Ko citi saka par Rūdīšanās skolu?

Ko citi saka par Rūdīšanās skolu?

Mūsu apmācībās un izaicinājumos ir piedalījušies vairāk nekā 1000 dalībnieki. Pēc šiem notikumiem vienaldzīgo nav. Visiem ir kas sakāms par piedzīvoto Rūdīšanās skolā. Lasi atsauksmes un uzzini, kā mūsu dalībnieki jūtas pēc apmācībām un izaicinājumiem.

Dalībnieki par kursu “Elpošanas terapeits sev un ģimenei”

"Pirmajā reizē piedalījos attālināti, bet otro reizi – klātienes grupā. Elpošanas ceremonijas mani īpaši uzrunāja. Tagad elpošanas prakses ir kļuvušas par manu ikdienu. Jūtu lielāku prieku, enerģiju, drosmi un pārliecību par sevi. Tagad ikdienā notiek daudz pārmaiņu. It kā visums ap mani mainītos. Sajūtas kļūst intensīvākas."

"Kurss ir par sevis apzināšanos. Katra elpošana ļauj man iedziļināties un labāk izprast gan iekšējos, gan ārējos procesus. Tas ir pašrefleksijas process. Tagad apzināti saprotu, ka notiek pārmaiņas dzīvē. Jūtu, kā zemapziņa mijiedarbojas ar apziņu. Iemācījos uzticēties tam, ko redzu un jūtu. Tagad man ir vairāk spēka un enerģijas."

"Man īpaši patika klātienes elpošanas prakses. Tā bija ļoti spēcīga pieredze. Biju pārsteigta, ka ko tādu var pieredzēt “vienkārši elpojot”. Stresa situācijās spēju rīkoties apzinātāk un izvairīties no panikas. Ir uzlabojusies saikne starp ķermeni un prātu. Papildus esmu sākusi arī sapņot."

"Ļoti novērtēju drošo vidi, kas radīta kursa ietvaros. Tā iedrošināja dziļāk iegrimt elpošanas un sevis izzināšanas procesā. Šī bija unikāla un neaizmirstama pieredze."

"Piedzīvoju daudz atklāsmju, ieguvu spēju ļauties dzīvei, atradu iekšējo mieru un guvu izpratni, kur vēlos doties tālāk. Tagad es sāku pamanīt, kā pasaule man palīdz augt un mainīties. Kursa laikā iemācījos saglabāt mieru un adekvāti reaģēt uz dažādām stresa situācijām. Piedzīvoju arī dažas šķietami mistiskas pieredzes, kas tagad kalpo kā jauns enerģijas avots."

"Piedalos kursā jau otro reizi un iesaku arī citiem to atkārtot. Otrā reize bija izaicinošāka, bet sniedza vēl lielāku ieguvumu. Ikdienas elpošanas prakses iemācīja man disciplīnu un uzlaboja manu fizisko veselību. Tas bija viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc izvēlējos piedalīties šajā kursā. Pateicos Mārim un grupai par šo brīnišķīgo mijiedarbību un iespēju darboties kopā."

"Vienā vārda – TURBULENCE. Tā bija vērtīga pieredze, kas “sakratīja” manu dzīvi. Tik daudz, kas notika kursa laikā. Es ticu, ka šis ir tikai sākums un no šī brīža dzīve tikai turpinās iet uz augšu. Ieguvu daudz personīgo atklāsmju."

Dalībnieki par Vima Hofa metodes nometni

"Jūtos labi, prāts dzidrs un enerģijas daudz. Tu esi izveidojis ko patiešām īpašu un nozīmīgu! Cilvēkiem ir jāatgriežas pie dabas. 🙂 Uz drīzu tikšanos!"
– PAULS

"Pirmo reizi piedalījos Rūdīšanās nometnē. Biju galīgi bez pieredzes šajā jomā. Esmu ļoti pateicīga Mārim par vārdiem neaprakstāmo pieredzi. Pats galvenais ir noticēt sev, ka tu to vari. Tā ir tik lieliska sajūta, ka esi to paveicis. Māris māk iedvesmot un atrast īstos vārdus."
– INGA

"Man ietekmīgākās bija dziļās elpošanas, jo sanāca redzēt sevi no citas puses un saprast lietas, kas būtu jāmaina. Izdevās apzināties izmaināmās lietas, garīgi salabt ar vienu no ģimenes locekļiem, kā arī vairāki laimes un mīlestības uzplūdi."
– OSKARS

Noteikti ieguvu labāku kontaktu ar savu vīru. Tas, ka mēs bijām kopā un šo pieredzējām bija pilnīgi cits līmenis, nekā ja viena būtu piedalījusies. Ikdienas steigā un bērnkopībā bija pazudusi tā dzirksts un kopības sajuta. Šis reāli atjaunoja un savienoja atpakaļ – tieši tas, kas vajadzīgs 🤍
Rezumē – es apmeklēju visu (retrītus, nometnes, pasākumus), ko sajūtu, ieraugu, ka vajag. Šis bija pēdējā laika jaudīgākais notikums. Liels paldies🙏

Nometnē tika iegūts pozitīvs enerģijas lādiņš.⚡️ Šobrīd esmu kļuvis krietni mierīgāks, apkārtējie cilvēki to izjūt. Apgūtā elpošana palīdz nomierināties un sniedz motivāciju izlīst no siltās/komfortablās gultas agrāk, lai varētu veltīt laiku sev. Paldies par nometni, lieliski pavadītas brīvdienas!
– DĀVIS

Dalībnieki par citiem Rūdīšanās skolas pasākumiem

Iepriekš par zemu novērtēju elpas spēku. Tagad, redzot cik liela jauda tam ir, noteikti turpināšu pielietot metodes ikdienā un praktizēt tās. Pēc kādas no dinamiskajām elpām ieguvu lielāku ticību sev, savām spējām un skaidrāk saredzēju, kur vēlos būt nākotnē, kā arī tiku vaļā no lielas daļas baiļu, kas man bija. Tāds mieriņš iestājās. Pārsteidza arī Māra visaptverošās zināšanas par veselību kopumā. Biju domājusi, ka esi vairāk Aukstuma guru.
– Laura

Pēc jaudīgās nodarbības, vēlējos uzzināt, kad plānota tuvākā elpošanas ceremonija? Ļoti labprāt pievienotos!
15 gadus praktizēju meditācijas, bet tās "veda prom no ķermeņa", tādēļ pārstāju. Izvēlējos vienkārši dzīvot apzinātu dzīvi. Šī elpošanas tehnika ļāva manam ķermenim attīrīties un dziedināties. Par ko esmu bezgala pateicīga!
Tie vārdi, ko teicāt – ja būsiet veseli, jūs vienkārši starosiet! Šis ir mans mērķis, uz ko tiecos. Starot veselībā un mīlestībā!
Esmu ļoti laimīga par šodienas lekciju! Mani uzrunāja, ka pats esat gājis cauri un "izkodis" katru niansi šim ceļam. Katram vārdam rezonēju līdz. Paldies neizsakāms!
Pateicībā 🙏

Atgriezties blogā