Izpārdošana!

IERAKSTS: Veselības pieredzes protokols

15,00 PVN iekļauts

Pasākumu vadīs Māris Žunda, Rūdīšanās skolas dibinātājs, Wim Hof metodes sertificētais treneris, Oxygen Advantage metodikas instruktors, Pirtnieks un Biohakeris. Pasākuma tēmas: Mēs iziesim cauri jaunam veselības protokolam, ko esmu izveidojis, balstoties uz pēdējo gadu izziņas un mācību procesu. Tā pamati balstās uz divām nozīmīgām problēmām, kas mums ir jāvada ikdienā. Hroniskais stress un hroniskais iekaisums. Šis ir ieraksts, ko Tu vari iegādāties un uzreiz jau skatīties.

 

Kategorija: ,

Apraksts

Pasākumu vada Māris Žunda, Rūdīšanās skolas dibinātājs, Wim Hof metodes sertificētais treneris, Oxygen Advantage metodikas instruktors, Pirtnieks un Biohakeris.
 
Pasākuma tēmas: Mēs izgājām cauri veselības protokolam, ko esmu izveidojis, balstoties uz pēdējo gadu izziņas un mācību procesu. Tā pamati balstās uz divām nozīmīgām problēmām, kas mums ir jāvada ikdienā. Hroniskais stress un hroniskais iekaisums un kā to vadīt ar Rūdīšanās skolas zināšanām.
 
1) Miega vadība un pamati
2) Darbs ar elpu programma un nervu sistēmas treniņš
3) Rūdīšanās pamati jeb stresa vadības rīks
4) Biohakera ēdiena principi, ko ievērot
5) Ilgdzīvotāju un biohakeru kustību principi
6) Ilgdzīvotāju dzīves koncepts par to laimīgu dzīvi
 
Pasākums notika online vidē un tagad to var iegādāties un noskatīties.  Ko Tu iegūsi? Rīkus un rīcības, lai uzlabotu savu izpratni par veselību.
1) Video 2 stundu garumā
2) Prezernāciju PDF formātā
Šis ir ieraksts, kas notika 26.03.2020 / Ieraksta ilgums ir ap 2 h

 

>