Vima Hofa metode grāmata

Kategorijas:

Vima Hofa metode grāmata

Šai grāmatai ir milzīgs spēks izmainīt lasītāju izpratni par to, kas ir iespējams. Arī man šī pieredze palīdzēja izveidot Latvijā Rūdīšanās skolu, pamainīt savu dzīvesveidu un šobrīd tā var palīdzēt arī Jums. Vima metodi var izmēģināt ikviens, lai transformētu savu ķermeni, prātu un garu. Es ļoti skaidri saprotu tās iedarbības principus, tā patiešām strādā un pozitīvi ietekmē organismu. Mēs varam ātri un efektīvi sajust rezultātu, pēc kā tiecas daudzi, vairojot laimi, enerģiju un veselību. Metodes pamatā ir vairāku elementu kombinācija: elpošana, aukstums un prāta darbības izpratne. Pasaulē miljoniem cilvēku ir dzirdējuši par šo fenomenu un izmēģinājuši Vima Hofa metodi. Kāpēc gan to neizmantot? Arī es jau vairāk nekā desmit gadus to izbaudu un priecājos par šīm zināšanām, kas ir pavērušas dziļāku izpratni par daudziem dzīvībai un dzīvei svarīgiem aspektiem.” Māris Žunda, Vima Hofa metodes instruktors, “Rūdīšanās skolas” vadītājs

ISBN kods: 9789934310010
Pievienots: 26.07.2022
Izdevējs: Zvaigzne ABC
Autors: Vims Hofs
Tulkojums: Agnese Strazdiņa
Vāki: Cietie vāki
Lappušu skaits: 240

Izvēles iespējas: 

  • Grāmata - Saņemt Vima Hofa metodes grāmatu
  • Grāmata+ - Grāmata + Pieredzes vebināru + PDF metodes apraksta tulkojumu par Vima Hofa metodi (Vebinārs būs pieejams pēc 10.10.2022)
  • Grāmata++ - Grāmata++ + 60 minūšu konsultācija ar Māri Žundu

Slavenajam holandietim VIMAM HOFAM (Wim Hof) jeb Ledusvīram pieder vairāki pasaules rekordi. Viņš uzkāpa Kilimandžāro, ģērbies vienīgi šortos un kurpēs, aiz ziemeļu polārā loka basām kājām noskrēja pusmaratonu un gandrīz divas stundas pavadīja ar ledus gabaliņiem piepildītā tvertnē. Dabas spēka iedvesmots, Vims Hofs izstrādāja īpašu metodi, kā stiprināt ķermeni un prātu. “Mēs varam uzveikt slimības, uzlabot fizisko un garīgo veselību un pat kontrolēt organisma fizioloģiskos procesus, lai tiktu galā ar stresu. Mēs spējam vairāk nekā domājam,” apgalvo Vims Hofs. Viņa metodi praktizē miljoniem cilvēku, un to ir pētījuši zinātnieki no vairākām universitātēm visā pasaulē.

“Šādā veidā trenējot prātu un ķermeni, varam vieglāk izturēt stresu. Šī metode skaidri parāda, ka mēs paši esam noteicēji pār to, cik daudz spējam izdarīt.” Dr. Elisa Epela, Kalifornijas Universitātes Sanfrancisko Psihiatrijas fakultātes profesore, grāmatas “Telomēru efekts” līdzautore

“Vima Hofa programmai ir būtiska nozīme manā dzīvē – tā ikdienā palīdz rūpēties par sevi, sazemēties. Visiem no sirds iesaku.” Gābors Matē, ārsts, vairāku starptautisku bestselleru autors

“Vims Hofs iedvesmo ar savu absolūti patieso, dzirkstoši bērnišķo un pārdabiski spēcīgo personību. Viņš ir cilvēks, kurš, atklājis sevī un dabā neierobežotu spēka avotu, nepagurst kaismē nodot šīs zināšanas arī citiem. Pirms četriem gadiem nejauši uzzinājusi par viņa elpošanas tehniku un tās spēcīgo iedarbību uz ķermeņa un prāta veselību, katru rītu to praktizēju. Pamazām esmu nonākusi pie ikrīta aukstām dušām un iegremdēšanās dīķa ūdenī neatkarīgi no gadalaika. Un, jā, patiesi – tas ir veids, kā vismaz uz brīdi nomest gadu nastu, tapt atkal jaunam, priecīgam un ļoti dzīvam. Iesaku lasīt, praktizēt un iedvesmoties!” Zane Daudziņa, aktrise un runas pedagoģe.

Strādājot ar savu prātu un ķermeni, var panākt ļoti daudz. To ir pierādījis arī holandietis Vims Hofs. Nu jau pasaulē pazīstams kā Ledus vīrs. Hofs ir ieguvis ap 20 Pasaules Ginesa rekordiem, par ilgāk pavadīto laiku ledus vannā, skrienot maratonu Somijā – 20 grādos, tērpies vienīgi šortos, un vēl joprojām tiek pievarēti aizvien jauni izaicinājumi. Šobrīd ikkatram ir iespējams paveikt to, ko spēj Ledus vīrs.

Vima Hofa metode

Ledus vīrs ir pierādījis, ka, strādājot ar savu prātu un ķermeni, ir iespējams ietekmēt savu veģetatīvo nervu sistēmu. Šis pētījums 2011. gadā tika īstenots kopā ar zinātniekiem, kuriem Vims Hofs centās pierādīt, ka nevis viņš ir īpašs, bet gan pati metode. Lai to pierādītu, viņš apmācīja 12 cilvēkus, kas beigās uzrādīja tieši tādus pašus rezultātus. Šī metode uzlabo vairākus procesus cilvēka ķermenī. Tā uzlabo miega kvalitāti un noturību pret stresu, koncentrēšanās spējas, smadzeņu darbību un asinsriti, kā arī imūnsistēmu. Ļoti daudzi nemāk kontrolēt un nejūt savu ķermeni, kas traucē ietekmēt savu pašsajūtu. Tāpēc visi vingrinājumi tiek koncentrēti uz to, lai cilvēks to spētu. Ir trīs pamati ar kuriem tiek strādāts.

Elpošana

Viena no vissvarīgākajām daļām metodē ir elpošana, ko iespējams darīt arī vienam pašam savās mājās. Ļoti daudzi nemaz neapzinās, cik ļoti pareiza elpošana ietekmē ķīmiskos un fizioloģiskos procesus organismā. Vima Hofa metodē ar elpošanu tiek strādāts, lai iegūtu vairāk enerģiju, samazinātu stresa līmeni, izjustu mieru sevī. Bez visa šī elpošana uzlabo arī imūnsistēmu, asinsrites sistēmu un ļoti daudzas citas funkcijas cilvēka organismā, kuras iespējams atklāt mācību procesā.

Prāts

Koncentrēšanās un meditācija ir ļoti svarīgi metodes vingrinājumi. Šie vingrinājumi ir nepieciešami, lai stiprinātu savu prātu, uzlabotu garīgo veselību, kas ir svarīgi, lai atklātu savu iekšējo spēku. Šīs metodes galvenā atslēga ir spēja kontrolēt savu prātu un ķermeni, lai tas nejustu aukstumu. Spēja koncentrēties un vadīt savu ķermeni un prātu ir svarīga, lai sasniegtu savus vēlamos mērķus, kas noderēs ne tikai šīs metodes pielietošanā.

Aukstums

Sava ķermeņa pakāpeniska pakļaušana aukstumam ir ļoti sens un efektīvs veids, kā izveseļoties. Jau Senajā Grieķijā, kad tikko tika izveidota apkures sistēma, cilvēki joprojām labprātīgi gāja šajās ledus vannās, lai atveseļotos un uzlabotu savu imūnsistēmu. Šobrīd cilvēki ir ļoti pieraduši izvēlēties komfortu, un aukstas dušas vietā izvēlās ļoti karstas. Vima Hofa metodes laikā ir iespējams pakāpeniski ar aukstuma terapiju uzlabot savu veģetatīvo nervu sistēmu, iegūt vairāk spēku, možumu, mundrumu un spēju ietekmēt savu ķermeni.

Māris Žunda

Latvijas Ledus vīrs jeb Māris Žunda ir Vima Hofa metodes treneris Baltijā, kā arī viņš ir izveidojis Rūdīšanās skolu un Aukstuma mīļi. Pie Māra ir iespējams apgūt Vima Hofa metodi, tepat Latvijā. Māris ir profesionālās izaugsmes treneris, un protams, arī veselības veicināšanas entuziasts. Trenējoties Nīderlandē pie paša Vima Hofa, Māris ir apguvis šo īpašo metodi un vēlās to iemācīt arī citiem. Tieši tāpēc viņš izveidoja Rūdīšanās skolu, kas palīdz ikvienam, kuri vēlas darboties un dzīvot citādāk. Vims Hofs ar savu metodi ir sniedzis brīnišķīgu iespēju, uzlabot savu dzīvesstilu, veselību un iemācīties kontrolēt savu ķermeni. Pateicoties Mārim Žundam, mums ir iespējams Vima Hofa metodi apgūt arī Latvijā. Tagad viss, kas mums atliek, ir saņemties un dzīvot citādāk. Ja arī Tu vēlies apgūt šo metodi un mainīt savu ikdienu.

“Es nebaidos no nāves, es baidos nodzīvot dzīvi nepilnvērtīgi”, Vims Hofs (Wim Hof)

>