Rudisanas-skola

Ieliksim jaudīgus labsajūtas pamatus kopā! Prasmes, kas izmainīs Tavu dzīvesveidu un domāšanu uz visiem laikiem!

Divas intensīvas dienas, (25.02.-26.02.2023), ar pieprasītākajām Rūdīšanās skolas programmām gleznainajā Skrundas Muižā

Kam šī nometne ir piemērota un ko no tās iegūsi?

Šī nometne būs piemērota:
 
- tiem, kas jau ir bijuši nodarbībās, jo būs papildus informācija un vēl nebijušas programmu kombinācijas,

- tiem, kas grib pieslēgties pilnīgi no nulles un 2 dienās izaicināt un pārsteigt paši sevi!

Pilno programmu iespējams uzzināt tikai mācībās Itālijā, kopā ar Māri, bet šī ir Latvijas versija!

Iegūsi neatkārtojamu pieredzi

Tas ir mūsu pašu uzstādījums un arī viena no biežāk minētajām atsauksmēm par nometni. Lai arī mēs šīs divas dienas saucam par mācībām, tā nav sēdēšana pie galda un nemitīga piezīmju veikšana. Fokuss ir uz izpratnes veicināšanu un praktisku darbošanos gan ar izaicinājumiem, gan gandarījuma sajūtu pēc tam.

Iegūsi vingrinājumu kompleksu un materiālus

Viss, ko stāstīsim, rādīsim un trenēsim, tiks nodots Tavās rokās! Pēc pasākuma norises Tu pats varēsi to visu praktizēt individuāli. Ja arī turpmāk regulāri strādāsi ar šiem vingrinājumiem, izjutīsi noturīgus uzlabojumus savā pašsajūtā un dzīvespriekā. Pārmaiņas prasa darbu, tādēļ nometnē kopīgi ieliksim stingrus pamatus dzīves kvalitātes uzlabošanai. Daudzi iepriekšējo nometņu dalībnieki atzīst, ka, atgriežoties ikdienas darbos, aizvien saglabājas vēlme un uzrāviens turpināt iesākto. Ātri vien jaunās prakses kļūst par noturīgu ieradumu.

Zināšanas, kas iedos izpratni

Tiks apskatīti arī sarežģītāki temati, kas saistīti ar cilvēka fizioloģiju vai mentālo kapacitāti, tomēr tas viss tiks pasniegts vienkāršā valodā. Ja Tev nav iepriekšēju zināšanu šajās tēmās, nebaidies – visu izskaidrosim un iemācīsim ikvienam saprotamā veidā. Daudzi dalībnieki ir pārsteigti par to, cik vienkārši var runāt par šķietami sarežģītiem procesiem organismā.

Praksi, kas dos pozitīvo pieredzi un nostiprinās teoriju 

Teorija ir vērtīga, tomēr bez praktiska pielietojuma tā ātri vien aizmirstās. Lai iegūtās zināšanas būtu jēgpilnas un noderīgas, nometnes laikā būs daudz praktiskas darbošanās. Tas ir labākais veids, kā uzsākt jaunus, noturīgus ieradumus. Kā arī vari būt drošs, ka tiks ielikti pareizi pamati, jo darbosimies līdz process būs 100% saprotams. Arī citi dalībnieki atzīst, ka nodarbībās ir viegli uztvert informāciju un pēc tam mājās to visu var turpināt praktizēt.

Apskatīties pilnu pasākuma programmu

Kas vadīs treniņus/nometni?

Nometni vadīs Rūdīšanās skolas dibinātājs un treneris Māris Žunda. Mārim ir daudz zināšanu un liela praktiskā pieredze. Arī viņa ceļš veselības un labsajūtas meklējumos sākās no vēlmes justies un dzīvot labāk.

Māris ir sertificēts Vima Hofa metodes treneris un Oxygen Advantage metodes praktiķis. Abas metodes viņš apguva pie pašiem metodes autoriem. Papildus tam Māris ir arī profesionāls pirtnieks, kustību un veselības treneris, preventīvās medicīnas pārstāvis un biohakeris. Daudzu gadu laikā iegūtās zināšanas un pieredzi Māris ir apkopojis un izveidojis šo spēcīgo mācību programmu, kuru Tu vari apgūt nometnes laikā.

Norises vieta Skrundas Muiža

Skrundas muiža atrodas pašā Kurzemes sirdī. Tās atrašanās vietu var raksturot ar trīs vārdiem: skaista, sasniedzama un eleganta. Skaista, jo tā atrodas Ventas upes krastā, ar gleznainu ainavu fonā.

Sasniedzama, jo nokļūšana ir vienkārša – no Rīgas–Liepājas šosejas aizvijas labiekārtots ceļš līdz pašām muižas namdurvīm. Eleganta, jo muižas vēsturiskā atmosfēra un iekārtojums piešķir svinīgu auru.

Šī muiža ir kļuvusi par lielisku vietu atpūtas baudīšanai, lai atslēgtos no ikdienas burzmas, atgūtu mieru un uzlādētos vēl jaunu dzīves mērķu sasniegšanai, tieši tādēļ esam izvēlējušies šo norises vietu, lai Biohacking Bootcamp laikā šī pieredze ikvienam būtu patiešām neaizmirstama.

"Šis ir piedāvājums tiem, kas grib divās dienās noskriet maratonu un iegūt ļoti daudz! Izvedīsim Tevi cauri notikumu sērijai, kurā salikts jaunākais un vērtīgākais no visas pieredzes, kas iegūta mācoties, mācot un praktizējot šo visu."

Māris Žunda,
Rūdīšanās skolas dibinātājs un treneris

Ko saka tie, kas pievienojās Rūdīšanās skolai?

Īsumā - "game changer"! Kopš nometnes apzināti eploju. Elpoju caur degunu un praktizēju aukstumsēdes. Pēc Rūdīšanas skolas pieredzes apzināti veicu ar veselību saistītas izvēles. Pieredzi vērtēju starp 9 un 10.

Artūrs

Nometnē tika iegūts pozitīvs enerģijas lādiņš. Šobrīd esmu kļuvis krietni mierīgāks nekā biju pirms nometnes, apkārtējie cilvēki to izjūt. Apgūtā elpošana palīdz nomierināties un sniedz motivāciju izlīst no siltās/komfortablās gultas agrāk, lai varētu veltīt laiku sev. Paldies par nometni, lieliski pavadītas brīvdienas!

Dāvis Stepāns

Lieliska pieredze, nebijušas sajūtas, jaunas atziņas un neatsverami vērtīgas zināšanas, ko izdevās papildināt šajās dienās. Piedalijos 2020. gada februāra nometnē, Skrundas muižā. Mans vērtējums par notikumu 10/10.

Ilze Volāne

Biju Itālijas nometnē. Es pierādīju, ka es to varu. Daudz kas jauns, ko agrāk nezināju. Piedomāju par dažādiem elpošanas veidiem. Un braukšu atkal uz nometni! Pieredzi vērtēju ar 9.

Dmitrijs Stepanovs

Ieguvu vērtīgus un praktiskus padomus par elpošanas nozīmi. Pozitīva pieredze pirmajai aukstuma peldei ziemā! Nometne bija vērtīga, informācijas bagāta un laba "galvas izvēdināšana", relaksācija pabūt ar sevi, izjūtot savu ķermeni elpošanas vingrinājumos.
Piedalījos rūdīšanās nometnē 2 dienas Skrundā - stresa vadības rīki - elpošana, aukstums. Pieredzi vērtēju ar 9.

Liene Meržejevska

Ko apgūsim abu dienu laikā?

1. Vima Hofa metode!

Uzzināt vairāk

2. Darbs ar elpu – kā ikdienā darboties un ko trenēt?

Uzzināt vairāk

Biohackings - rīku kopums sevis uzlabošanai

3. Stresa vadība

Uzzināt vairāk

4. Miegs – 25 gadi no vidēja cilvēka dzīves!

Uzzināt vairāk

5. Kontrastus un rūdīšanās pamatus!

Uzzināt vairāk

Apskatīties pilnu pasākuma programmu

Rūdīšanās skola ciparos

4+

Darbojamies jau vairāk kā 4 gadus

3000

Tuvu 3000 aizvadītām treniņstundām

3000+

Izmācīti jau vairāk kā 3000 veselīguma entuziastu

Aktuāla informācija

Kā ar mums sazināties papildus jautājumu gadījumā?

Kas ir iekļauts pasākuma cenā?

Kad un kur notiks pasākums?

Cik tas maksā? Brīvais vietas meklē veikalā

Piesakies

Piesakies laicīgi. Aktuālais piedāvājums pērkot parādīsies

EUR

340

Piesakies

Piesakies vēlāk

EUR

440

Reģistrācijas forma

Sazvanies ar Māri tuvākā laikā ...

rezervē un izvēlies laiku zemāk

Kā dienu sāksi, tā to pavadīsi. Tieši rīta rutīnas visspēcīgāk ietekmē ikdienas gaitas. Ir vērtīgi apdomāt savus šī brīža ieradumus un, iespējams, uzsākt vienu mierpilnu un brīnišķīgu praksi – rīta transformējošo elpošanu parkā. Pievienojies Rūdīšanās skolas iknedēļas elpošanas sesijām svaigā gaisā! Katru otrdienu visa jūnija

Uzzināt vairāk

SIA Advice Solutions
Artilērijas 8-38, Rīgā, Latvija, LV-1010
Telefons: +371 27750180

info@uzdrosinies.lv


© 2022 www.uzdrosinies.lv

>