaust "tuntulēšanās kultūru". 😂 Kopumā gribēju pateikt lielu paldies par šo nometni, iedvesmu un mazliet citādu skatījumu uz lietām.

LĪVA


Esmu komforta cilvēks, kam visu gadu varētu būt +35 grādi ārā. Par rūdīšanos domāju jau gadus sešu un tā arī nesaņēmos, bet šī nometne nolika visu pa vietām – vide, cilvēki, zināšanas, pieredze un pārliecība, ka es to varu un tas var būt arī forši. Kad pirmo reizi dzīvē iekāpu āliņģī, tur pavadīju piecas minūtes un uz mājām aizbraucu veselāka nekā atbraucu, es katru dienu praktizēju elpošanu. Reizi nedēļā eju ledus peldēs un 2–4 reizes nedēļā pirtī. Viennozīmīgi jūtos labāk, veselīgāk gan fizioloģiski, gan emocionāli. Paldies Mārim, ka dalies ar savām zināšanām un iedrošini. Nometne bija izcila!

MONTA


Es ieguvu jaunas zināšanas – daudzas lietas bija jaunatklājums. Ieguvu jaunu pieredzi, labāku pašsajūtu, iekšēju mieru un var pat teikt drosmi iet pretī dažādām dzīves situācijām. Sanāca arī sevi izaicināt. Ļoti laba pieredze. 

LĪGA


Lieliskas un vērtīgas mācības. Kad atbraucu no mācībām, bija enerģija visam vakaram, tas ir ļoti labs motivators turpināt un strādāt ar sevi. Pašam neticējās, ka asinsrite tomēr strādā un kaut kas ķermenī notiek. Paldies par šo lielisko Vima Hofa mācību dienu.

EDGARS


Pirmo reizi piedalījos Rūdīšanās nometnē. Biju galīgi bez pieredzes šajā jomā. Esmu ļoti pateicīga Mārim par vārdiem neaprakstāmo pieredzi. Pats galvenais ir noticēt sev, ka tu to vari. Tā ir tik lieliska sajūta, ka esi to paveicis. Māris māk iedvesmot un atrast īstos vārdus.

INGA


Tiešsaistes apmācības

Mācies sev ērtā laikā un vietā! Tiešsaistes mācīšanās ir modernajam dzīvesveidam piemērotākais formāts, kā gūt zināšanas. Sniedz sev absolūtu brīvību, uzlabo dzīves kvalitāti, apgūsti elpošanas pamatus un kļūsti par sevis labāko versiju. Rūdīšanās skolas tiešsaistes programmas sniedz elastību un pieejamību. Atklāj bezgalīgas iespējas, dažādus tematiskos kursus un ērtu mācību plānu.

Apskatīt mācību programmas
2.png__PID:c044b086-d6ee-4067-9c58-57b7f62ea4f5

Klātienes pieredzes

Klātienes mācības ir spēcīga pieredze, kas ļauj uzzināt, praktizēt un piedzīvot. Šajās mācībās ar Tevi kopā vienmēr būs pieredzējis treneris, kas vadīs un atbalstīs. Šis ir lielisks nākošais solis pēc zināšanu iegūšanas. Mācības klātienē integrē un nostiprina visu, ko Rūdīšanās skola māca. Tā ir unikāla iespēja darboties nelielā grupā vai individuāli ar treneri un sajust kopēju enerģijas lauku.

Apskatīt klātienes mācības
3.png__PID:44b086d6-eea0-479c-9857-b7f62ea4f5a9

Mācību ceļojumi

Mācību ceļojumi ir pati jaudīgākā Rūdīšanās skolas pieredze. Lai augtu un attīstītos ir jāizkāpj no komforta zonas arī vistiešākajā nozīmē. Atrašanās ārpus ikdienas pienākumiem un domām ir nenovērtējama iespēja atklāt tik daudz jauna par sevi. Mācību ceļojumu laikā daudzas dienas pēc kārta tu nodosies intensīvam darbam ar sevi, elpu, ķermeni un prātu. Pēc mācību ceļojuma Tu jutīsies kā no jauna piedzimis.

Apskatīt mācību ceļojums
4.png__PID:b086d6ee-a067-4c58-97b7-f62ea4f5a9e5