fbpx

Vima Hofa metode pamatapmācība

Mācieties vairāk kā divi un saņemiet 30% atlaidi. Gribi uzlabot savu iekšējo potenciālu? Rūdīsānās un Vima Hofa metode ir par dzīves iekšējā potenciāla paaugstināšanu un dzīves kvalitātes uzlabošanu. Par enerģiju, par diskomfortu, par stresu, par miegu, par aukstumu, par veselību, par elpošanu, par karstumu un daudziem citiem fiziskiem un psiholoģiskiem elementiem, kas palīdz nokļūt ledus vannā droši. Mērķis ir justies priecīgam, laimīgam un enerģiskam! Šajās mācībās Tu apgūsi paņēmienus, ko varēsi praktizēt jau rītdien, kā arī zināšanas, kas Tev ļaus patstāvīgi un droši uzsākt rūdīšanos, ejot aukstā dušā, peldoties āliņģī vai dodoties pastaigā. Ir pierādīts, ka Vima Hofa metode ir balstīta uz cilvēka fizioloģiju, zinātniskiem pētījumiem un atklājumiem. Reģistrāciju un konkrēto apmācību vai kursu iegādājies veikalā, izvēloties starp pamatapmācību vai kursu. Tiekamies apmācībās!

 

Šis produkts pašlaik nav noliktavā un nav pieejams.

Apraksts

Apmācību vadītājs: Māris Žunda
Apmācību datumi un laiki: Meklē apmācības un lekcijas online
Apmācību aprakstu meklē: https://www.uzdrosinies.lv/apmacibas/vima-hofa-metode/ 
Dalībnieku skaits: līdz 14
Kas ir jāņem līdzi uz apmācību: ērts apģērbs, dzeramais ūdens, pierakstiem paredzētie rīki
Mācību vieta: Meklē pie apmācību datumiem un laikiem, bet mums ir divas mācību vietas Rīgas tuvumā – Pirts skola “Lielzemenes”, Vecumnieki, Vecumnieku novads, LV-3933, Latvija vai Viesu nams Aitiņlauvas, Tīreļi, Jelgavas novads!
Mācību maksa: 65-95 EUR (mācieties vairāk kā divi un saņemiet 30% atlaidi)

Īpašs piedāvājums, ja nāc mācīties kopā saņem 30% atlaidi

*Atlaides attiecās uz vairākām programmām un automātiski tiek piešķirta, iepērkoties mūsu online veikalā un iegādājoties vairāk par vienu biļeti:

Kompleksas Vima Hofa (Wim Hof) metodes 6 h mācības ar ledus vannu vai ledainu ūdeni:

Treniņa laikā Tev būs iespēja iegūt gan praktiskas, gan teorētiskas zināšanas par visiem trim galvenajiem metodes elementiem: elpošanu, prāta treniņu / meditāciju un aukstumu. Tev būs iespēja pārspēt sevi, iekāpjot ledus vannā un pārliecinoties, ka Tavs ķermenis spēj vairāk nekā domā Tavs prāts. Tev noteikti patiks arī treniņu norises vieta: tikai 45 km no Rīgas, pie dabas.

Šīs ir pilnvērtīgas vienas dienas nodarbības Vima Hofa metodes 6 h mācības ar ledus vannu vai ledainu ūdeni. Viena pilnvērtīga mācību diena pie dabas, kas apvienos visus trīs Vima Hofa metodes elementus un Tevi patiesi pozitīvi uzlādēs. Tu saņemsi visu nepieciešamo, lai būtu gatavs uzsākt rūdīšanās treniņus aukstā dušā vai āliņģī. 100% pārliecību par to sniegs iespēja izmēģināt ledus vannu uzreiz pēc teorētisko zināšanu apguves un praktisko elpošanas un citu vingrinājumu izpildes.

Nodarbības norise:

 • 30 % teorētiskais pamatojums
 • 50 % praktiskā nodarbība: mācību elementu apgūšana (elpošana, kustības, meditācija)
 • 20 % sarunas, jautājumi un atbildes

Nodarbības datumi: izvēlies augšējā aprakstā

Nodarbības laiks: 10:00 – 16:00

Dalībnieku skaits: līdz 14

Mācību vieta: Pirts skola “Lielzemenes”, Vecumnieki, Vecumnieku novads, LV-3933, Latvija vai 45 km rādīsuā ap Rīgu (www.aitinlauvas.lv ir otra mācību vietu vieta)

Cenā ir iekļauts

 • Lekcija par mācību vielu un izmantotajiem elementiem, praktiska darbošanās trenera pavadībā
 • Dalība slēgtajā dalībnieku grupā „Facebook”
 • Atbildes uz jautājumiem pēc mācībām elektroniskā veidā
 • Individuāla sazvanīšanās 30 minūtes garumā ar Māri Žundu
 • Sauna, ledus vanna, tējas pauzes un cits iekārtojums: jogas paklājiņi, sedziņas u. c.

Praktiskās nodarbības apraksts

Šajā nodarbībā Tu gūsi pilnvērtīgu ieskatu Vima Hofa (Wim Hof) metodē. Tajā būs apvienoti visi trīs metodes galvenie pamatprincipi: elpošana, meditācija un prāta treniņš, kā arī pakāpeniska ķermeņa rūdīšana. To apgūstot un praktizējot, Tu varēsi labāk kontrolēt savu ķermeni, nervu sistēmu, kā arī ietekmēt un aktivizēt imūnsistēmu, novērst iekaisuma procesus un slimošanu, uzlabot asinsriti.

Šajā praktiskajā nodarbībā Tu redzēsi, ka Tavs ķermenis spēj daudz vairāk nekā Tavs prāts iedomājas.

Iespējamie ieguvumi no metodes apgūšanas

Šajās mācībās Tu apgūsi paņēmienus, ko varēsi praktizēt jau rītdien, kā arī zināšanas, kas Tev ļaus patstāvīgi un droši uzsākt rūdīšanos, ejot aukstā dušā, peldoties āliņģī vai dodoties pastaigā. Ir pierādīts, ka Vima Hofa metode ir balstīta uz cilvēka fizioloģiju, zinātniskiem pētījumiem un atklājumiem.

Tā var pozitīvi ietekmēt šādas jomas un elementus.

 • Līdzsvarot ķermeni un apziņu
 • Veicināt asinsriti
 • Uzlabot miega kvalitāti
 • Veidot spēju aizmirst par diskomfortu aukstumā — ieiet aukstā dušā un ledainā ūdenī
 • Uzlabot koncentrēšanās spējas un paaugstināt mērķtiecību
 • Uzlabot noturību pret stresu un pārliecību par saviem spēkiem

Papildu informācija

 • Mēs ar Tevi telefoniski sazināsimies pirms nodarbības
 • Tu saņemsi norādījumus, ko ņemt līdzi uz nodarbību
 • Parasti cena mainās divas vai trīs dienas pirms mācībām
 • Rūdīšanās skolas dalībnieki saņem daudz dažādu priekšrocību

Treneris

Māris Žunda ir sertificētais Vima Hofa metodes treneris. Māris ir apguvis šo metodi no paša Vima Hofa. Kopš tās apgūšanas 2013. gadā Māris regulāri noslīpē un izkopj mācību metodoloģiju, uzstādot personīgos rekordus. Turklāt Rūdīšanās skolā Māris piedāvā apgūt šo metodi ikvienam: gan privātpersonām, gan uzņēmumu kolektīviem.

Metodes apraksts

Metode sastāv no trim elementiem: elpošanas, kas ir sastopama jogā, aukstuma izmantošana ir labi zināma metode gan ziemas peldētājiem, gan citās veselības uzlabošanas praksēs, un fiziskie un līdzsvara vingrinājumi arī ir daļa no jau izmantotās prakses pasaulē. Atšķirība ir tā, ka šī metode apvieno visefektīvākos elementus, kas darbojas un kuru ietekme uz ķermenī notiekošajiem veģetatīvajiem procesiem ir zinātniski pierādīta.

Visi metodes vingrinājumi ir vērsti uz to, lai noteiktu, kas ķermenī ir saimnieks, atgūstot kontroli pār savu ķermeni. Vima Hofa metode nenosaka fizisko spēku vai izturību, bet gan mentālo gatavību sakārtot un izprast savu ķermeni, atrast līdzsvaru tajā, jo visos vingrinājumos notiek apzināts darbs ar sevi.

Elpošana

Elpošana ir vienkāršākais veids, kā ietekmēt veģetatīvo nervu sistēmu, lai kontrolētu un aktivizētu imūnsistēmu. Faktiski ar katru elpas vilcienu cilvēks ietekmē ķīmiskos un fizioloģiskos procesus organismā.

Prāta treniņš / meditācijas un koncentrēšanās vingrinājumi

Tie visi kopā ir svarīgs ierocis, kad runa ir par domāšanu, rīcību un sasniegumiem. Šajā metodē stiprs prāts ir panākumu atslēga iekšējā spēka atklāšanai. Koncentrēšanās vingrinājumi un meditācija ir svarīga metodes sastāvdaļa. Ar prāta treniņu cīņai ar aukstuma sajūtu tas tiek trenēts arī cīņai pret stresu un slinkumu reālās dzīves situācijās. Turklāt tiek trenēts gribasspēks un noturība, kas būs neaizstājams palīgs, lai gūtu panākumus personiskajā dzīvē un darbā.

Ķermeņa pakāpeniska pakļaušana aukstumam

Ķermeņa pakāpeniska pakļaušana aukstumam ir ļoti efektīvs paņēmiens ceļā uz mērķi. Tai ir spēcīga un pozitīva iedarbība uz ķermeni un veģetatīvo nervu sistēmu. Turklāt, katru reizi nedaudz pārspējot sevi, rodas gandarījuma sajūta, kas pozitīvi ietekmē prātu un apziņu.

 

>