fbpx

Mūsu mērķis ir cilvēkus iedvesmot un zemāk ir lasāmi rezultāti, kas iedvesmo mūs! Iepazīsties!

Rūdīšanās skolas mācību programmu atsauksmes

profile-pic

Sapratu, ka psiholoģiski esmu pieradināta baidīties no aukstuma, drebinos, ja ir nekomfortabli. Tagad ieslēdzu prātu pozitīvā virzienā un nekomfortablo sajūtu var pārvērst par komfortablu. Patīk, ka šo metodi katrs var piemērot savam līmenim, un, ja iepatīkas, var uzdrošināties uz ko vairāk. Kā arī nav ilgi jāgaida rezultāti - praktiski darbojoties enerģijas pacēlums un miera sajūta nāk uzreiz.

Ieva Stabiņa
profile-pic

Paldies Mārim, ka pavēra priekškaru tādai it kā pašsaprotamai lietai, kā elpošana, kas izrādās ir daudz komplicētāka, nekā sākumā var likties. Tajā pašā laikā, strādājot cītīgi ar sevi, elpošanu var mainīt, lai tā dotu spēkus dzīvot pilnvērtīgi.

Raivis Grosbārdis
profile-pic

Lieliskas un vērtīgas mācības. Kad atbraucu no mācībām, bija enerģija visam vakaram, tas ir ļoti labs motivators turpināt un strādāt ar sevi. Pašam neticējās, ka asinsrite tomēr strādā un kaut kas ķermenī notiek. Mēs varam sajust, kas notiek ķermenī! Paldies par šo lielisko Vima Hofa mācību dienu.

Edgars Bērziņš
profile-pic

Elpošanas vingrinājumi tik ļoti labi strādā manā labā. Ar aukstumu tik skaisti sadraudzējos. Pārsteigums bija par teorētiskajā kursā minēto karstuma nozīmi. Esmu pateicīga Mārim par šāda kursa izveidošanu Latvijā. Es noteikti apmeklēšu citas nodarbības.

Vineta
profile-pic

Kursa laikā manī nostiprinājās pārliecība, cik svarīgi ir elpot caur degunu, un atklāju sev iespējas, kā šo procesu uzlabot. Uzzināju metodes, ar kuru palīdzību varu uzlabot savu treniņu procesu, kā arī trenēties nesportojot. Vērtīga ir arī saņemtā informācija par jauniešu elpošanas paradumiem un fizisko noturību šobrīd. Paldies, Māri par to, ko Tu dari! Lai Tevī allaž saglabājas meklētāja gars!

Aija Zīlīte
profile-pic

Paldies vīram, kas mani aizvilka uz Rūdīšanās skolas vienas dienas apmācībām!!! Esmu kārtīgs siltummīlis, iepriekš pat nevarēju iedomāties, ka varētu sēdēt ledusvannā vai decembrī Ogres upē! Izbaudīju nebijušas sajūtas - ka var kādu laiciņu neelpot, pareizi elpojot, iegūt mieru un tukšumu galvā :) , ledus ūdens nav nemaz tiiiiik auksts. Milzīgs paldies Mārim Žundam par apmācībām! Apbrīnoju sevi, ka es to izdarīju, kā arī līdz šim neesmu atkāpusies no jaunās apņemšanās!

Tatjana Vaznoviča
profile-pic

Pirmā tikšanās un esmu iedvesmota turpināt līdz ledus vannai! Guvu vērtīgus īsus piemērus efektīviem vingrinājumiem, kuru jau esmu intergējusi ikdienā! Paldies! :)

Guntra Briede
profile-pic

Bija interesanti uzzināt par elpošanu un aukstumu saistītās ķermeņa reakcijas.

Edmunds Peslaks
profile-pic

Elpošanai ir liela nozīme un jāturpina trenēties!

Ilze
profile-pic

Ieguvu zināšanas par elpošanas tehnikām.Elpošanas tehnikas7

Ilvija
profile-pic

Esmu apmeklējusi Vima Hofa kursu (4 nodarbības) plus ledus vannu. Neticami, bet fakts :). Veselības pieredzes protokols (online). Vērtējums 10.

Inta Vingre
profile-pic

Laiks šajās apmācībās paskrēja nemanot. Milzīga enerģija, smaids sejā, cīņas spars un motivācija pēc apmācībām turpināt uzlabot savu dzīves kvalitāti un labsajūtu, izaicinot savas prāta un ķermeņa spējas un testējot robežas ar apmācību laikā veikto vingrinājumu un ieteikumu palīdzību. Māris māca to, kā paveikt vairāk, apzinoties savu pilno potenciālu un spējas! Sākotnējie negatīvie uzskati par aukstumu un rūdīšanos tika pilnībā izmainīti uz pozitīvo pusi.

Alise Bukovska
profile-pic

Liels paldies Tev vēlreiz par sestdienas nodarbību un ledus vannu - mani ļoti uzrunāja un es ĻOTI priecājos, ka ielikos ledainajā ūdenī, jo es reāli sajutu un noticēju, ka tas man ir iespējams. Kopš sestdienas visas reizes, kad esmu bijusi dušā, pilnīgi bez problēmām beigās atgriežu auksto ūdeni līdz pašam galam (agrāk griezu diezgan aukstu, bet ne ledainu) un katru reizi prātā atgriežos pie ledus vannas un pilnīgi bez problēmām un ar miera elpu izbaudu kontrastdušu. Tā atslēga man laikam bija tajā, ka Tavā nodarbībā noticēju, ka es to varu un ka tas man nav bīstami. Un vēl visas šīs dienas izjūtu reālu izmaiņu - man ir krietni siltāk, jūtami.

Indra
profile-pic

Milzīgs paldies par iedvesmu. Aukstumu iemīlēju pati saviem spēkiem. Pateicoties Mārim iepazinu Wima Hofa metodi. Esmu sākusi elpot pēc viņa metodes. Nezinu, vai to vajag darīt katru dienu. Es vados pēc sajūtām.

Sandra Eizenberga
profile-pic

Darot vingrinājumus, vakaros sajūtas joprojām ir apbrīnojamas.

Jānis Biezais
profile-pic

Par 'Rūdīšanās skolu" neko nezināju līdz šā gada oktobra sākumam. Esmu ļoti salīga un tas, ka kaut kas jāmaina jau labu laiku prātu tirdīja. Kāda paziņa atsūtīja WhatsApp info par 'Rūdīšanās skolu". Šī ziņa mani ieinteresēja. Sāku interesēties un pamazām iegūstu kolosālas zināšanas, kuras apgūstot spēj mainīt cilvēkus un veselību. Galvenais, lai būtu vēlme darboties un pilnveidoties. Māri - milzīgs Tev paldies!

Aiga
profile-pic

Gan es, gan draudzene iesakām visiem, kuriem ir problēmas ar miegu vai stresu.

Oskars Broks
profile-pic

Lielākais ieguvums no četrām Rūdīšanās skolas nodarbībām bija savu robežu paplašināšana. Rezultāts: augstāka pašapziņa, dzīvesprieks un iedvesma turpināt savu uzlikto mentālo barjeru nojaukšanu. Protams, iegremdēšanās ledus vannā bija viens no spilgtākajiem piedzīvojumiem, jo vēl pavisam nesenā pagātnē biju pārliecināta, ka tas nav priekš manis. Vienlīdz nozīmīgas bija arī praktiskās elpošanas tehnikas, ko var ļoti vienkārši integrēt arī saspringtā dzīves ritmā un kas dod diezgan ātrus uzlabojumus. Esmu iedvesmota turpināt sevi pārbaudīt un gūt no tā baudu un prieku.

Diāna Šmite
profile-pic

Man vienmēr ir bijis patīkami justies omulīgi: uzvilkt vissiltāko džemperi, ietīties visbiezākajā segā, karsēties dušā un gozēties saulītē. Joprojām uzskatu, ka siltuma pretstats aukstums ir patiesi riebīga parādība, bet tagad, kad rūdīšanās pāris gadus ir kļuvusi par ikdienu, man pašam par pārsteigumu, ir sanācis ar to sadraudzēties - drauds kļuvis par draugu. Tā kniebiens daudz biežāk ir patīkams, nekā nepatīkams, dzestrums vairāk atsvaidzina, nekā stindzina, iesnas, klepus un paaugstināta temperatūra, jāspļauj pār kreiso plecu, parādās arvien retāk un retāk.Lai rūdītos, vispirms vajag saņemties un tad tikai turpināt, kas ar laiku pat neprasa īpašu piespiešanos, jo rezultāts attaisno procesa nepatīkamo pusi. Rūdīšanās skola ne tikai palīdz saņemties tiem, kas nekad nav ļāvušies sevis “mocīšanai”, bet arī tiem, kas mēģinājuši apgūt rūdīšanos pašmācības ceļā - kā man. Paplašinot manu apvārsni, skolā pasniegtā Vima Hofa metode ir devusi pārliecību par to, kā izvēlētais rūdīšanās ceļš ir jāturpina un kā to iespējams pilnveidot tā, lai pašam par to būtu prieks un gandarījums, pat ja no malas tas izskatās pēc sevis mocīšanas.

Ernests Ābiķis
profile-pic

Neuzspiesti. Katrs darbojas pēc savām spējām. Samērā viegli sasniedzami mērķi, kas ļaus dalībniekiem gūt gandarījumu tos sasniedzot un pat pārsniedzot. Mierīga, nesaspīlēta atmosfēra. Daudzpusīgs skatījums. Liekas, ka kaut kāds veiksmīga kursa pabeigšanas sertifikāts veicinātu vēl lielāku gandarījumu par kursu. Kopumā viss lieliski.

Andris Diļevka
profile-pic

Noteikti sagaidīju visu, ko vēlējos uzzināt, precizēt un pārbaudīt, un vēl vairāk kā biju gaidījis. Patika tas, ka uzzināju daudz jaunu veidu un vingrinājumu, kā sevi pilnveidot un padarīt izturīgāku. Informācija, ko noteikti novērtēju! Vērtīgākais bija mazajās niansēs un detaļās, kuras uzzināju, saprotot, kā attīstīt un uzlabot savas vājās vietas, jo tu esi tik spēcīgs, cik tava vājākā vieta. Šis ir moto, ko atcerēties! Man ļoti "aizķērās" tas, ka aukstums ir kā tests, kas pārbauda, cik spēcīgi esam un cik ļoti daudz mums ir kur vēl tiekties. Biju jau piemirsis elpošanu kādu brīdi un tagad sapratu, cik tā ir nopietna lieta, kurai jāpievērš liela uzmanība. Kopš nodarbības uzreiz sāku jaunu rutīnu labā ziņā - elpošana, elpošana, elpošana!!!

Aksels Cīrulis
profile-pic

Šodien ir nosacīti svētki - paiet trīs gadi, kopš apmeklēju semināru Aitiņlauvās. Esmu pateicīgs KĀDAM, ka mūsu ceļi ir krustojušies un saku Tev PALDIES par to informāciju un iespēju, ko esi rādījis un devis. Rezumējot - trīs gadi ar Wima Hofa metodi - veicot elpošanas aiztures divreiz dienā un ejot aukstā dušā, man ir devuši impulsu aizdomājies par ļoti daudzām lietām, nonācis pie sev svarīgām atziņām. Caur Tevi gūtā pieredze ar vīriem Raiskumā arī ir devusi milzīgu prieka un enerģijas lādiņu. Viss notiek. Daudz kur esmu piedalījies. 10

Arnis
profile-pic

Mana līdzšinējā pieredze ar Rūdīšanās skolu ir ļoti veiksmīga, iedvesmojoša un attīstoša. Katru reizi tiek uzzināts kas jauns, uzzināta citu biedru pieredze. Māris katru reizi dod kādu jaunu informāciju, pieredzi, ko integrēt savā dzīves veidā. Šis viss palīdz vairāk izprast savu ķermeni un lasīt signālus.

Mārtiņš Ducens
profile-pic

Kadetu sagatavošanās mācību programma. Apgūta Vima Hofa metode un izpratne, kā elpošana var palīdzēt kritiskās dzīves situācijās. Stresa vadība un ķermeņa kontrole.

Aizsardzības Akadēmija pieredze
profile-pic

Tas, ko es iemācījos Rūdīšanās skolā, ir vērtīgs un praktizējams ikdienā. Paldies par nodarbību un vērtīgo informāciju visu dienu! Viss pa plauktiņiem salikts, superīgi. Šķiet, ka esmu bijusi īstajā laikā un vietā, un viss notiek! Ar to es gribu teikt, ka esmu ieguvusi motivāciju tam, kāpēc vispār sāku draudzēties ar auksto ūdeni. Un pareiza elpošana ir īpašs ieguvums! Rūdīšanās skolas nodarbībā esmu atradusi kaut ko aizraujošu, kas manu dzīvi ne tikai mainīs, bet jau maina. Un tas dod īstu pozitīvisma lādiņu.

Vineta
profile-pic

Ja esi, vai arī vēl neesi paspējis apzināties par aukstuma nepieciešamību mūsu dzīvēs, tad noteikti iesaku "Rūdīšanās skolu". Pasaules līmeņa pieredze, individuāla pieeja, jauni draugi, jautri pasākumi un daudz kas cits. Uzdrošinies un pievienojies!

Mārtiņš Riucs
profile-pic

Es uzzināju daudz jauna un to, cik svarīga ir elpošana caur degunu. Iemācījos četras elpošanas tehnikas, kuras cenšos ieviest savā dzīvē, jo vēlos dzīvot veselīgu un garu mūžu un justies enerģijas pilna! Es piedalījos dienas apmācībā par elpošanu Pāvilostā 2020. gada martā. Vērtējums 9.

ZANE PŪĶE
profile-pic

Līdz šim es domāju, ka rūdīšanās ir adrenalina ķeršana, sevis pierādīšana utt. Pēc Rūdīšanās Skolas apmeklējuma esmu sapratis, ka viss ir pilnīgi pretēji. Nav māksla ieskriet ledainā ūdenī, izskriet, kratīties, ārdīties un aizskriet uz mašīnu - to var jebkurš un tas nekādu progresu nerada! Bet nosēdēt 10 minūtes āliņģī, nemainot savu uzvedību, izkāpt laukā, izstiepties, uztaisīt pietupienus un iekāpt atpakaļ, lai vēl pasēdētu - tas jau ir kaut kas. Un šādu līmeni var sasniegt tikai ar tām metodēm, par kurām stāsta Rūdīšanās Skola. Līdz šim es domāju, ka nevar būt savādāk, kāp iekšā un cieties, kas tur vēl vairāk, bet es domāju pilnīgi nepareizi. Tāpēc man tas bija ļoti interesants pasākums - uzzināju jaunu un apglabāju vecu. Paldies par uzaicinājumu! Iesaku visiem- īpaši tiem, kas jau “rūdās”.

Viesturs Saldavs
profile-pic

Vēlreiz PALDIES TEV par iedvesmu, ko devi tik vienkārši un draudzīgi ;). Es vēl joprojām esmu vieglā eiforijā, ka es to izdarīju, ka esmu spērusi pirmo soli! Saprotu un apzinos, ka tālāk viss atkarīgs no manis pašas, bet mani ļoti uzrunā gan elpošanas prakse (par ko man būs daži jautājumi), gan līdzsvara vingrinājumi, gan, protams, aukstais ūdens! Jau snaikstos gar Daugavu un gaidu, kad izkusīs krasta ledus, lai varētu iet ūdenī!

Diāna
profile-pic

Galvenais, kā jāelpo pareizāk. Nodarbībā, kura notika Pāvilostā.

Laila
profile-pic

Ļoti pozitīvi vērtēju Rudīšanās skolā gūto informāciju un praktisko pieredzi. Elpošanas vingrinājumus un auksto dušu esmu iekļāvis savā ikdienas rutīnā, kā regulāru praksi.

Arnis Miltiņš
profile-pic

Rudens mācību pastaigas pieredzes atskaņās. Es jūtos priecīga, ka esmu starp jums - starp cilvēkiem, kuri domā citādāk un redz daudz plašāk un dara vairāk. Jūtos fantastiski!! Nedēļu domāju, vai vispār man būs tas pa spēkam un vai neesmu sevi par augstu novērtējusi, bet re!! Gāju ar Jums kā lielā un pat ūdenī ielīdu gandarījums un eiforija par visu notikumu milzīgs.

Inese
profile-pic

Apmeklēju sarunu vakaru 2019.gada novembrī. Pēc tam decembrī izgāju 21 dienas izaicinājumu, Esmu pieteikusies uz DMT elpošanu. Darbs ar elpu - pamatapmācība. 12.01.2020. 9 (lai ir kur tiekties)!

Ilga Misāne
profile-pic

Šokējoši apzināties, ka tik vitāli nozīmīgu procesu, kā pareizu elpošanu mūsdienās uztveram kā kaut ko pilnībā pašsaprotamu un neatkarīgu no mūsu ikdienas paradumiem un darbībām, lai gan ar esošo paradumu maiņu esam elpošanu izmainījuši līdz kritiskai robežai, kas ietekmē visus mūsu dzīves procesus - labsajūtu, veselību, spriestspējas, koncentrēšanās prasmes, smadzeņu, citu orgānu darbību u.tml. Šīs apmācības sniedza ļoti vērtīgu teorētisku un praktisku ieskatu pareizas elpošanas paradumu ieviešanai, lai ilgtermiņā uzlabotu labsajūtu, pielāgošanos konkrētai dzīves situācijai (miera/enerģijas radīšana sev vajadzīgos brīžos), fizisko aktivitāšu veiktspējas uzlabošanu un kopumā būtisku dzīves kvalitātes celšanu.

Alise Bukovska
profile-pic

Pieredze ir pozitīva :-) 1. Esmu iemācījies ieklausīties savā ķermenī 2. Praktizēju katru dienu elpošanas vingrinājumus un aukstu dušu 3. Man ir jūtami samazinājies svars un uzlabojusies pašsajūta 4. Ir bijusi iespēja sastapt cilvēkus, kuru zināšanas ir bijušas man noderīgas :-)

Arnis Miltiņš
profile-pic

Paldies, Māri, Tu šodien manu iekšējo pasauli un domāšanu pozitīvi iespaidoji uz visiem 100%. Paldies Tev uz tikšanos vēl un vēl. Gribēju pateikties par kolosālajām zināšanām un pieredzi, ko mums iedevi sestdien, kas tālāk dzīvē ļoti noderēs!

Marika Sermule
profile-pic

​Mani šis uzrunāja vēl jo vairāk, kad uzzināju par Māra saistību un zināšanām no Wim Hof, kurš ir viens no pasaules izcilākajiem biohackeriem. Elpošanas, organisma imunitātes un nervu sistēmas trenēšana. Tagad arī Latvijā Māris šīs zināšanas pasniedz citiem, lai uzlabotu savu performanci un produktivitāti visās dzīves jomās gan ikvienā uzņēmumā, tas ir darbā, gan ārpus tā. Rūdīšanas ir izkāpšana no komforta zonas. Kad to izdari, tad tikai uzzini, uz ko esi spējīgs. Māris ir labs ceļvedis šim procesam.

Kaspars Vendelis
profile-pic

Ieguvu ļoti kvalitatīvu un daudzpusīgu informāciju un elpošanas rīkus, kurus iekļaut savā ikdienā, lai apzināti varētu justies labi tagad un ilgtermiņā.

Ilze Jaudzema
profile-pic

Paldies par garo, informatīvi motivējošo e-vēstuli un ne tika. Bija patiesi patīkami pavadīt sestdienu kopīgā kompānijā. Paldies par gūto elpošanas pieredzi. Svētdien visu dienu staigāju ar sajūtu, ka man ir jauns augums. Elpoju arī vakar no rīta un vakarā. Sajūtas bija atšķirīgas. Vakarā vairāk jutu savu labā ceļa locītavu un ikru. Šorīt no rīta bija citas izjūtas. Vēlreiz paldies par piedzīvojumu!

Arnis Miltiņš
profile-pic

Atzīšos, ka sākumā biju diezgan skeptiska, jo domāju, ka informācija tiks pasniegta sarežģītā un pārāk gudrā veidā. Taču tā nebija. Bija ļoti viegli uztvert visu, ko stāstījāt. Pat šķietami sarežģītas lietas izklāstījāt tā, lai mēs saprastu un pēc tam varētu arī pastāstīt mājiniekiem. Jūs ļoti veiksmīgi apvienojāt gan teoriju, gan praktiskos vingrinājumus. Nevienā brīdī nebija garlaicīgi, gluži otrādi - laiks paskrēja nemanot. Visvērtīgākie man likās praktiskie vingrinājumi, kurus arī cenšos pielietot ikdienā. Pildot tos Jūsu uzraudzībā, bija tāda drošības sajūta, ka viss tiek darīts pareizi. Man bija ļoti svarīgi iegūt to pārliecību, ka tie vingrinājumi strādā, lai būtu motivācija tos pielietot arī ikdienā. Un semināra laikā to varēja izjust uz savas ādas. Pēc noslēdzošā 30 min vingrinājuma bija kolosāla sajūta. Tāpat man ļoti noderīgi likās arī pārējie vingrinājumi, it īpaši deguna higiēnas vingrinājumi. Tagad tos pildot, pārbaudu uz savas ādas, ka tie strādā, it īpaši, ja ir problēmas ar degunu un iesnām. Jūsu vadīto semināru es uzskatu pa ļoti noderīgu. Tā bija kvalitatīvi pavadīta sestdiena, kuras laikā uzzināju daudz ko jaunu un noderīgu. Šī informācija un praktiskie vingrinājumi ir vēl jo vairāk noderīgi šajā sarežģītajā laikā, kad elpošana, manuprāt, ir vēl svarīgāka. Tāpēc es arī vēlētos saņemt materiālus, lai vēlreiz visu pārlasītu, jo dažas lietas jau ir piemirsušās. Būtu ļoti vērtīgi vēlreiz visam iziet cauri. Būšu ļoti pateicīga, ja atsūtīsiet tos ;)Darbs ar elpu10

Kristīne
profile-pic

Nu jau trešā diena pēc nodarbības (šorīt un vakar elpoju no rīta), un līdz šim tikai pozitīvi efekti — vairāk enerģijas, darba spējas un, šķiet, arī mierīgāks prāts. Paldies!

Jānis
profile-pic

Jautra komūna sevis uzlabošanai! Māris vienmēr parūpējās, lai visiem viss būsu skaidrs. Ļauj iepazīt jaunas sajūtas neko nespiežot. Tik cik pašam gribēšana un tiecēšana varēšanai. Vienmēr kaut ko jaunu var uzzināt. Paldies par pasākumiem!

Arta Citko
profile-pic

Kā izbijušam smēķētājam, pat vārdos nevaru aprakstīt, cik ļoti šis kurss man ir palīdzējis!

Ojārs Valkers
profile-pic

Māris forši parāda, kāds spēks slēpjas cilvēkā pašā un kā atkal sadraudzēties ar savu imūnsistēmu! Un iedod instrumentus, ar kuriem strādāt mājas apstākļos, lai imunitāte atkal nedodas čučēt. Jo svarīgi ne tikai KO Tu dari, svarīgi ir KĀ Tu to dari. Te var iemācies šo to jaunu par sevi un tik pašsaprotamām lietām kā elpošana un duša

Baiba Piekusa
profile-pic

Aukstums un karstums profesionāļu vadībā ir rezultāts ekselentai pašsajūtai un jaunām zināšanām. Esmu priecīga un gandarīta, ka atradu laiku pievienoties šai mācību grupai. Tas bija strukturēts mācību virziens ar to, ko man vajadzēja, lai izprastu dziļāk un justos komfortablāk pirtī, zinot ko un kā darīt.

Iluta Grebska
profile-pic

Ja esi, vai arī vēl neesi paspējis apzināties par aukstuma nepieciešamību mūsu dzīvēs, tad noteikti iesaku "Rūdīšanās skolu". Pasaules līmeņa pieredze, individuāla pieeja, jauni draugi, jautri pasākumi un daudz kas cits. Uzdrošinies un pievienojies!

Mārtiņš Riučs
profile-pic

Viens elpošanas seminārs/apmācība. Apmācība - seminārs par elpošanu. Kopējais vērtējums 8 no 10.

Uldis Klezbergs
profile-pic

Ir ok nodarbība. Tagad japraktizejas. Vajadzes pilnveidoties un nostiprinat iemanas vel kadu reizi. Elposanas pamati.

Harijs Lacars
profile-pic

Apbrīnoju Māra spēju pilnveidoties un atrast arvien jaunus virzienus, kuri organiski papildina jau esošo nodarbību klāstu. Ikviens veselīgas dzīves interesents var atrast sev ko piemērotu un sākt savu ceļojumu. Māris pats ir iedvesmojošs piemērs tam, ko var sasniegt dažu gadu laikā, ja mērķtiecīgi un regulāri darbojas savas veselības uzlabošanā.

Dzintars Putnis

21 dienas izaicinājuma pieredzes stāsti

profile-pic

Cik ļoti svarīgi un vērtīgi bija uzdevumi, likās vienkārši, bet tajā pašā laikā sarežģīti. Pievērsties sev un saprast sevi - man tas bija ļoti svarīgi. Kontrasti, citrons, elpošana, katru rītu eju ārā peldkostīmā un aplejos ar aukstu ūdeni.

Ilona Čakāne
profile-pic

Paldies, Māri, par šo izaicinājumu! Tas deva man izpratni par norūdīšanās būtību. Izrādās-nav tik traki kā iepriekš biju iztēlojusies. Galvenais ir darīt-pa drusciņai un katru dienu. Un elpošana, elpošana, elpošana. Ļoti patika elpošanas varianti, ko var izmantot bērniem, arī sev-protams. Āliņģī vēl nelīdīšu, bet ārā basām kājām iešu droši. Lai viss forši arī turpmāk Tev un Tavai skolai! Sekošu un iespēju robežās piedalīšos arī citos pasākumos.

Līvija Gridjuško
profile-pic

Viegli nebija, bet interesanti gan. Visu izpildīt neizdevās, bet esmu saglabājusi visus uzdevumus un turpināšu tos pildīt patstāvīgi.

Elita Ezerniece
profile-pic