Izpārdošana!

Darbs ar elpu nometne: Trīs dienu iegremdēšanās pārveidojošā elpošanas darbā

380,00 PVN iekļauts

Elpošanas māksla: trīs dienu iegremdēšanās pārveidojošā elpošanas darbā. Pasākums, kas veltīts apzinātas elpošanas tehniku izpētei un pielietošanai, lai veicinātu dziedināšanu un labsajūtu. Vadīts pieredzējuša elpošanas darba trenera Māra Žundas vadībā.

Apmācību vadītājs: Māris Žunda
Vairāk detaļas: Skaties aprakstā un vaicā e-pastā vai zvani
Apmācību laiks: Sākums 10:00 piektdien / Noslēgums ap 18:00 svētdien.
Dalībnieku skaits: līdz 18
Kas ir jāņem līdzi uz apmācību: sevi un visu nepieciešamo sev! (par to tevi detalizētāk vēl informēsim, kad pieteiksies)
Nometnes vieta: Lizari, Vircava, Jelgavas novads

Elpošanas māksla piedāvā ne tikai tehniku, bet arī dzīvesveidu. Šis trīs dienu pasākums, ko vada pieredzējis elpošanas darba treneris Māris Žunda, ir veltīts cilvēka elpas dziļajai nozīmei un tās ietekmei uz mūsu fizisko, emocionālo un garīgo labsajūtu.

Dalībnieki tiks iepazīstināti ar dažādām elpošanas tehnikām, tostarp Vima Hofa elpošanu, Rebirthing, šamanisko elpošanu un transformatīvo elpošanu. Katra no šīm tehnikām piedāvā unikālu pieeju elpošanai, ļaujot cilvēkiem atklāt jaunas elpošanas dimensijas un tās dziedinošo spēku.

Pasākuma laikā dalībnieki uzzinās par elpošanas nozīmi mūsu ikdienas dzīvē, kā arī par to, kā mēs varam izmantot elpu kā rīku pašdziedināšanai, stresa mazināšanai un dziļākai meditācijai. Elpošana ir saikne starp ķermeni, prātu un garu, un, izmantojot pareizas tehnikas, mēs varam atbrīvoties no emocionāliem šķēršļiem, uzlabot mūsu enerģijas līmeni un iegūt lielāku skaidrības un iekšējā miera sajūtu.

Pasākums ir paredzēts gan iesācējiem, gan pieredzējušiem elpošanas darba praktizētājiem. Dalībniekiem būs iespēja piedalīties grupas nodarbībās, saņemt individuālu atbalstu no Māra Žundas un viņa komandas, kā arī izmantot dažādus resursus un rīkus, lai padziļinātu savu izpratni par elpošanas mākslu.

Papildus praktiskajām nodarbībām pasākumā būs arī lekcijas un diskusijas par elpošanas nozīmi dažādās kultūrās, tās saikni ar meditāciju un tās lomu mūsu ikdienas dzīvē. Dalībnieki arī iegūs iespēju dalīties savā pieredzē un uzzināt par citu cilvēku ceļojumiem elpošanas mākslā.

Pēc šīs trīs dienu iegremdēšanās dalībnieki aizbrauks ar jaunām, atjaunotām un pārveidotām sajūtām. Viņi būs ieguvuši labāku izpratni par savas elpas spēku, kā arī būs izstrādājuši jaunus rīkus un tehnikas, lai atbalstītu savu pastāvīgo praksi un dzīves kvalitāti.

Cenā iekļauts

  • Dzīvošana divvietīgos numuriņos
  • Viss nepieciešams uzturs (pusdienas, vakariņas, brokastis)
  • Vairāki mācību virzieni (darbs ar elpu, rūdīšanās, aukstums, karstums, miegs, muskuļi, skelets)
  • Video mācību materiāli pēc apmācības un online apmācību programma
  • Divas pilnas mācību dienas eksluzīvā apmācību programmā
  • Intensīvs darbs ar sevi un izaugsme
  • 1 x konsultācija 60 minūtes garumā pēc nometnes

Mēs nezinām, ar kādu bagāžu Tu ienāksi, bet pēc šīm divām dienām Tu būsi viens kārtīgi rūdīts cilvēks - ar zināšanām, pieredzi, un praktiskiem instrumentiem, ko pielietot ikdienā.

Izpārdošana!

Darbs ar elpu nometne: Trīs dienu iegremdēšanās pārveidojošā elpošanas darbā

Elpošanas māksla: trīs dienu iegremdēšanās pārveidojošā elpošanas darbā. Pasākums, kas veltīts apzinātas elpošanas tehniku izpētei un pielietošanai, lai veicinātu dziedināšanu un labsajūtu. Vadīts pieredzējuša elpošanas darba trenera Māra Žundas vadībā.

>