Transformējošais tūrisms spēj mainīt dzīvi

Transformējošais tūrisms spēj mainīt dzīvi

Vai tev ir pazīstama iekšējā vēlme izzināt jaunas vietas, atklāt neredzētas ainavas un iepazīt aizraujošas kultūras? Ja smaidot māj ar galvu, tad noteikti esi piedzīvojis to piepildošo sajūtu, ko spēj sniegt ceļošana. Tā var pozitīvi ietekmēt fizisko, emocionālo un mentālo labsajūtu.

Pētījumi liecina, ka 73 % cilvēku, dodoties brīvdienu ceļojumā, gūst kādu labumu veselībai.* Tas apstiprina, ka ceļošana var kalpot, kā spēcīgs katalizators personīgajai izaugsmei, sevis izzināšanai un dziļākas saiknes veidošanai ar apkārtējo pasauli. Tā ir iespēja sevi pārveidot un attīstīt.

Izaugsme sākas ārpus komforta zonas

Tā ir dabīga reakcija tiekties pēc pazīstamām situācijām un ērtībām, tomēr patiesa izaugsme notiek ārpus komforta zonas. Nav noslēpums, ka ceļošana var būt izaicinoša. Ir jāsaskaras ar tik daudz jauniem un nezināmiem aspektiem.
Pieņemot jaunus izaicinājumus un saskaroties ar absolūti jaunu pieredzi, Tev ir iespēja atklāt savas stiprās puses, par kurām iepriekš nemaz nenojauti. Ārpus komforta zonas atklājas izturība un drosme.

Iedomājies jaunu garšu baudīšanu, komunicēšanu ar vietējiem, pat nezinot valodu, un aizraujošus ainavu baudīšu un katra soļa. Galu galā pat ierastā meditācija vai elpošanas vingrinājumi iegūs pilnīgi citu jaudu, ja praktizēsi to vietā, kas Tevi pārsteidz un iedvesmo. Ja ļaujies šai pieredzei, tā var Tevi mainīt.

Kas ir transformējošais tūrisms?

Transformējošais tūrisms nav tikai par galamērķa izvēlēšanos. Tā galvenais uzdevums ir ļaušanās sevis izzināšanai un personīgajai izaugsmei. Transformējošais tūrisms ir apzināts ceļošanas vieds, lai paplašinātu savu redzes loku un to, kā jūti, reaģē un uzvedies jaunās situācijās. Tā ir iespēja paplašināt savu pieredzi veidos, kas nekā citādi nebūtu iespējams.

Transformējošais tūrisms ir ceļojums sevis izzināšanas un personīgās transformācijas virzienā. Iedomājies, ka ar atvērtu prātu un sirdi iegremdējies jaunā kultūrā, izaicinot savus priekšstatus un veicinot dziļāku saikni ar pasauli un, pats galvenais, ar sevi. Šī apzinātā izpēte neapstājas ar skaistām ainavām un neredzētiem rituāliem, tā ir ielūkošanās pašam sevī.

Kādi ir ieguvumi no transformējošā tūrisma?

Personīgā izaugsme – izaicini sevi un atklāj savas stiprās puses. Pārveidojoši ceļojumi mudina Tevi attīstīties un kļūt par labāko sevis versiju.
Paplašināts redzesloks – iepazīsties ar dažādām kultūrām, paplašini savu redzesloku un veicini empātiju un sapratni. Ceļošana veicina dziļāku saikni ar apkārtējo pasauli. Pētījumā rāda, ka 80 % ceļotāju apliecina lielāku izpratni par dažādiem dzīvesveidiem, tādējādi uzsverot ceļošanas potenciālu, lai paplašinātu redzesloku.

Lielāka emocionālā noturība – saskaroties ar nezināmo ceļojuma laikā, uzlabojas spēja pielāgoties. Jauniegūtās prasmes ļauj vieglāk pārvarēt dažādus turpmākos izaicinājumus dzīvē. Cilvēkiem, kuri bieži ceļo, ir novērota arī augstāka stresa noturība.

Lieliskas atmiņas – skaistie mirkļi un arī izaicinājumi spēcīgi paliek atmiņā. Šī pieredze var kļūt par iedvesmas avotu turpmākajiem piedzīvojumiem un palīdzēt tikt galā ar ikdienas sarežģījumiem.

Esi gatavs neaizmirstamai pieredzei?

Rūdīšanā skola jau vairākus gadus piedāvā transformējošus ceļojumus. Mūsu mērķis ir radīt pieredzi, kas iedvesmo mainīt dzīvi, noticēt savam potenciālam, uzlabot pašsajūtu un protams arī ļaut iepazīt pasauli un tās skaistākās vietas.

Mūsu ceļojumi ir īpaši ar to, ka papildus kultūras, virtuves un ainavu baudīšanai, Tev ir iespēja nodoties dažādām praksēm, kas spēcina nervi sistēmu, uzlabo labsajūtu un māca savienot ķermeni ar prātu.

Daudzpusīgs mācību ceļojums uz Itāliju

Rūdīšanās skola organizē ikgadējo grupas braucienu uz Itālijas kalniem – apmācības, izaugsme, piedzīvojums, izaicinājums, prakses un aktīvā atpūta. Pavadīsim 8 dienas Itālijas kalnos, kuru laikā iesim dziļumā, lai iepazītu sevi, un nodosimies aktīvam darbam, kas vērsts uz pašizaugsmi un savu robežu pārkāpšanu. Tas ir fizisks un mentāls darbs ar sevi, kas sniedz jaudīgu rezultātu. Šogad pirmo reizi ceļojums tiek organizēts divās grupās – pamata apmācības un ceļojums grupai ar pieredzi. Vairāk informācijas meklē šeit.

Piedzīvo dabu, kultūru un transformējošas prakses Armēnijā

Armēnija ir vieta, kur senatne mijas ar mūsdienīgo pasauli. Vieta, kur elpu aizraujošas ainavas saplūst ar transformējošu pieredzi. Aicinām Tevi pievienoties pašizziņas un personīgās izaugsmes ceļojumā uz Armēniju. Rūpīgi izstrādātajā programmā piedzīvosi dabas skaistumu, vēstures brīnumus un transformējošu enerģiju. Tas sniegs Tev iespēju atjaunot saikni ar sevi un apkārtējo pasauli. Vairāk informācijas meklē šeit.

Piedzīvojumi Tevi jau gaida

Esi gatavs izkāpt no ierastās komforta zonas un uzsākt sevis izzināšanas ceļu? Ļaujies dzīvei, izaicini sevi un piedzīvo, kā Tu un pasaule ap tevi sāk mainīties. Piesakies kādam no transformējošajiem ceļojumiem un sāc savu ceļu uz labāku pašsajūtu, veselību un dzīvi kopumā.


*AARP veikts pētījums 2018. gadā (https://www.aarp.org/pri/topics/social-leisure/travel/travel-health-outcomes/)

Atgriezties blogā