Rudisanas-skola

Ieliksim jaudīgus labsajūtas pamatus kopā! Prasmes, kas izmainīs Tavu dzīvesveidu un domāšanu uz visiem laikiem!

Divas intensīvas dienas, (25.02.-26.02.2023), ar pieprasītākajām Rūdīšanās skolas programmām gleznainajā Skrundas Muižā

Kam šī nometne ir piemērota un ko no tās iegūsi?

Šī nometne būs piemērota:
 
- tiem, kas jau ir bijuši nodarbībās, jo būs papildus informācija un vēl nebijušas programmu kombinācijas,

- tiem, kas grib pieslēgties pilnīgi no nulles un 2 dienās izaicināt un pārsteigt paši sevi!

Pilno programmu iespējams uzzināt tikai mācībās Itālijā, kopā ar Māri, bet šī ir Latvijas versija!

Iegūsi neatkārtojamu pieredzi

Tas ir mūsu pašu uzstādījums un arī viena no biežāk minētajām atsauksmēm par nometni. Lai arī mēs šīs divas dienas saucam par mācībām, tā nav sēdēšana pie galda un nemitīga piezīmju veikšana. Fokuss ir uz izpratnes veicināšanu un praktisku darbošanos gan ar izaicinājumiem, gan gandarījuma sajūtu pēc tam.

Iegūsi vingrinājumu kompleksu un materiālus

Viss, ko stāstīsim, rādīsim un trenēsim, tiks nodots Tavās rokās! Pēc pasākuma norises Tu pats varēsi to visu praktizēt individuāli. Ja arī turpmāk regulāri strādāsi ar šiem vingrinājumiem, izjutīsi noturīgus uzlabojumus savā pašsajūtā un dzīvespriekā. Pārmaiņas prasa darbu, tādēļ nometnē kopīgi ieliksim stingrus pamatus dzīves kvalitātes uzlabošanai. Daudzi iepriekšējo nometņu dalībnieki atzīst, ka, atgriežoties ikdienas darbos, aizvien saglabājas vēlme un uzrāviens turpināt iesākto. Ātri vien jaunās prakses kļūst par noturīgu ieradumu.

Zināšanas, kas iedos izpratni

Tiks apskatīti arī sarežģītāki temati, kas saistīti ar cilvēka fizioloģiju vai mentālo kapacitāti, tomēr tas viss tiks pasniegts vienkāršā valodā. Ja Tev nav iepriekšēju zināšanu šajās tēmās, nebaidies – visu izskaidrosim un iemācīsim ikvienam saprotamā veidā. Daudzi dalībnieki ir pārsteigti par to, cik vienkārši var runāt par šķietami sarežģītiem procesiem organismā.

Praksi, kas dos pozitīvo pieredzi un nostiprinās teoriju 

Teorija ir vērtīga, tomēr bez praktiska pielietojuma tā ātri vien aizmirstās. Lai iegūtās zināšanas būtu jēgpilnas un noderīgas, nometnes laikā būs daudz praktiskas darbošanās. Tas ir labākais veids, kā uzsākt jaunus, noturīgus ieradumus. Kā arī vari būt drošs, ka tiks ielikti pareizi pamati, jo darbosimies līdz process būs 100% saprotams. Arī citi dalībnieki atzīst, ka nodarbībās ir viegli uztvert informāciju un pēc tam mājās to visu var turpināt praktizēt.

Apskatīties pilnu pasākuma programmu

Kas vadīs treniņus/nometni?

Nometni vadīs Rūdīšanās skolas dibinātājs un treneris Māris Žunda. Mārim ir daudz zināšanu un liela praktiskā pieredze. Arī viņa ceļš veselības un labsajūtas meklējumos sākās no vēlmes justies un dzīvot labāk.

Māris ir sertificēts Vima Hofa metodes treneris un Oxygen Advantage metodes praktiķis. Abas metodes viņš apguva pie pašiem metodes autoriem. Papildus tam Māris ir arī profesionāls pirtnieks, kustību un veselības treneris, preventīvās medicīnas pārstāvis un biohakeris. Daudzu gadu laikā iegūtās zināšanas un pieredzi Māris ir apkopojis un izveidojis šo spēcīgo mācību programmu, kuru Tu vari apgūt nometnes laikā.

Norises vieta Skrundas Muiža

Skrundas muiža atrodas pašā Kurzemes sirdī. Tās atrašanās vietu var raksturot ar trīs vārdiem: skaista, sasniedzama un eleganta. Skaista, jo tā atrodas Ventas upes krastā, ar gleznainu ainavu fonā.

Sasniedzama, jo nokļūšana ir vienkārša – no Rīgas–Liepājas šosejas aizvijas labiekārtots ceļš līdz pašām muižas namdurvīm. Eleganta, jo muižas vēsturiskā atmosfēra un iekārtojums piešķir svinīgu auru.

Šī muiža ir kļuvusi par lielisku vietu atpūtas baudīšanai, lai atslēgtos no ikdienas burzmas, atgūtu mieru un uzlādētos vēl jaunu dzīves mērķu sasniegšanai, tieši tādēļ esam izvēlējušies šo norises vietu, lai Biohacking Bootcamp laikā šī pieredze ikvienam būtu patiešām neaizmirstama.

"Šis ir piedāvājums tiem, kas grib divās dienās noskriet maratonu un iegūt ļoti daudz! Izvedīsim Tevi cauri notikumu sērijai, kurā salikts jaunākais un vērtīgākais no visas pieredzes, kas iegūta mācoties, mācot un praktizējot šo visu."

Māris Žunda,
Rūdīšanās skolas dibinātājs un treneris

Ko saka tie, kas pievienojās Rūdīšanās skolai?

Īsumā - "game changer"! Kopš nometnes apzināti eploju. Elpoju caur degunu un praktizēju aukstumsēdes. Pēc Rūdīšanas skolas pieredzes apzināti veicu ar veselību saistītas izvēles. Pieredzi vērtēju starp 9 un 10.

Artūrs

Ar Rūdīšanās skolu liku sev aizdomāties par to, cik ļoti cilvēks uz labo pusi var mainīt savu pašsajūtu, veselību... Vienvārdsakot - dzīves kvalitāti, vienkārši integrējot rūdīšanās dzīvesveidu un pārējās svarīgās lietas savā ikdienā. Galvenais – ne tikai domāju par to, bet arī praktiski realizēju. Tiešsaistes kursā izzināju elpošanas, miega un Vima Hofa metodes nozīmi, kā arī guvu lielisku pieredzi, piedaloties oktobra nometnē Skrundas muižā. Turpmāk plānoju kādu svētdienas rītu doties aukstajā peldē Bābelītes ezerā.

Dārta Ārsmeniece

Sveiks, Māri 😊! Šeit Līva no Rūdīšanās skolas nometnes Skrundas muižā, kas bija februāra sākumā. Gribēju uzrakstīt, lai ir atgriezeniskā saite. Pēc nometnes atgriezos absolūti iedvesmota pārmaiņām un jāsaka, ka pirmā iedvesma tā arī nav noplakusi 😅! Ar vīru kopā ejam ūdenī un praktizējam deguna elpošanu, ko pirms tam nedarījām. Efekts vienreizējs. Wim Hof 15 min. elpošanas vingrinājums jau integrējies ikdienā kā normāla dienas daļa. Kopā ar vecāko dēlu staigājam basām pēdām ap māju, viņš pievienojās pats pēc savas iniciatīvas. Daudz vairāk vēdinu telpas un mēğinu izskaust "tuntulēšanās kultūru", tas gan neiet tik viegli, jo ir dziļi gēnos 😂 Kopumā gribēju pateikt lielu paldies par šo nometni, iedvesmu un mazliet citādu skatījumu uz lietām. Lai daudz enerğijas, radošu domu un jaudīgu realizējumu arī turpmāk 😊👋🙏. Rūdīšanas skolas nometnē. 10.

Līva

Biju Itālijas nometnē. Es pierādīju, ka es to varu. Daudz kas jauns, ko agrāk nezināju. Piedomāju par dažādiem elpošanas veidiem. Un braukšu atkal uz nometni! Pieredzi vērtēju ar 9.

Dmitrijs Stepanovs

2017. gadā pirmo reizi iekāpu ledus vannā un sapratu, ka mana dzīve vairs nebūs nekad tāda kāda tā bija pirms tam. Elpošana un aukstums mani ir izvedis cauri visām bijušajām un esošajām krīzēm (covid, karšs, gripa) jūtos iemīlējusi aukstumu līdz kaulam! Gūto pieredzi vērtēju ar 10.

Inga Laugale

Ko apgūsim abu dienu laikā?

1. Vima Hofa metode!

Uzzināt vairāk

2. Darbs ar elpu – kā ikdienā darboties un ko trenēt?

Uzzināt vairāk

Biohackings - rīku kopums sevis uzlabošanai

3. Stresa vadība

Uzzināt vairāk

4. Miegs – 25 gadi no vidēja cilvēka dzīves!

Uzzināt vairāk

5. Kontrastus un rūdīšanās pamatus!

Uzzināt vairāk

Apskatīties pilnu pasākuma programmu

Rūdīšanās skola ciparos

4+

Darbojamies jau vairāk kā 4 gadus

3000

Tuvu 3000 aizvadītām treniņstundām

3000+

Izmācīti jau vairāk kā 3000 veselīguma entuziastu

Aktuāla informācija

Kā ar mums sazināties papildus jautājumu gadījumā?

Kas ir iekļauts pasākuma cenā?

Kad un kur notiks pasākums?

Cik tas maksā? Brīvais vietas meklē veikalā

Piesakies

Piesakies laicīgi. Aktuālais piedāvājums pērkot parādīsies

EUR

340

Piesakies

Piesakies vēlāk

EUR

440

Reģistrācijas forma

Sazvanies ar Māri tuvākā laikā ...

rezervē un izvēlies laiku zemāk

Laikmetā, kad pārmaiņas ir vienīgā nemainīga parādība, bērnu un pusaudžu pieaugšana ir vēl izaicinošāka, kā jebkad agrāk. Viņu bērnības ainava ievērojami atšķiras no iepriekšējo paaudžu pieredzes, un, lai pielāgotos šai dinamiskajai videi, ir nepieciešama izturība, pašapziņa un gatavība pieņemt pārmaiņas. Pieaugšanas procesā jauniešiem un bērniem

Uzzināt vairāk

SIA Advice Solutions
Artilērijas 8-38, Rīgā, Latvija, LV-1010
Telefons: +371 27750180

info@uzdrosinies.lv


© 2022 www.uzdrosinies.lv

>