fbpx
Izpārdošana!

Grāmatas kampaņa: Rūdīšanās ABC grāmatas izveide

20,00

Labdien! Te Māris Žunda, pirms vairākiem gadiem sāktais projekts ir nonācis līdz tam, ka prasās apkopot zināšanas un pieredzi, kas iekrāta un pieredzēta. Šis projekts ir par to, ka darbs ir sācies, bet tam ir un būs izmaksas, tieši tāpēc, lai izveidotu grāmatu es veidoju šo naudas vākšanas kampaņu, kur arī Tu vari ielikt savu artavu. Nopirkt grāmatu jau tagad, kamēr viņa vēl nav. Grāmata par rūdīšanos, kas būs paredzēta gan iesācējiem, gan tiem, kam jau ir pieredze. Ja arī Tevi uzrunā šis projekta stāsts, tad būšu pateicīgs par Tavu atbalstu. Grāmatas provizoriskā cena būs 30 EUR un vairāk par vienu vienību, Tu vari iegādāties to šobrīd tagad par 20 EUR. Grāmata tiks publicēta 2021. gada oktobrī.

 

 

Kategorijas:

Apraksts

Grāmata ir paredzēta ar 250 lappusēm, tā sastāvēs no trīs daļām, kur tiks pārrunāta teorija, pieredze un fizioloģijas procesi par rūdīšanos. Tā būs noderīga visiem, kas gribēs iepazīties ar šo rūdīšanās dzīvesveidu un kalpos par bāzi Rūdīšanās skolas zināšanu nodošanā tālāk. Vairāk par grāmatu un informāciju par šo projektu Tu vari uzzināt sarunā ar mani. Paldies par atbalstu.

Kampaņas notikumi:

  1. Oktobris 2020 izsludināta kampaņa un ievākti ~500 EUR no 3800 EUR.
  2. Novembris, Decembris turpinās kampaņa.
  3. Janvārīs 2021 tiek pārskatīta kampaņa un informēti visi cilvēki par turpmākajiem soļiem.
  4. Aprīlis 2021 tiek mainīta stratēģija grāmatas kampaņā. Ņemot vērā, ka savāktais apjoms sākotnēji paredzētām aktivitātēm nav savākts, tad tiek mainīta stratēģija kā tiek veidota grāmata.
  5. Grāmata ir pārdošanās un gatava Oktobris 2021.

 

 

 

 

 

 

>