Labāka dzīve. Labāki sasniegumi.

Iegūstiet ilgtspējīgi augstu produktivitāti un laimīgākus darbiniekus.

Uzsākt pārmaiņu procesu

Korporatīvā labklājība vairs nav tikai “jauka lieta”, tā ir obligāta.

Šodien veselīga organizācija ir konkurētspējīga prasība.

Mūsu stāsts

Pēdējo gadu notikumu ļoti skaidri iezīmēja veselības pratības trūkumu sabiedrībā. Tās ir mūsdienu modernā dzīvesveida sekas – slikts miegs, nepārtraukts stress, fiziskas sāpes, bezspēks, noskaņojuma izmaiņas. Mēs nezinām, kā parūpēties par sevi. Kā paaugstināt enerģijas līmeni un kā labāk izgulēties? Kā iegūt prasmi koncentrēties un noturēt darba spējas visas nedēļas garumā? Kā mazināt stresu un uzlabot noturību pret vides faktoru izmaiņām? Kā efektīvāk atjaunoties un atgūt spēkus? Kā uzlabot radošumu un stiprināt savu imūnsistēmu? Tas noved pie laimes, prieka, veselības un enerģijas trūkuma gan darba vidē, gan privātajā dzīvē.

Saslimšana vienmēr ir nepatīkams notikums, kas ietekmē ne tikai pašu saslimušo, bet arī viņa kolēģus. Rūpējoties par darbiniekiem, ar ieteikumu “dzer vitamīnus, lai neslimotu” nepietiek. Lai būtu cilvēks vesels ir jāskatās sistemātiski uz sevi un apkārtējo vidi. Mūsu piedāvājums iedod konkrētus darbību virzienus un ieinteresē darbiniekus aizdomāties, ka var dzīvot un darboties savādāk! Kopā ar Rūdīšanās skolu tas notiek viegli, strukturēti un izglītojoši ar praktiskiem vingrinājumiem un lekcijām.

Ieguldījumi darbinieku labklājībā

Pēdējo desmit gadu laikā plaši izplatītas ir kļuvušas mentālās veselības problēmas, izdegšana un stresa pārņemti darbinieki. Šīs problēmas rodas, jo cilvēki tik ļoti pievēršas darbam, ka neatliek laika parūpēties par sevi. Tomēr pēdējā laikā darbinieku labklājība ir kļuvusi par prioritāti gan darba ņēmējam, gan darba devējam. Arvien vairāk uzņēmumu ir ieviesuši labsajūtas stratēģijas, lai uzlabotu darbinieku veselību.

Kas ir rūdīšanās skola?

Rūdīšanās skola ir mācību platforma, kura ļauj ikvienam uzlabot savu veselību un labsajūtu. Mūsu mērķis ir ļaut katram atgūt kontroli pār savu fizisko un mentālo ķermeni. Ar Rūdīšanās skolas izstrādāto mācību kursu, lekciju un notikumu palīdzību ikviens to var iemācīties. Mēs neatdalām darba vidi no privātās, jo vesels cilvēks būs enerģisks, darboties spējīgs un laimīgs abās vidēs.

Lekcijas un treniņi uzņēmumiem

Kā diskomfortā justiem komfortabli? Rūdīšanās koncepts jeb spēja adaptēties jebkuriem apstākļiem!

Imunitātes problēmas ir kļuvušas par ikdienu. Saspringtais dzīvesveids ir novājinājis mūsu nervu sistēmu. Nedaudz izmainās vides temperatūra, un cilvēki saslimst. Nedaudz tiek pamainīti darba apstākļi, un cilvēki jūtas nelaimīgi. Rodas izteikts kontrasts starp fiziskajām spējām un apkārtējo vidi. Ķermenis ir pieradis pie komforta, un pēkšņi, izmainoties vides temperatūrai, tā kļūst nedraudzīga, un slimība ir klāt. Bieži vien pat nav jāiziet ārā. Brāzma no atvērta loga vai gaisa kondicionētāja izraisa pirmās slimības pazīmes. Šādi mums zemapziņā rodas asociācija – es saslimu, jo bija auksti. Šī ir lekcija par vairākām tēmām, kas palīdzēs saprast virzienus, lai uzlabotu savu fizisko un mentālo veselību.

Efektīva elpošana darba spēju paaugstināšanai. Darbs ar elpu – kā iegūt mieru, enerģiju un pārvaldīt nervu sistēmu?

Cilvēks bez ēdiena var izdzīvot nedēļas, bez ūdens – dienas, bet bez gaisa – dažas minūtes. Elpošana ir neapzināts process. Tā norit automātiski, jo citādi mēs neizdzīvotu. Mūsdienu dzīvesveids ir būtiski mainījis cilvēka dabiskos elpošanas paradumus. Bet, vai tas nozīmē, ka mēs nevaram to apzināti trenēt un uzlabot? Izprotot un trenējot elpošanas sistēmu, mēs varam kļūt daudz efektīvāki, veselīgāki un spēcīgāki. Elpošanas vairs nav tikai austrumu prakšu priekšrocība. Šobrīd arī rietumu racionālā pasaule ir gatava izzināt elpošanu gan no fizioloģijas, gan jaunāko zinātnes sasniegumu puses.

Veselības pratība – holistiski par vairākām jomām jeb kā vadīt veselību?

Lekcija ļauj izprast, kā modernajā dzīves laikmetā mazināt hronisku stresu un iekaisumu. Tu iemācīsies pozitīvi ietekmēt savu fizisko un mentālo stāvokli, izmantojot zinātnes, dabas un tehnoloģiju aspektus. Spēsi sistemātiski pārveidot iekšējo un ārējo pasauli, lai realizētu savu potenciālu un sasniegtu vēlamos rezultātus. Tu iegūsi izpratni par nervu sistēmu – kā iegūt mieru, kā aktivizēt ķermeni, kā laicīgi pamanīt un sajust stresu. Iegūsi praktiskus padomus un prasmes sevis nomierināšanā. Izmainīsi izpratni par miegu un uzzināsi, kā uzlabot tā kvalitāti. Sapratīsi, cik liela nozīme ir ķermeņa diennakts ritmam veselībā un ikdienas sniegumā. Papildus, uzzināsi padomus par uzturu un uztura bagātinātājiem.

Fizisko aktivitāšu treniņš. Izproti kustību pamatus.

Bootcamp programma ļaus Tev sakārto savu fizisko ķermeni, izprast tā nepieciešamību ceļā uz labsajūtu un uzzināt, kā kustēties gudri. Tas nebūs ātrs un viegls ceļš, bet Tu iegūsi pamatus un norādījumus, kā izveidot fizisko aktivitāšu sistēmu, kas paredzēta mērķu sasniegšanai.

Mācies aplikācijā veselības pratību,

stresa un citu pamatprasmju programmu

Veselības pratības mācību programma aplikācijā. Dažādi izaicinājumi izvedīs Tevi cauri mācību programmai, lai uzlabotu izpratni par veselību un paaugstinātu prasmes būt efektīvākam.

Rūdīšanās skola ir efektīvs veids kā vadīt stresu

Pasaules Veselības organizācija ir nosaukusi stresu par 21. gadsimta veselības epidēmiju. Atbalsta meklēšana stresa vai mentālās veselības problēmu gadījumā vairs netiek uzskatīta par vājuma izpausmi. 76 % darbinieku ziņo, ka ir saskārušies ar izdegšanu darbā. Sniegt atbalstu mentālās labsajūtas, stresa pārvaldības un kognitīvās veiktspējas uzlabošanai ir ne tikai humāna rīcība, bet biznesa nepieciešamība. Konkurence ir sīva, tādēļ ir svarīgi saglabāt precizitāti un darbaspējas ilgtermiņā.

Zināšanu transformācija un pilnveides virzieni:

Veselība

Veselības pratība. Veselības, fizisko un mentālo spēju pilnveidošana un uzlabošana. Piemēram, sabalansējot ķermeņa svaru, enerģijas avotus un iegūstot pareizu izpratni par ķermeņa darbības principiem, darbinieki spēs izmainīt savu dzīves un darba kvalitāti. Mērķis ir uzlabot kopējo labklājību, izturību un laimes sajūtu ikdienā.

Veiktspēja

Sasniegt galamērķi vieglāk un efektīvāk jeb strukturētā plūsmā (flow). Piemēram, atraisot iekšējo potenciālu, darbs ar ierobežojošiem uzskatiem, domāšanas un perspektīvas maiņa, darbs caur dažādiem jautājumiem, pozitīvas mentālās attieksmes radīšana, fokuss uz vēlamo galamērķi un disciplīnas iedibināšana palīdzēs būtiski izmainīt šī brīža dzīvi un perspektīvu gan tuvākā, gan tālākā nākotnē

Prasmes

Veselības prasmes. Jaunu prasmju un spēju attīstīšana. Piemēram, stresa vadība, ieradumu maiņa, pilnveides prasmes, radošo spēju attīstīšana, pašpārliecības iegūšana, komunikācijas un produktivitātes uzlabošana, labāku lēmumu pieņemšana un līderības spēju pilnveidošana. Šīs ir svarīgas prasmes, kuras jāattīsta un jāpilnveido katru dienu.

Attīstība

Apziņas, uztveres un pārliecības pilnveide, vērtību noskaidrošana un dzīves jēgas atrašana. Piemēram, pašapziņas uzlabošana, pateicības un cilvēcisko vērtību īstenošana dzīvē, mērķu pārskatīšana un sasniegšana. Tas ir pilnvērtīgas dzīves sākums fiziskā un mentālā plānā.

Sazinies ar mums!

13 + 14 =

>