Mūsu mērķis ir cilvēkus iedvesmot un zemāk ir lasāmi rezultāti, kas iedvesmo mūs!

Rūdīšanās skolas mācību programmu atsauksmes

profile-pic

Es piedalījos apmācībā par elpošanu un par rūdīšanos. Ieguvu ļoti daudz jauna tieši par elpošanu. Šīs zināšanas man bija pilnīgi jaunas. Saistībā ar rūdīšanos, man bija jau nelielas zināšanas par aukstajām peldēm, bet patika informācija par basajām kājām un vienkārši gaisa peldēm. Visvairāk man patīk, ka visam ir zinātnisks skaidrojums. Tas ir vērtīgi un arī ļoti interesanti. Izaicinājumus vērtēju uz 9.

Ineta
profile-pic

Liels paldies Tev vēlreiz par sestdienas nodarbību un ledus vannu - mani ļoti uzrunāja un es ĻOTI priecājos, ka ielikos ledainajā ūdenī, jo es reāli sajutu un noticēju, ka tas man ir iespējams. Kopš sestdienas visas reizes, kad esmu bijusi dušā, pilnīgi bez problēmām beigās atgriežu auksto ūdeni līdz pašam galam (agrāk griezu diezgan aukstu, bet ne ledainu) un katru reizi prātā atgriežos pie ledus vannas un pilnīgi bez problēmām un ar miera elpu izbaudu kontrastdušu. Tā atslēga man laikam bija tajā, ka Tavā nodarbībā noticēju, ka es to varu un ka tas man nav bīstami. Un vēl visas šīs dienas izjūtu reālu izmaiņu - man ir krietni siltāk, jūtami.

Indra
profile-pic

Elpošanas izaicinājums man lika sākt vērot, kā es elpoju. Pievērsu uzmanību savas elpas kvalitātei. Iemācījos sevi nomierināt ar elpošanas palīdzību. Gūto pieredzi vērtēju ar 9.

Aija
profile-pic

Laiks šajās apmācībās paskrēja nemanot. Milzīga enerģija, smaids sejā, cīņas spars un motivācija pēc apmācībām turpināt uzlabot savu dzīves kvalitāti un labsajūtu, izaicinot savas prāta un ķermeņa spējas un testējot robežas ar apmācību laikā veikto vingrinājumu un ieteikumu palīdzību. Māris māca to, kā paveikt vairāk, apzinoties savu pilno potenciālu un spējas! Sākotnējie negatīvie uzskati par aukstumu un rūdīšanos tika pilnībā izmainīti uz pozitīvo pusi.

Alise Bukovska
profile-pic

Atklāju pilnīgi jaunu pasauli par elpošanu. Nebiju domājis, ka tik dziļi tajā ies, bet lieliska pieredze un noderīgi, lai vadītu savu dzīvi. Jums 10, sev 5, ir kur augt :)

Kaspars
profile-pic

Ieguvu dziļāku izpratni par elpošanas svarīgumu veselības uzturēšanā, nostiprināšanā, miega uzlabošanā un stresa mazināšanā. Rūdīšanās pieredze. Daudz pozitīvu emociju darbam nelielā grupā, patīkama laika pavadīšana ar līdzīgi domājošiem un iedvesmošanās no zinoša nodarbību vadītāja - Māra! :) Gūto pieredzi vērtēju uz 10.

Atis
profile-pic

Kursa laikā manī nostiprinājās pārliecība, cik svarīgi ir elpot caur degunu, un atklāju sev iespējas, kā šo procesu uzlabot. Uzzināju metodes, ar kuru palīdzību varu uzlabot savu treniņu procesu, kā arī trenēties nesportojot. Vērtīga ir arī saņemtā informācija par jauniešu elpošanas paradumiem un fizisko noturību šobrīd. Paldies, Māri par to, ko Tu dari! Lai Tevī allaž saglabājas meklētāja gars!

Aija Zīlīte
profile-pic

Nu jau trešā diena pēc nodarbības (šorīt un vakar elpoju no rīta), un līdz šim tikai pozitīvi efekti — vairāk enerģijas, darba spējas un, šķiet, arī mierīgāks prāts. Paldies!

Jānis
profile-pic

Iemācījos elpot! :D 1) izpratne par elpas nozīmi; 2) "atradu" savu diafragmu; 3) sāku draudzēties ar aukstumu (ar pēdu un dušas palīdzību). Rezultāts - trauksmes, stresa, nemiera brīžos -ELPOJU! :) Iegūst arī mana ģimene, jo arī viņi mācās elpot. :) Gūto pieredzi vērtēju ar 10.

Nellija
profile-pic

Lielākais ieguvums no četrām Rūdīšanās skolas nodarbībām bija savu robežu paplašināšana. Rezultāts: augstāka pašapziņa, dzīvesprieks un iedvesma turpināt savu uzlikto mentālo barjeru nojaukšanu. Protams, iegremdēšanās ledus vannā bija viens no spilgtākajiem piedzīvojumiem, jo vēl pavisam nesenā pagātnē biju pārliecināta, ka tas nav priekš manis. Vienlīdz nozīmīgas bija arī praktiskās elpošanas tehnikas, ko var ļoti vienkārši integrēt arī saspringtā dzīves ritmā un kas dod diezgan ātrus uzlabojumus. Esmu iedvesmota turpināt sevi pārbaudīt un gūt no tā baudu un prieku.

Diāna Šmite
profile-pic

Ieguvu ļoti kvalitatīvu un daudzpusīgu informāciju un elpošanas rīkus, kurus iekļaut savā ikdienā, lai apzināti varētu justies labi tagad un ilgtermiņā.

Ilze Jaudzema
profile-pic

Sapratu, ka psiholoģiski esmu pieradināta baidīties no aukstuma, drebinos, ja ir nekomfortabli. Tagad ieslēdzu prātu pozitīvā virzienā un nekomfortablo sajūtu var pārvērst par komfortablu. Patīk, ka šo metodi katrs var piemērot savam līmenim, un, ja iepatīkas, var uzdrošināties uz ko vairāk. Kā arī nav ilgi jāgaida rezultāti - praktiski darbojoties enerģijas pacēlums un miera sajūta nāk uzreiz.

Ieva Stabiņa
profile-pic

Vairs nebaidos no aukstuma. Nebaidos apģērbties par plānu, nebaidos no auksta ūdens. Tāpat arī ar basām kājām mēdzu saigāt vairāk, nekā tikai vasaras karstumā. Izaicinājumu vērtēju ar 8.

Elīna
profile-pic

Bija interesanti uzzināt par elpošanu un aukstumu saistītās ķermeņa reakcijas.

Edmunds Peslaks
profile-pic

Piedalījos 30 dienu izaicinājumā. Uzzināju un praktiski izmēģināju elpošanas vingrinājumus, elpošanas trenēšanas nozīmi (tomēr tas man nepalika par ieradumu). Uzzināju un praktiski izmēģināju par rūdīšanās nozīmi un to savukārt izmantoju vēl šodien. Sāku rūdīties ar peldēm, āliņģiem, kontrasta dušām, pastaigām basām kājām sniegā, un ne tikai. Izaicinājumu vērtēju ar 9.

Dāvis
profile-pic

Rudens mācību pastaigas pieredzes atskaņās. Es jūtos priecīga, ka esmu starp jums - starp cilvēkiem, kuri domā citādāk un redz daudz plašāk un dara vairāk. Jūtos fantastiski!! Nedēļu domāju, vai vispār man būs tas pa spēkam un vai neesmu sevi par augstu novērtējusi, bet re!! Gāju ar Jums kā lielā un pat ūdenī ielīdu gandarījums un eiforija par visu notikumu milzīgs.

Inese
profile-pic

Apbrīnoju Māra spēju pilnveidoties un atrast arvien jaunus virzienus, kuri organiski papildina jau esošo nodarbību klāstu. Ikviens veselīgas dzīves interesents var atrast sev ko piemērotu un sākt savu ceļojumu. Māris pats ir iedvesmojošs piemērs tam, ko var sasniegt dažu gadu laikā, ja mērķtiecīgi un regulāri darbojas savas veselības uzlabošanā.

Dzintars Putnis
profile-pic

Es uzzināju daudz jauna un to, cik svarīga ir elpošana caur degunu. Iemācījos četras elpošanas tehnikas, kuras cenšos ieviest savā dzīvē, jo vēlos dzīvot veselīgu un garu mūžu un justies enerģijas pilna! Es piedalījos dienas apmācībā par elpošanu Pāvilostā 2020. gada martā. Vērtējums 9.

ZANE PŪĶE
profile-pic

Aukstums un karstums profesionāļu vadībā ir rezultāts ekselentai pašsajūtai un jaunām zināšanām. Esmu priecīga un gandarīta, ka atradu laiku pievienoties šai mācību grupai. Tas bija strukturēts mācību virziens ar to, ko man vajadzēja, lai izprastu dziļāk un justos komfortablāk pirtī, zinot ko un kā darīt.

Iluta Grebska
profile-pic

Paplašina redzesloku. Gūto pieredzi vērtēju ar 9.

Inga
profile-pic

Esmu uzzinājis informāciju un zināšanas par elpošanu, guvis praktisku pieredzi par rūdīšanos. Gūto pieredzi vērtēju uz 9.

Andris
profile-pic

Pirmā tikšanās un esmu iedvesmota turpināt līdz ledus vannai! Guvu vērtīgus īsus piemērus efektīviem vingrinājumiem, kuru jau esmu intergējusi ikdienā! Paldies! :)

Guntra Briede
profile-pic

Piedalījos tiešsaistes kursos par elpošanu un elpošanas ceremonijā. Ļoti patika! Vērtēju ar 10.

Agnese Sējāne
profile-pic

Par 'Rūdīšanās skolu" neko nezināju līdz šā gada oktobra sākumam. Esmu ļoti salīga un tas, ka kaut kas jāmaina jau labu laiku prātu tirdīja. Kāda paziņa atsūtīja WhatsApp info par 'Rūdīšanās skolu". Šī ziņa mani ieinteresēja. Sāku interesēties un pamazām iegūstu kolosālas zināšanas, kuras apgūstot spēj mainīt cilvēkus un veselību. Galvenais, lai būtu vēlme darboties un pilnveidoties. Māri - milzīgs Tev paldies!

Aiga
profile-pic

Līdz šim es domāju, ka rūdīšanās ir adrenalina ķeršana, sevis pierādīšana utt. Pēc Rūdīšanās Skolas apmeklējuma esmu sapratis, ka viss ir pilnīgi pretēji. Nav māksla ieskriet ledainā ūdenī, izskriet, kratīties, ārdīties un aizskriet uz mašīnu - to var jebkurš un tas nekādu progresu nerada! Bet nosēdēt 10 minūtes āliņģī, nemainot savu uzvedību, izkāpt laukā, izstiepties, uztaisīt pietupienus un iekāpt atpakaļ, lai vēl pasēdētu - tas jau ir kaut kas. Un šādu līmeni var sasniegt tikai ar tām metodēm, par kurām stāsta Rūdīšanās Skola. Līdz šim es domāju, ka nevar būt savādāk, kāp iekšā un cieties, kas tur vēl vairāk, bet es domāju pilnīgi nepareizi. Tāpēc man tas bija ļoti interesants pasākums - uzzināju jaunu un apglabāju vecu. Paldies par uzaicinājumu! Iesaku visiem- īpaši tiem, kas jau “rūdās”.

Viesturs Saldavs
profile-pic

Piedalījos online kursā par rūdīšanos. Šo izvēlējos, jo biju nobriedusi uzsākt aukstumpeldes. Lai mazinātu uztraukumu un gūtu informāciju, šis kurss nāca tieši laikā un nu jau būs divi gadi kopš katru svētdienu dodos peldēt. Pieredzi vērtēju ar 9.

Krista
profile-pic

Piedalījos Rūdīšanās izaicinājumā un ieguvu jaunas zināšanas par elpošanu, kas man palīdzēja uzsākt aukstuma peldes. Izaicinājumu vērtēju uz 9.

Lauma Šteinberga
profile-pic

Piedalījos elpošanas izaicinājumā. Bija interesanti un noderīgi. Kaut arī ikdienas darbā strādāju ar cilvēkiem, vadot jogas nodarbības, bija noderīgi pašai vairāk nodarboties ar elpošanas praktizēšanu mazliet savādākā veidā. Atsvaidzināt teorētiskās zināšanas un uzzināt arī ko jaunu. Pirmo reizi piedalījos attālinātās nodarbībās. Patika, ka katrā nākamajā jaunajā nodarbībā bija arī kaut kas no iepriekšējām nodarbībām, tas atviegloja iegaumēšanas procesu. Nebija jāmeklē iepriekšējās nodarbības apraksts.

Dace Lūkina
profile-pic

Iemācījos elpot, elpot un vēl pareizāk elpot. Palīdz dažādās situācijās, arī pret jūrasslimību.

Edijs Vilnis
profile-pic

Iemācījos par pareizu elpošanu caur degunu. Kā ar dažādām elpošanas tehnikām palīdzēt sev dažādās situācijās. Gūto pieredzi vērtēju ar 8.

Martins Plivna
profile-pic

Ja esi, vai arī vēl neesi paspējis apzināties par aukstuma nepieciešamību mūsu dzīvēs, tad noteikti iesaku "Rūdīšanās skolu". Pasaules līmeņa pieredze, individuāla pieeja, jauni draugi, jautri pasākumi un daudz kas cits. Uzdrošinies un pievienojies!

Mārtiņš Riučs
profile-pic

Galvenais, kā jāelpo pareizāk. Nodarbībā, kura notika Pāvilostā.

Laila
profile-pic

Ieguvu daudz vērtīgas informācijas un beidzot sāku kaut ko praktiski darīt, t.i., izmantot ikdienā elpošanas tehnikas un palēnām radināties pie ikrīta kontrastdušām. Izaicinājumu vērtēju ar 10.

Linda
profile-pic

Pateicos par iespēju piedalīties šādā izaicinājumā! Tas man bija liels piedzīvojums. Tas nebija viegli, jo nācās ar sevi pacīnīties, bet ļoti vērtīgi. Ieguvu zināšanas par pareizu elpošanu un elpošanas tehnikām. Savā ikdienā esmu ieviesusi jaunus paradumus – celties agrāk un katru rītu praktizēt elpošanas vingrinājumus. Elpošanas izaicinājuma pieredzi vērtēju uz 10.

Sandra
profile-pic

Noteikti sagaidīju visu, ko vēlējos uzzināt, precizēt un pārbaudīt, un vēl vairāk kā biju gaidījis. Patika tas, ka uzzināju daudz jaunu veidu un vingrinājumu, kā sevi pilnveidot un padarīt izturīgāku. Informācija, ko noteikti novērtēju! Vērtīgākais bija mazajās niansēs un detaļās, kuras uzzināju, saprotot, kā attīstīt un uzlabot savas vājās vietas, jo tu esi tik spēcīgs, cik tava vājākā vieta. Šis ir moto, ko atcerēties! Man ļoti "aizķērās" tas, ka aukstums ir kā tests, kas pārbauda, cik spēcīgi esam un cik ļoti daudz mums ir kur vēl tiekties. Biju jau piemirsis elpošanu kādu brīdi un tagad sapratu, cik tā ir nopietna lieta, kurai jāpievērš liela uzmanība. Kopš nodarbības uzreiz sāku jaunu rutīnu labā ziņā - elpošana, elpošana, elpošana!!!

Aksels Cīrulis
profile-pic

Es vairāk sapratu par elpošanas svarīgumu aukstajās peldēs. Lieliska pieredze – 10.

Inguna Žurgina
profile-pic

Esmu pateicīga un gandarīta! Esmu pārvarējusi sevi, ejot āliņģī un nodarbojoties ar groundingu pat ziemas aukstajās dienās. Arī mani bērni man pievienojas. Vīrs jau ziemas peldes veic sen. Tagad varu teikt, ka aukstums ir mans draugs, ja pēc tam seko siltums dāvanā :)

Agnese
profile-pic

Kadetu sagatavošanās mācību programma. Apgūta Vima Hofa metode un izpratne, kā elpošana var palīdzēt kritiskās dzīves situācijās. Stresa vadība un ķermeņa kontrole.

Aizsardzības Akadēmija pieredze
profile-pic

Paldies par garo, informatīvi motivējošo e-vēstuli un ne tika. Bija patiesi patīkami pavadīt sestdienu kopīgā kompānijā. Paldies par gūto elpošanas pieredzi. Svētdien visu dienu staigāju ar sajūtu, ka man ir jauns augums. Elpoju arī vakar no rīta un vakarā. Sajūtas bija atšķirīgas. Vakarā vairāk jutu savu labā ceļa locītavu un ikru. Šorīt no rīta bija citas izjūtas. Vēlreiz paldies par piedzīvojumu!

Arnis Miltiņš
profile-pic

Ļoti laba informācija un iespēja izmantot to praksē. Patīk ūdens peldes rudens/pavasara sezonā, nostiprina imūnsistēmu, neslimoju. Vērtēju ar 8.

Astrīda
profile-pic

Šokējoši apzināties, ka tik vitāli nozīmīgu procesu, kā pareizu elpošanu mūsdienās uztveram kā kaut ko pilnībā pašsaprotamu un neatkarīgu no mūsu ikdienas paradumiem un darbībām, lai gan ar esošo paradumu maiņu esam elpošanu izmainījuši līdz kritiskai robežai, kas ietekmē visus mūsu dzīves procesus - labsajūtu, veselību, spriestspējas, koncentrēšanās prasmes, smadzeņu, citu orgānu darbību u.tml. Šīs apmācības sniedza ļoti vērtīgu teorētisku un praktisku ieskatu pareizas elpošanas paradumu ieviešanai, lai ilgtermiņā uzlabotu labsajūtu, pielāgošanos konkrētai dzīves situācijai (miera/enerģijas radīšana sev vajadzīgos brīžos), fizisko aktivitāšu veiktspējas uzlabošanu un kopumā būtisku dzīves kvalitātes celšanu.

Alise Bukovska
profile-pic

Milzīgs paldies par iedvesmu. Aukstumu iemīlēju pati saviem spēkiem. Pateicoties Mārim iepazinu Wima Hofa metodi. Esmu sākusi elpot pēc viņa metodes. Nezinu, vai to vajag darīt katru dienu. Es vados pēc sajūtām.

Sandra Eizenberga
profile-pic

Ja esi, vai arī vēl neesi paspējis apzināties par aukstuma nepieciešamību mūsu dzīvēs, tad noteikti iesaku "Rūdīšanās skolu". Pasaules līmeņa pieredze, individuāla pieeja, jauni draugi, jautri pasākumi un daudz kas cits. Uzdrošinies un pievienojies!

Mārtiņš Riucs
profile-pic

​Mani šis uzrunāja vēl jo vairāk, kad uzzināju par Māra saistību un zināšanām no Wim Hof, kurš ir viens no pasaules izcilākajiem biohackeriem. Elpošanas, organisma imunitātes un nervu sistēmas trenēšana. Tagad arī Latvijā Māris šīs zināšanas pasniedz citiem, lai uzlabotu savu performanci un produktivitāti visās dzīves jomās gan ikvienā uzņēmumā, tas ir darbā, gan ārpus tā. Rūdīšanas ir izkāpšana no komforta zonas. Kad to izdari, tad tikai uzzini, uz ko esi spējīgs. Māris ir labs ceļvedis šim procesam.

Kaspars Vendelis
profile-pic

Šis ir patiešām vērtīgs izaicinājums. Iepriekš biju lasījusi par elpošanu, mazliet pamēģinājusi, bet ne regulāri. Ja vairākas dienas pēc kārtas e-pastā ir informācija un uzdevumi, tad tas disciplinē un tēma ”elpošana” visas dienas garumā neaizmirstas. Veicu vingrinājumus arī darot dažādus ikdienas darbus.Visvērtīgākais un vislielākais prieks man par Vima Hofa elpošanu. Tas tiešām ir jaudīgi. To daru gandrīz katru dienu. Pēc 20 minutēm ir pilnīgi savādāk viss – galva skaidra, enerģija, rozā gaisma, prieks, miers. Ja dienā uznāk neliels nogurums, tad arī kaut 30 reizes intensīva elpošana tūlīt dod enerģiju.Ja salīdzina ar atbildēm, ko rakstīju pašā sākumā, tad mana domāšana un jušana ir izmainījusies ļoti.Izlasīju arī Vima Hofa grāmatu. Tā mani patiešām iedvesmoja.3 lietas, ko noteikti turpināšu-1.Esmu apņēmības pilna turpināt katru dienu ”elpot” pēc Vima Hofa metodes.2. Apzināti sekot līdzi elpai caur degunu, arī aizlīmēt muti.3. Auksta duša.Elpošanā ir kaut kāda maģija. Es domāju turpmāk elpošana, auksts ūdens un darbs ar sevi dažādos virzienos, un pēc gada varēšu dalīties pieredzē, ka esmu pavisam cits cilvēks. Gūto pieredzi vērtēju ar 10.

Maira Rībena
profile-pic

Sāku pievērst uzmanību sev, savai elpai, mieram. Izmēģināju elpošanas vingrinājumus 4/4/4/4 un 4/6, kā arī aizturēt elpu. Varu droši teikt, praktizējot elpošanas vingrinājumus regulāri, uzlabojas pašsajūta un stresa vadība.

Līga
profile-pic

Ļoti pozitīvi vērtēju Rudīšanās skolā gūto informāciju un praktisko pieredzi. Elpošanas vingrinājumus un auksto dušu esmu iekļāvis savā ikdienas rutīnā, kā regulāru praksi.

Arnis Miltiņš
profile-pic

Neuzspiesti. Katrs darbojas pēc savām spējām. Samērā viegli sasniedzami mērķi, kas ļaus dalībniekiem gūt gandarījumu tos sasniedzot un pat pārsniedzot. Mierīga, nesaspīlēta atmosfēra. Daudzpusīgs skatījums. Liekas, ka kaut kāds veiksmīga kursa pabeigšanas sertifikāts veicinātu vēl lielāku gandarījumu par kursu. Kopumā viss lieliski.

Andris Diļevka
profile-pic

Piedalījos Rūdīšanās izaicinājumā un arī elpošanas izaicinājumā. Lai gan arī, pabeidzot iziacinājumu, tā arī nesaņēmos ielīst ezerā vai dīķī, iemīlēju aukstumu, kontrastdušas un staigāšanu basām kājām, arī ziemā, sniegā. Elpošanas izaicinājums deva lielāku izpratni par elpošanas procesiem. Gūto pieredzi vērtēju ar 8.

Līga
profile-pic

Iemācījos elpot ar degunu 🙂 (līdz šim ikdienā nepievērsu uzmanību un pārsvarā elpoju caur muti). Pildot elpošanas vingrinājumus visu šo izaicinājuma laiku ir uzlabojusies mana miega kvalitāte un esmu palicis mierīgāks ikdienā. Elpošanas izaicinājumu vērtēju uz 10.

Mārtiņš
profile-pic

Pirmkārt, jau paplašināt apvārsni par ķermeņa iespējām, miega kvalitāti, stresa vadību, ikdienas knifi prāta nomierināšanai ar elpošanas vingrinājumu palīdzību. Vērtēju ar 10, man ārkārtīgi patika atsauces uz pētījumiem un iespēja notestēt to pašam uz sevi!

Jānis
profile-pic

Rūdīšanās skola man apstiprināja, ka rūdīšanās ir ceļš uz veselības uzlabošanu. Svarīgi izprast un ieklausīties savā ķermenī, kādas ir reakcijas uz aukstumu, karstumu u.c. 8 - bija lietas, kurām es pilnībā nekoncentrējos. bet kopumā labi.

Viesturs
profile-pic

Māris forši parāda, kāds spēks slēpjas cilvēkā pašā un kā atkal sadraudzēties ar savu imūnsistēmu! Un iedod instrumentus, ar kuriem strādāt mājas apstākļos, lai imunitāte atkal nedodas čučēt. Jo svarīgi ne tikai KO Tu dari, svarīgi ir KĀ Tu to dari. Te var iemācies šo to jaunu par sevi un tik pašsaprotamām lietām kā elpošana un duša

Baiba Piekusa
profile-pic

Man vienmēr ir bijis patīkami justies omulīgi: uzvilkt vissiltāko džemperi, ietīties visbiezākajā segā, karsēties dušā un gozēties saulītē. Joprojām uzskatu, ka siltuma pretstats aukstums ir patiesi riebīga parādība, bet tagad, kad rūdīšanās pāris gadus ir kļuvusi par ikdienu, man pašam par pārsteigumu, ir sanācis ar to sadraudzēties - drauds kļuvis par draugu. Tā kniebiens daudz biežāk ir patīkams, nekā nepatīkams, dzestrums vairāk atsvaidzina, nekā stindzina, iesnas, klepus un paaugstināta temperatūra, jāspļauj pār kreiso plecu, parādās arvien retāk un retāk.Lai rūdītos, vispirms vajag saņemties un tad tikai turpināt, kas ar laiku pat neprasa īpašu piespiešanos, jo rezultāts attaisno procesa nepatīkamo pusi. Rūdīšanās skola ne tikai palīdz saņemties tiem, kas nekad nav ļāvušies sevis “mocīšanai”, bet arī tiem, kas mēģinājuši apgūt rūdīšanos pašmācības ceļā - kā man. Paplašinot manu apvārsni, skolā pasniegtā Vima Hofa metode ir devusi pārliecību par to, kā izvēlētais rūdīšanās ceļš ir jāturpina un kā to iespējams pilnveidot tā, lai pašam par to būtu prieks un gandarījums, pat ja no malas tas izskatās pēc sevis mocīšanas.

Ernests Ābiķis
profile-pic

Tās bija 30 fantastiskas, aizraujošas, informatīvas un ļoti izglītojošas dienas! Rūdīšanās izaicinājumu vērtēju ar 10.

Linda
profile-pic

Visvērtīgākais - ir noticēt savai varēšanai un mēģināt kamēr izdodas NEPADOTIES, KONCENTRĒTIES UN ELPOT. Man "dzīves" virsotne tika sasniegta tieši tā. Pirmajā gadā neuzkāpu Itālijas Alpu vienā no virsotnēm. Braucu 2. reizi ar Rūdīšanās skolu mācību ceļojumā uz Livinjo Itālijā, lai uzkāptu, pārvarot bailes no augstuma. UZKĀPU! Tā bija virsotne VAGO.Elpošanas seminārā Valmierā, Elpošanas nodarbībās klātienē Rīgā, 2 izaicinājumos Online formātā un vairākkārt mācību ceļojumā uz Itāliju. Gūto pieredzi kopumā vērtēju ar 9.

Ilze Mauriņa
profile-pic

Jautra komūna sevis uzlabošanai! Māris vienmēr parūpējās, lai visiem viss būsu skaidrs. Ļauj iepazīt jaunas sajūtas neko nespiežot. Tik cik pašam gribēšana un tiecēšana varēšanai. Vienmēr kaut ko jaunu var uzzināt. Paldies par pasākumiem!

Arta Citko
profile-pic

Esmu priecīgs par to, ka beidzot atradu laiku gūt pieredzi ar Rūdīšanās skolu. 30 dienu kursa laikā saņēmu tik daudz vērtīgas un argumentētas informācijas, ko, visticamāk, nebūtu uzzinājis visā dzīves garumā. Šādu kursu būtu noderīgi ieklaut valsts izglītības sistēmā, jo zināšanas, ko sniedz kurss, būtu jāzina ikvienam. Paldies Mārim! Elpošanas mācību izaicinājumu vērtēju ar 10.

Guntars Bērziņš
profile-pic

Elpošanas vingrinājumi tik ļoti labi strādā manā labā. Ar aukstumu tik skaisti sadraudzējos. Pārsteigums bija par teorētiskajā kursā minēto karstuma nozīmi. Esmu pateicīga Mārim par šāda kursa izveidošanu Latvijā. Es noteikti apmeklēšu citas nodarbības.

Vineta
profile-pic

Atzīšos, ka sākumā biju diezgan skeptiska, jo domāju, ka informācija tiks pasniegta sarežģītā un pārāk gudrā veidā. Taču tā nebija. Bija ļoti viegli uztvert visu, ko stāstījāt. Pat šķietami sarežģītas lietas izklāstījāt tā, lai mēs saprastu un pēc tam varētu arī pastāstīt mājiniekiem. Jūs ļoti veiksmīgi apvienojāt gan teoriju, gan praktiskos vingrinājumus. Nevienā brīdī nebija garlaicīgi, gluži otrādi - laiks paskrēja nemanot. Visvērtīgākie man likās praktiskie vingrinājumi, kurus arī cenšos pielietot ikdienā. Pildot tos Jūsu uzraudzībā, bija tāda drošības sajūta, ka viss tiek darīts pareizi. Man bija ļoti svarīgi iegūt to pārliecību, ka tie vingrinājumi strādā, lai būtu motivācija tos pielietot arī ikdienā. Un semināra laikā to varēja izjust uz savas ādas. Pēc noslēdzošā 30 min vingrinājuma bija kolosāla sajūta. Tāpat man ļoti noderīgi likās arī pārējie vingrinājumi, it īpaši deguna higiēnas vingrinājumi. Tagad tos pildot, pārbaudu uz savas ādas, ka tie strādā, it īpaši, ja ir problēmas ar degunu un iesnām. Jūsu vadīto semināru es uzskatu pa ļoti noderīgu. Tā bija kvalitatīvi pavadīta sestdiena, kuras laikā uzzināju daudz ko jaunu un noderīgu. Šī informācija un praktiskie vingrinājumi ir vēl jo vairāk noderīgi šajā sarežģītajā laikā, kad elpošana, manuprāt, ir vēl svarīgāka. Tāpēc es arī vēlētos saņemt materiālus, lai vēlreiz visu pārlasītu, jo dažas lietas jau ir piemirsušās. Būtu ļoti vērtīgi vēlreiz visam iziet cauri. Būšu ļoti pateicīga, ja atsūtīsiet tos ;)Darbs ar elpu10

Kristīne
profile-pic

Izmantoju Rūdīšanās skolas 30 dienu programmu, katru dienu saņemot ieteikumus par rūdīšanos. Pirms tam jau man bija pieredze (pašvadīta) ar rūdīšanos, vēlējos papildināt savu zināšanu teorētisko bāzi un iegūt kādus papildus paņēmienus pieredzes uzlabošanai. Ar 7 vērtēju savu performanci, bet 9 kursa novērtējums.

Inese Caune
profile-pic

Apguvu jaunu infiormāciju un metodes elpošanas treniņiem. Padziļināju savas zināšanas par elpošanas ietekmi uz veselību, elpošanas bioķīmiskiem procesiem un to ietekmi uz veselības uzlabošanu. Pieredze visnotaļ pozitīva – 10.

Arnis
profile-pic

Ir ok nodarbība. Tagad japraktizejas. Vajadzes pilnveidoties un nostiprinat iemanas vel kadu reizi. Elposanas pamati.

Harijs Lacars
profile-pic

Ieguvu zināšanas par elpošanas tehnikām.Elpošanas tehnikas7

Ilvija
profile-pic

Rūdīšanās skola man deva zināšanas, kuras palīdzēja ikdienā sakārtot kā fizisko, tā mentālo veselību. Elpošanas vingrinājumu pielietošana ikdienā, ļauj man koncentrēties darbam un pārvarēt trauksmi mirkļos, kad, strādājot no mājām, nav ierastais dienas ritms un ir grūti visu apvienot. Teorētiskā informācija bija ļoti plaša un noderīga. Laiks iet peldēt! 💪🏻 Paldies! Izaicinājumu noteikti vērtēju ar 10.

Inga Laugale
profile-pic

Apguvu pareizu elpošanas pieredzi teorijā. It īpaši elpošanu aukstumpeldes laikā. Pieredzi vērtēju ar 10.

Sandis Ozoliņš
profile-pic

Es ieguvu jaunas zināšanas – daudzas lietas bija jaunatklājums. Ieguvu jaunu pieredzi, labāku pašsajūtu, iekšēju mieru un var pat teikt drosmi iet pretī dažādām dzīves situācijām. Sanāca arī sevi izaicināt. Ļoti laba pieredze.

Līga Grāvele
profile-pic

Vēlreiz PALDIES TEV par iedvesmu, ko devi tik vienkārši un draudzīgi ;). Es vēl joprojām esmu vieglā eiforijā, ka es to izdarīju, ka esmu spērusi pirmo soli! Saprotu un apzinos, ka tālāk viss atkarīgs no manis pašas, bet mani ļoti uzrunā gan elpošanas prakse (par ko man būs daži jautājumi), gan līdzsvara vingrinājumi, gan, protams, aukstais ūdens! Jau snaikstos gar Daugavu un gaidu, kad izkusīs krasta ledus, lai varētu iet ūdenī!

Diāna
profile-pic

Šodien ir nosacīti svētki - paiet trīs gadi, kopš apmeklēju semināru Aitiņlauvās. Esmu pateicīgs KĀDAM, ka mūsu ceļi ir krustojušies un saku Tev PALDIES par to informāciju un iespēju, ko esi rādījis un devis. Rezumējot - trīs gadi ar Wima Hofa metodi - veicot elpošanas aiztures divreiz dienā un ejot aukstā dušā, man ir devuši impulsu aizdomājies par ļoti daudzām lietām, nonācis pie sev svarīgām atziņām. Caur Tevi gūtā pieredze ar vīriem Raiskumā arī ir devusi milzīgu prieka un enerģijas lādiņu. Viss notiek. Daudz kur esmu piedalījies. 10

Arnis
profile-pic

Elpošanas izaicinājumā ieguvu daudz noderīgas informācijas un pieredzi ar Vima Hofa metodi. Lieliska pieredze – 9.

Ilze Šipkova
profile-pic

Pieredze ar elpošanu ir pilnībā mainījusi manus paradumus un pašsajūtu. Gūto pieredzi vērtēju uz 10!

Jānis Ķirsis
profile-pic

Esmu apmeklējusi Vima Hofa kursu (4 nodarbības) plus ledus vannu. Neticami, bet fakts :). Veselības pieredzes protokols (online). Vērtējums 10.

Inta Vingre
profile-pic

Paldies Mārim, ka pavēra priekškaru tādai it kā pašsaprotamai lietai, kā elpošana, kas izrādās ir daudz komplicētāka, nekā sākumā var likties. Tajā pašā laikā, strādājot cītīgi ar sevi, elpošanu var mainīt, lai tā dotu spēkus dzīvot pilnvērtīgi.

Raivis Grosbārdis
profile-pic

Paldies vīram, kas mani aizvilka uz Rūdīšanās skolas vienas dienas apmācībām!!! Esmu kārtīgs siltummīlis, iepriekš pat nevarēju iedomāties, ka varētu sēdēt ledusvannā vai decembrī Ogres upē! Izbaudīju nebijušas sajūtas - ka var kādu laiciņu neelpot, pareizi elpojot, iegūt mieru un tukšumu galvā :) , ledus ūdens nav nemaz tiiiiik auksts. Milzīgs paldies Mārim Žundam par apmācībām! Apbrīnoju sevi, ka es to izdarīju, kā arī līdz šim neesmu atkāpusies no jaunās apņemšanās!

Tatjana Vaznoviča
profile-pic

Viss bija vērtīgi, jo šī bija mana pirmā iepazīšanās ar informāciju par rūdīšanos, kā tas var palīdzēt stresam un miegam. Mans mērķis bija hroniskā stresa mazināšana un miega uzlabošana. Mans vērtējums – 10.

Elīna Kalniņa
profile-pic

Piedalījos rūdīšanās, elpošanas un baskāju izaicinājumā. Ļoti vērtīgas, padziļinātas zināšanas par organisma rūdīšanu, elpošanu. Kā šie procesi ietekmē mūsu pašsajūtu. Lieliska pieredze vērtēju ar 10.

Sintija Federa
profile-pic

Tas, ko es iemācījos Rūdīšanās skolā, ir vērtīgs un praktizējams ikdienā. Paldies par nodarbību un vērtīgo informāciju visu dienu! Viss pa plauktiņiem salikts, superīgi. Šķiet, ka esmu bijusi īstajā laikā un vietā, un viss notiek! Ar to es gribu teikt, ka esmu ieguvusi motivāciju tam, kāpēc vispār sāku draudzēties ar auksto ūdeni. Un pareiza elpošana ir īpašs ieguvums! Rūdīšanās skolas nodarbībā esmu atradusi kaut ko aizraujošu, kas manu dzīvi ne tikai mainīs, bet jau maina. Un tas dod īstu pozitīvisma lādiņu.

Vineta
profile-pic

Lieliskas un vērtīgas mācības. Kad atbraucu no mācībām, bija enerģija visam vakaram, tas ir ļoti labs motivators turpināt un strādāt ar sevi. Pašam neticējās, ka asinsrite tomēr strādā un kaut kas ķermenī notiek. Mēs varam sajust, kas notiek ķermenī! Paldies par šo lielisko Vima Hofa mācību dienu.

Edgars Bērziņš
profile-pic

Kā izbijušam smēķētājam, pat vārdos nevaru aprakstīt, cik ļoti šis kurss man ir palīdzējis!

Ojārs Valkers
profile-pic

Gan es, gan draudzene iesakām visiem, kuriem ir problēmas ar miegu vai stresu.

Oskars Broks
profile-pic

Mana līdzšinējā pieredze ar Rūdīšanās skolu ir ļoti veiksmīga, iedvesmojoša un attīstoša. Katru reizi tiek uzzināts kas jauns, uzzināta citu biedru pieredze. Māris katru reizi dod kādu jaunu informāciju, pieredzi, ko integrēt savā dzīves veidā. Šis viss palīdz vairāk izprast savu ķermeni un lasīt signālus.

Mārtiņš Ducens
profile-pic

Darot vingrinājumus, vakaros sajūtas joprojām ir apbrīnojamas.

Jānis Biezais
profile-pic

Apmeklēju sarunu vakaru 2019.gada novembrī. Pēc tam decembrī izgāju 21 dienas izaicinājumu, Esmu pieteikusies uz DMT elpošanu. Darbs ar elpu - pamatapmācība. 12.01.2020. 9 (lai ir kur tiekties)!

Ilga Misāne
profile-pic

Elpošanai ir liela nozīme un jāturpina trenēties!

Ilze
profile-pic

Pieredze ir pozitīva :-) 1. Esmu iemācījies ieklausīties savā ķermenī 2. Praktizēju katru dienu elpošanas vingrinājumus un aukstu dušu 3. Man ir jūtami samazinājies svars un uzlabojusies pašsajūta 4. Ir bijusi iespēja sastapt cilvēkus, kuru zināšanas ir bijušas man noderīgas :-)

Arnis Miltiņš
profile-pic

Elpoju. No rītiem elpoju kopā ar Wimu Hofu Youtube ierakstā. Peldējos līdz 1.decembrim, pēc tam upe aizsala. Bagātinos iespēju robežās ar bagāto informāciju Telegram grupā. Liktu 10, ja es būtu centīga skolniece🤣🙈.

Ineta
profile-pic

Ļoti vērtīga pieredze un jaunas zināšanas. Mans vērtējums – 8.

Astrīda
profile-pic

Loti patika pakāpeniska radināšanās staigāt basām kājām. Ārā bija ziema un varēju uzsākt iet uz balkona stāvēt sniegā basām kājām. Pieradu no rīta uzreiz vērt vaļā logu, izjust auksto gaisu. Izaicinājumu vērtēju ar 9.

Inese
profile-pic

Paldies, Māri, Tu šodien manu iekšējo pasauli un domāšanu pozitīvi iespaidoji uz visiem 100%. Paldies Tev uz tikšanos vēl un vēl. Gribēju pateikties par kolosālajām zināšanām un pieredzi, ko mums iedevi sestdien, kas tālāk dzīvē ļoti noderēs!

Marika Sermule

mācību izaicinājumi - elpošanas, rūdīšanās un citi

profile-pic

Es piedalījos apmācībā par elpošanu un par rūdīšanos. Ieguvu ļoti daudz jauna tieši par elpošanu. Šīs zināšanas man bija pilnīgi jaunas. Saistībā ar rūdīšanos, man bija jau nelielas zināšanas par aukstajām peldēm, bet patika informācija par basajām kājām un vienkārši gaisa peldēm. Visvairāk man patīk, ka visam ir zinātnisks skaidrojums. Tas ir vērtīgi un arī ļoti interesanti. Izaicinājumus vērtēju uz 9.

Ineta
profile-pic

Es uzzināju to, cik patiesībā rūdīšanās ir svarīga un elpošana arī! Guvu atziņu par to, cik ļoti jāuzticas savam ķermenim.

Karīna Orlovska
profile-pic

Rūdīšanās skola man apstiprināja, ka rūdīšanās ir ceļš uz veselības uzlabošanu. Svarīgi izprast un ieklausīties savā ķermenī, kādas ir reakcijas uz aukstumu, karstumu u.c. 8 - bija lietas, kurām es pilnībā nekoncentrējos. bet kopumā labi.

Viesturs
profile-pic

Bija ļoti interesanti. Ieinteresēja pārkāpt robežas un ar ikdienišķiem uzdevumiem, kļūt stiprākai.

Līga Kareļkova
profile-pic

Mana pieredze ar rūdīšanās skolu sākās vēl pirms sākās 21 dienas maratons. Kā jau ar aukstumu, sniegu un kontrastiem biju labi pazīstams no bērnības, tad šo 21 dienas laikā, es varēju tikai apzināties, kāds spēks ir mūsu galvā, reaģēšanai uz apkārtējo vidi. Pa nepilnu mēnesi esmu līdis aizsalušā ūdens kritumā (Siguldā), peldējies Liepājas jūrā un vakar līdz Gaujas āliņģī. Par sniegu nerunājot, tas ir pašsaprotami. Tādējādi mani paķēra tā laime, veselība un līdzsvars, ko pats sev var radīt ar aukstumu. ABSOLŪTI fantastiska pieredze. Paldies par jūsu kustību un darbu. : )

Audris
profile-pic

Stiprināja apņemšanos. Centos vismaz domās piedalīties visās nodarbībās.

Ervīns
profile-pic

Piedalījos Rūdīšanās izaicinājumā un arī elpošanas izaicinājumā. Lai gan arī, pabeidzot iziacinājumu, tā arī nesaņēmos ielīst ezerā vai dīķī, iemīlēju aukstumu, kontrastdušas un staigāšanu basām kājām, arī ziemā, sniegā. Elpošanas izaicinājums deva lielāku izpratni par elpošanas procesiem. Gūto pieredzi vērtēju ar 8.

Līga
profile-pic

Par 'Rūdīšanās skolu" neko nezināju līdz šā gada oktobra sākumam. Esmu ļoti salīga un tas, ka kaut kas jāmaina jau labu laiku prātu tirdīja. Kāda paziņa atsūtīja WhatsApp info par 'Rūdīšanās skolu". Šī ziņa mani ieinteresēja. Sāku interesēties un pamazām iegūstu kolosālas zināšanas, kuras apgūstot spēj mainīt cilvēkus un veselību. Galvenais, lai būtu vēlme darboties un pilnveidoties. Māri - milzīgs Tev paldies!

Aiga
profile-pic

Cik ļoti svarīgi un vērtīgi bija uzdevumi, likās vienkārši, bet tajā pašā laikā sarežģīti. Pievērsties sev un saprast sevi - man tas bija ļoti svarīgi. Kontrasti, citrons, elpošana, katru rītu eju ārā peldkostīmā un aplejos ar aukstu ūdeni.

Ilona Čakāne
profile-pic

Gribu pateikt lielu paldies par izaicinājumu. Bija ļoti interesanti saņemt uzdevumus, katru rītu pārsteigums. Sākot rītu ar uzdevumu sev. Sapratu, ka bija lietas kuras jau ikdienā neapzināti darīju. Izaicinājuma uzdevumi deva pārliecību un piešķīra rīcībai apzinātību. Elpošanas uzdevumi darbojas lieliski, turpinu praktizēt. Tā ir lieta kuru gribētu padziļināti apgūt kursos, noteikti pieteikšos. Visgrūtāk gāja ar smaidīšanas un krāsas uzdevumu :). Ar aukstumu jau biju sadraudzējies savā nodabā lienot meža ezeriņā. Pēc raidījuma "Aizliegtais paņēmiens" ieinteresēja elpošana ūdenī, tā arī nonācu līdz izaicinājumam. Paldies par dalīšanos ar sistēmu un pieredzi, lai izdodas arī turpmāk, sevis pilnveidošana un citu iedrošināšana. Uz tikšanos kursos vai Bābelītē.

Andris Vītols
profile-pic

Apguvu jaunu infiormāciju un metodes elpošanas treniņiem. Padziļināju savas zināšanas par elpošanas ietekmi uz veselību, elpošanas bioķīmiskiem procesiem un to ietekmi uz veselības uzlabošanu. Pieredze visnotaļ pozitīva – 10.

Arnis
profile-pic

Iemācījos elpot! :D 1) izpratne par elpas nozīmi; 2) "atradu" savu diafragmu; 3) sāku draudzēties ar aukstumu (ar pēdu un dušas palīdzību). Rezultāts - trauksmes, stresa, nemiera brīžos -ELPOJU! :) Iegūst arī mana ģimene, jo arī viņi mācās elpot. :) Gūto pieredzi vērtēju ar 10.

Nellija
profile-pic

Iemācījos elpot ar degunu 🙂 (līdz šim ikdienā nepievērsu uzmanību un pārsvarā elpoju caur muti). Pildot elpošanas vingrinājumus visu šo izaicinājuma laiku ir uzlabojusies mana miega kvalitāte un esmu palicis mierīgāks ikdienā. Elpošanas izaicinājumu vērtēju uz 10.

Mārtiņš
profile-pic

Šis ir patiešām vērtīgs izaicinājums. Iepriekš biju lasījusi par elpošanu, mazliet pamēģinājusi, bet ne regulāri. Ja vairākas dienas pēc kārtas e-pastā ir informācija un uzdevumi, tad tas disciplinē un tēma ”elpošana” visas dienas garumā neaizmirstas. Veicu vingrinājumus arī darot dažādus ikdienas darbus.Visvērtīgākais un vislielākais prieks man par Vima Hofa elpošanu. Tas tiešām ir jaudīgi. To daru gandrīz katru dienu. Pēc 20 minutēm ir pilnīgi savādāk viss – galva skaidra, enerģija, rozā gaisma, prieks, miers. Ja dienā uznāk neliels nogurums, tad arī kaut 30 reizes intensīva elpošana tūlīt dod enerģiju.Ja salīdzina ar atbildēm, ko rakstīju pašā sākumā, tad mana domāšana un jušana ir izmainījusies ļoti.Izlasīju arī Vima Hofa grāmatu. Tā mani patiešām iedvesmoja.3 lietas, ko noteikti turpināšu-1.Esmu apņēmības pilna turpināt katru dienu ”elpot” pēc Vima Hofa metodes.2. Apzināti sekot līdzi elpai caur degunu, arī aizlīmēt muti.3. Auksta duša.Elpošanā ir kaut kāda maģija. Es domāju turpmāk elpošana, auksts ūdens un darbs ar sevi dažādos virzienos, un pēc gada varēšu dalīties pieredzē, ka esmu pavisam cits cilvēks. Gūto pieredzi vērtēju ar 10.

Maira Rībena
profile-pic

Esmu sajūsmā par elpošanas vingrinājumiem, tiešām tie nomierina un atslābina nervu sistēmu un reizē arī dod enerģiju. Esmu mazliet sadraudzējusies ar vēsu ūdeni (pēc pirts gribās aukstā dušā), un no rītiem vēsu dušu. Šad un tad iešaujas prātā- varbūt aizbraukt uz kādu peldi ezerā. Ar staigāšanu pa sasalušu zāli basām kājām - patika, bet apsaldēju kādu nervu, trīs dienas sāpēja kāja visā garumā. Piedalījos 21 dienu izaicinājumā. Mans kopējais vērtējums 6/10.

Zane Krěsliņa-Plětiena
profile-pic

Piedalījos Rūdīšanas skolas "21dienu izaicinājumā", otro reizi. Pirmajā reizē vispār iepazinājos, ko nozīmē rūdīties. Ar aukstu ūdeni draudzējos kopš bērnības, tikai ne ziemā. Šogad e-kurs ,ļāva izprast elpošanas tehniku un nozīmi.es piedalījos "21 dienu izaicinājumā"-e-kursā.7

egita Graudiņa
profile-pic

Vispirms liels paldies par vērtīgajām zināšanām, ar kurām tik dāsni dalāties. Līdz šim izaicinājums padodas tīri labi. Savā ziņā esmu pat pārsteigta par speciālistu (fizioterapeits, ar kuru dalījos informācijā par Jūsu skolu un apmācībām) pozitīvo un ieinteresēto attieksmi. Izaicinājumu noteikti turpināšu, jo tas man nozīmē jaunu motivāciju, pašdisciplīnu un sevis izzināšanas procesu.

Ilga Misāne
profile-pic

No skolas esmu sapratusi, ka rūdos jau no bērnības (kaut arī nekad to neesmu saukusi par rūdīšanos), jo bērnībā laika apstākļi īpaši neinteresēja, ārā vienmēr bija interesantāk, nekā iekšā, un basajām kājām bija vienalga grants ceļš vai nopļauts rudzu lauks. Arī tagad jau vairākus gadus (kopš dzīvoju mazpilsētā) vasarā staigāju basām kājām, bet ziemā izskrienu pagalmā pa sniegu. Skriešana un slēpošana manas iecienītākās aktivitātes ziemā, un pēdējās divas ziemas lienu arī āliņģī. Pagaidām vēl tikai mācos, kā to pareizāk darīt. Sapratu, ka jāpievērš uzmanība plecu nesasprindzināšanai un mierīgai elpošanai. Arī ar līdzsvara vingrojumiem ir švaki, jāpiestrādā pie tiem. Un jāsāk norūdīties pret vasaras karstumu, jo virs +25 tā vairs nav dzīve (par skriešanu nemaz nerunājot), un pirts man arī ne pārāk patīk. Ceru, ka tas lielais ieguvums no rūdīšanās ir ne tikai viegla uzvara pār saaukstēšanās vīrusiem, bet veiksmīga cīņa arī ar tādiem modernajiem stresa izraisītajiem vīrusiem, kā izdegšana, depresija un veģetatīvā distonija.

Sandra
profile-pic

Apkopojumu no daudzām dažādām aktivitātēm veselīgam dzīvesveidam. Staigāju basām kājām, elpoju, pārdomāju, gāju pirtī. 8.

Vita Arente
profile-pic

Esmu pateicīga un gandarīta! Esmu pārvarējusi sevi, ejot āliņģī un nodarbojoties ar groundingu pat ziemas aukstajās dienās. Arī mani bērni man pievienojas. Vīrs jau ziemas peldes veic sen. Tagad varu teikt, ka aukstums ir mans draugs, ja pēc tam seko siltums dāvanā :)

Agnese
profile-pic

Loti patika pakāpeniska radināšanās staigāt basām kājām. Ārā bija ziema un varēju uzsākt iet uz balkona stāvēt sniegā basām kājām. Pieradu no rīta uzreiz vērt vaļā logu, izjust auksto gaisu. Izaicinājumu vērtēju ar 9.

Inese
profile-pic

Liels paldies par iespēju piedalīties šādā izaicinājumā! Lai gan nepildīju visus uzdevumus 100%, taču biju ļoti pārsteigta, kā it kā mazas, niecīgas (un reizēm tikai iztēlotas lietas) spēj mainīt ķermeņa sajūtas. Biju ļoti pateicīga par iespēju izrauties no ikdienas rutīnas un pamēģināt ko jaunu! Tāpat arī pievienotie materiāli bija ļoti vērtīgi! Man nav nekādu citu ieteikumu vai ierosinājumu, jo izaicinājumu sāku no "baltas lapas", tāpēc pieņēmu visu, kas tika dots.

Ieva Pudure
profile-pic

Pirmā sastapšanās, bet gūta ļoti vērtīga informācija. Arī es sākotnēji uzskatīju, ka rūdīšanās ir tikai peldēšana aukstā ūdenī, bet tas ietver tik ļoti daudz! Priecājos, ka informacija atnāca pie manis tieši laikā, jo sāku aukstuma peldes ezerā, bet nācās pārtraukt šo jauno iniciatīvu, jo sāku slimot un mēnesi ‘netiku uz strīpas’. Saprotu, ka līdz galam nebiju tam visam sagatavojusies un biju sākusi no otra gala. Piedalījos bezmaksas 21 dienu apmācībās.

Kristīne Lāce
profile-pic

Brīnišķīgi ieteikumi, lai pakāpeniski pierastu pie aukstuma. Pirmo reizi mans mēģinājums norūdīties ir izdevies bez saaukstēšanās. Šobrīd ikdienā piekopju aukstās dušas, kā arī ievēroju daudz citus Jūsu sniegtos vērtīgos padomus, kas palīdz justies labāk. Esmu vēl ceļā uz ziemas peldēm, bet šis ir lielisks sākums uz labāku un veselīgāku sevi. Paldies par to!

Aiga
profile-pic

Paldies par 21 dienu! Šogad pirmo gadu draudzējos ar aukstumu vēl vairāk, vēl peldu un tas mani iepriecina.

Agnese Spura
profile-pic

Vēlos personīgi pateikties par 21.dienu izaicinājumu. Es esmu stāvā sajūsmā par to, ko tas man ir devis. Kopš izaicinājuma es katras brīvdienas esmu upē, arī vakar biju:) Mana pašsajūta, enerģijas līmenis, tas, kā strādā manas smadzenes un kopējā jauda ir uzlabojusies par vairāk kā 100%. Es neesmu slimojusi visu šo laiku. Esmu atklājusi sevī elpošanas burvību un patiešām sajutusi tās ārkārtīgi lielo vērtību. Izejot no mājas uz īsu brīdi, piemēram, līdz pasta kastītei, es vairs nevelku āra jaku un tas man šobrīd ir absolūti ok, lai gan iepriekš biju pilnīgākais siltummīlis. Esmu atklājusi, ka tiešām varu ieiet aukstā dušā, lai gan agrāk dzīvoju ar pilnu pārliecību, ka tas nav man. Mans vectētiņš, kurš pārdzīvojis kara gadus un bija izcils sportists, bērnībā teica - ja vēlies norūdīt raksturu, katru vakaru paturi kājas aukstā ūdenī. Tikai pateicoties 21.dienas izaicinājumam es sapratu, ko tiešām tas nozīmē. Vēlreiz liels, liels paldies par to, ko Tu un Tava komanda dara. Tas ir ārkārtīgi vērtīgi!

Sintija
profile-pic

Ieguvu daudz vērtīgas informācijas un beidzot sāku kaut ko praktiski darīt, t.i., izmantot ikdienā elpošanas tehnikas un palēnām radināties pie ikrīta kontrastdušām. Izaicinājumu vērtēju ar 10.

Linda
profile-pic

Man patika saņemt katras dienas uzdevumus. Piedalījos 21. diena izaicinājumā. Klātienē neesmu piedalījusies vēl nevienā notikumā.

Iveta
profile-pic

Diemžēl neizdevās izpildīt visus izaicinājuma punktus, bet pat izlasot dienas uzdevumu, tas ļāva paskatīties uz rūdīšanos un savu ķermeni no pilnīgi cita skatu punkta - daudz plašāk un komplicētāk. Paldies!

Līga Pollaka
profile-pic

Noteikt tā ir elpošana. Par ko es vairāk gribēju uzināt un plusā saņēmu vēl citas lietas. Kā uzlabot miegu, kas ar man ir svarīgs. Piedalījos visās nodarbībās.

Gunita Piene
profile-pic

Elpošanas izaicinājums man lika sākt vērot, kā es elpoju. Pievērsu uzmanību savas elpas kvalitātei. Iemācījos sevi nomierināt ar elpošanas palīdzību. Gūto pieredzi vērtēju ar 9.

Aija
profile-pic

Rūdīšanās skola man deva zināšanas, kuras palīdzēja ikdienā sakārtot kā fizisko, tā mentālo veselību. Elpošanas vingrinājumu pielietošana ikdienā, ļauj man koncentrēties darbam un pārvarēt trauksmi mirkļos, kad, strādājot no mājām, nav ierastais dienas ritms un ir grūti visu apvienot. Teorētiskā informācija bija ļoti plaša un noderīga. Laiks iet peldēt! 💪🏻 Paldies! Izaicinājumu noteikti vērtēju ar 10.

Inga Laugale
profile-pic

Līdz šim teorētiska iegūstot informāciju internetā. Pieredze interesanta, izzinoša, sevis pilnveidojoša. Es piedalijos 21 dienas rūdīšanās izaicinājumā un 2020. Gada peldē Bābelītes ezerā.

Andris Vītols
profile-pic

Šodien ir nosacīti svētki - paiet trīs gadi, kopš apmeklēju semināru Aitiņlauvās. Esmu pateicīgs KĀDAM, ka mūsu ceļi ir krustojušies un saku Tev PALDIES par to informāciju un iespēju, ko esi rādījis un devis. Rezumējot - trīs gadi ar Wima Hofa metodi - veicot elpošanas aiztures divreiz dienā un ejot aukstā dušā, man ir devuši impulsu aizdomājies par ļoti daudzām lietām, nonācis pie sev svarīgām atziņām. Caur Tevi gūtā pieredze ar vīriem Raiskumā arī ir devusi milzīgu prieka un enerģijas lādiņu. Viss notiek. Daudz kur esmu piedalījies. 10

Arnis
profile-pic

Esmu priecīgs par to, ka beidzot atradu laiku gūt pieredzi ar Rūdīšanās skolu. 30 dienu kursa laikā saņēmu tik daudz vērtīgas un argumentētas informācijas, ko, visticamāk, nebūtu uzzinājis visā dzīves garumā. Šādu kursu būtu noderīgi ieklaut valsts izglītības sistēmā, jo zināšanas, ko sniedz kurss, būtu jāzina ikvienam. Paldies Mārim! Elpošanas mācību izaicinājumu vērtēju ar 10.

Guntars Bērziņš
profile-pic

Ļoti patika katru rītu saņemt vienu labi paskaidrotu un pamatotu uzdevumu! Emocijas visnotaļ pozitīvas. Par to liels paldies!

Dace Balode
profile-pic

Noderīga, kompakta informācija par elpošanu un elpošanas vingrinājumi, lai sagatavotu organismu un komfortabli justos ūdenī..

Armands Ābols
profile-pic

Izcili! Uzzināju daudz jaunu lietu. Visa informācija un uzdevumi salikti pa plauktiņiem – ņem un dari :)

Alīna Čekstere
profile-pic

Es ieguvu ļoti daudz teorētisku materiālu, kuri vēl jāapgūst, ļoti daudz pozitīvisma, pamudinājumu cīnīties par savu veselību, noticēt pārmaiņām, kas manī jau jūtamas veselības ziņā, un vēlmi turpināt rūdīšanos.

Vizma Ģērmane
profile-pic

Liels paldies! Neko nezinot par rūdīšanos, esmu izārstējusi (daļēji) aukstuma alerģiju. Ārsti aizliedza iet peldēt (hroniska urīnceļu iekaisuma dēļ). Novembrī, pēc ārsta vizītes, bez sagatavošanās ielecis dīķī. Sākumā lēkāju, priecājos, tad pāris vēzienu un aizgāja. 5 gadus neko nezinu un esmu aizmirsusi par šo slimību. Neesmu ronis, gaidu, kad izkusīs ledus. Ļoti patīk staigāt basām kājām pa sniegu, ledu. Paldies!

Inta Balcere
profile-pic

Atklāju pilnīgi jaunu pasauli par elpošanu. Nebiju domājis, ka tik dziļi tajā ies, bet lieliska pieredze un noderīgi, lai vadītu savu dzīvi. Jums 10, sev 5, ir kur augt :)

Kaspars
profile-pic

Iemācījos elpot, elpot un vēl pareizāk elpot. Palīdz dažādās situācijās, arī pret jūrasslimību.

Edijs Vilnis
profile-pic

Latvijā vajag šo aktualizēt, lai tauta sāk atmosties un domāt savādāk, būt laimīgiem, veselīgiem un spēcīgiem savā ķermenī! Esmu pateicīga par šo iespēju izzināt šo tematu! Viss vienkāršais ir vislabākais - vajag tikai pagriezt domāšanu, jo nekas nav neiespējams - tikai mūsu labākais draugs prāts to noliegt grib!

Ance Zāgmane
profile-pic

<#= testimonial.get('content') #>

Vineta Liepiņa
profile-pic

Rūdīšanas ar aukstu ūdeni rullē :) Mans pārsteigums, bija, ka tik daudz apzinātības (sevis vērošanas) ir jāveic, pildot atsūtītos uzdevumus. Priekš manis vērtīgākais, ko paņēmu, ir elpošanas vingrinājumi. Te gan bija tikai daži, tomēr pateicoties izaicinājumam, sāku vairāk interesēties arī par citiem elpošanas vingrinājumiem/tehnikām. Liels paldies par e-izaicinājumu! :)

Jānis
profile-pic

Piedalījos online kursā par rūdīšanos. Šo izvēlējos, jo biju nobriedusi uzsākt aukstumpeldes. Lai mazinātu uztraukumu un gūtu informāciju, šis kurss nāca tieši laikā un nu jau būs divi gadi kopš katru svētdienu dodos peldēt. Pieredzi vērtēju ar 9.

Krista
profile-pic

Viegli nebija, bet interesanti gan. Visu izpildīt neizdevās, bet esmu saglabājusi visus uzdevumus un turpināšu tos pildīt patstāvīgi.

Elita Ezerniece
profile-pic

Pozitīva :) Liels paldies Mārim par izaicinājumu, dotie padomi un vingrinājumi man šī mēneša laikā ir vairākkārt līdzējuši nomierināties un justies labāk citādi diezgan stresainā un saspringtā laikā. Dažkārt gan neizdevās visus uzdevumus izpildīt, taču brīžos, kad izdevās, sajūtas bija ļoti, ļoti labas! 2019. gada rudenī rūdīšanās izaicinājumā iesācējiem, kur, līdzīgi kā tagad, tika izsūtīti e-pasti mēneša garumā. Tur uzzināju, ka rūdīšanās ir kas daudz vairāk par mērcēšanos ledainā ūdenī. Tagad piedalījos elpošanas izaicinājumā, kas bija veltīts tieši elpošanas paradumu padziļinātai izpētei un mainīšanai. Uzzināju daudz vērtīga, kā arī šīs zināšanas palīdzēja nostiprināt tas, ka ar dažādiem piemēriem līdzīgi principi atkārtojās - piemēram, stāsti, kādēļ vajadzētu maksimāli censties elpot caur degunu - pie tā izdevās tiešām piedomāt! Arī jaunu elpošanas vingrinājumu izmēģināšana, jaunu pieeju izmēģināšana un atcerēšanās, cik daži jau iepriekš mēģināti vingrinājumi ir lieliski! Ja kaut ko ieteiktu pamainīt, varbūt e-pastu garumu varētu nedaudz saīsināt, jo dažkārt to lasīšanu un iedziļināšanos gribējās atlikt uz vakaru, zinot, ka man patiesa iedziļināšanās prasa laiku. Ciparos šo pieredzi vērtētu uz 9.

Elza Timermane
profile-pic

Daudz noderīgas un praktiskas informācijas, kas tagad ir jāpielieto praksē, lai varētu vērot un piedzīvot izmaiņas. Informācija ir pamatota ar zinātniskiem pētījumiem un sniedz saprotamu skaidrojumu par to, kādi bioloģiski, psiholoģiski procesi notiek, kāds ir veikto darbību efekts. 21 dienas izaicinājums. 10!

Sallija Kraukle
profile-pic

Esmu pateicīga par iespēju redzēt un just aukstumu citādi! Esmu tagad draugos ar aukstumu, aukstums ir mans draugs, kas liek manai ķermeniskajai mašinērijai pulsēt dzīvāk, tas dod lielisku enerģiju un prieku. Vienmēr pēc aukstas dušas esmu priecīga un gandarīta, ķermenis un gars kā no jauna piedzimis. Tas viennozīmīgi ir lielisks laba garastāvokļa eliksīrs! Rūdīšanās laikā daudz vairāk ieklausījos sevī, uzticējos sev un ticēju, ka varu un spēju būt savu emociju, domu un jūtu noteicēja, nevis otrādi. Daru visu ar visdziļāko cieņu pret sevi un apkārt pasauli! Vienmēr pateicos visiem un ikvienam pēc lieliskas prakses un ne tikai! Es noteikti turpināšu pilnveidoties šajā jomā! Paldies no sirds un dvēseles!

Anzelika Legante
profile-pic

Elpošanai ir liela nozīme un jāturpina trenēties!

Ilze
profile-pic

Ļoti vērtīgi - iesaku visiem!!!

Valdis Vintišs
profile-pic

No pārliecības, ka aukstums nav man, esmu tikusi līdz sevis pārvarēšanai un pat sajūsmai par dažiem uzdevumiem. Bet vēl tāls ceļš ejams, jo pēc aukstuma mirkļiem dabiski pagaidām nesasilstu, pat kļūst nejūtīgi roku un kāju pirksti, tas mazliet biedē. Pagaidām nedomāju par iešanu āliņģī, bet kontrastdušas ceru atstāt ikdienā. Kopumā liels paldies par šo iespēju!

Maija
profile-pic

Izteikta siltummīle jau sen kā neesmu, arī iepriekš netuntulējos, labprāt guļu vēsā telpā, visu vēso gada periodu eju āliņģī, bet tikai pēc pirts. No Rūdīšanās skolā apgūtā, man būtiski bija uzzināt, ka peldei aukstumā sevi jāsagatavo tā, lai uztver to "vēsā mierā", nevis saņemot papildus adrenalīna devu. Man paveikt uzdevumus 21dienas garumā līdzēja tas, ka tie bija ļoti daudzveidīgi un arī īsi, vienkārši, nevarēja atrunāties, ka tam vai šim nesanāca laika. Iegūto pieredzi vērtēju visnotaļ pozitīvi, labs impulss turpināt ceļu draudzībā ar aukstumu. Paldies, Māri!

Laila Malceniece
profile-pic

Paldies Rūdīšanās skolai par atgādinājumu, cik nozīmīga ir elpošana un pievēršanās savām sajūtām. Šo trīs nedēļu laikā, vērojot savas sajūtas un emocijas, esmu kļuvusi mierīgāka.

Ilona skudra
profile-pic

Jauki tie ātri izpildāmie padomi. Visnotaļ iedrošinoši. Izcili!

Līga Beļicka
profile-pic

Es ieguvu jaunas zināšanas – daudzas lietas bija jaunatklājums. Ieguvu jaunu pieredzi, labāku pašsajūtu, iekšēju mieru un var pat teikt drosmi iet pretī dažādām dzīves situācijām. Sanāca arī sevi izaicināt. Ļoti laba pieredze.

Līga Grāvele
profile-pic

Ļoti iedvesmojoši, daudz informācijas un labi izskaidrojumi par to, ko tad nozīmē rūdīties. Ne tikai saņēmu katru rītu e-pastu ar uzdevumu, bet arī papildus rakstus, radio raidījumus un citu cilvēku pieredzi. Milzīgs paldies par idejām, dažas noteikti turpināšu izmantot ikdienā, man mērķis būtu peldēties visa gada garumā un kopumā uzlabot veselību.

Ilze Graudiņa
profile-pic

Esmu ļoti priecīga, ka nejauši ieraudzīju 21 dienas izaicinājumu, jo par skolu zinu jau kādu laiku, bet apstākļi neiegrozījās labvēlīgi, lai pieteiktos, tādēļ izaicinājumam pieteicos gari nedomājot un esmu arī ļoti priecīga, ka izaicinājums ir joprojam atrodams epasta, jo jāatzīst, ka esot nesen pec dzemdībām ne visu un ne katru dienu izdarīju tā, lai lepotos. Tomēr ar interesi lasīju pievienotos materiālus un daudzas atziņas par rūdīšabos iegūla kādā krokā :) un darbs ar sevi kaut kad atsāksies. Paldies.

Elīna Lauva
profile-pic

Piedalījos tiešsaistes kursos par elpošanu un elpošanas ceremonijā. Ļoti patika! Vērtēju ar 10.

Agnese Sējāne
profile-pic

Paldies, Māri, par šo izaicinājumu! Tas deva man izpratni par norūdīšanās būtību. Izrādās-nav tik traki kā iepriekš biju iztēlojusies. Galvenais ir darīt-pa drusciņai un katru dienu. Un elpošana, elpošana, elpošana. Ļoti patika elpošanas varianti, ko var izmantot bērniem, arī sev-protams. Āliņģī vēl nelīdīšu, bet ārā basām kājām iešu droši. Lai viss forši arī turpmāk Tev un Tavai skolai! Sekošu un iespēju robežās piedalīšos arī citos pasākumos.

Līvija Gridjuško
profile-pic

Piedalījos rūdīšanās, elpošanas un baskāju izaicinājumā. Ļoti vērtīgas, padziļinātas zināšanas par organisma rūdīšanu, elpošanu. Kā šie procesi ietekmē mūsu pašsajūtu. Lieliska pieredze vērtēju ar 10.

Sintija Federa
profile-pic

Mana pieredze ar Rūdīšanos skolu ir ļoti maza, taču pozitīva. Ja iepriekš nebiju par tādu dzirdējusi, kur nu vēl apjautusi, ka tas ir kas vairāk par aukstuma ielaišanu dzīvē, tad tagad esmu priecīga, ka esmu sapratusi tās darbības sfēras.

Elīna jogure
profile-pic

Piedalījos elpošanas izaicinājumā. Bija interesanti un noderīgi. Kaut arī ikdienas darbā strādāju ar cilvēkiem, vadot jogas nodarbības, bija noderīgi pašai vairāk nodarboties ar elpošanas praktizēšanu mazliet savādākā veidā. Atsvaidzināt teorētiskās zināšanas un uzzināt arī ko jaunu. Pirmo reizi piedalījos attālinātās nodarbībās. Patika, ka katrā nākamajā jaunajā nodarbībā bija arī kaut kas no iepriekšējām nodarbībām, tas atviegloja iegaumēšanas procesu. Nebija jāmeklē iepriekšējās nodarbības apraksts.

Dace Lūkina
profile-pic

Ieguvu daudz vērtīgu padomu.

Irēna Jasikeviča
profile-pic

Piedalījos 30 dienu izaicinājumā. Uzzināju un praktiski izmēģināju elpošanas vingrinājumus, elpošanas trenēšanas nozīmi (tomēr tas man nepalika par ieradumu). Uzzināju un praktiski izmēģināju par rūdīšanās nozīmi un to savukārt izmantoju vēl šodien. Sāku rūdīties ar peldēm, āliņģiem, kontrasta dušām, pastaigām basām kājām sniegā, un ne tikai. Izaicinājumu vērtēju ar 9.

Dāvis
profile-pic

Esmu uzzinājis informāciju un zināšanas par elpošanu, guvis praktisku pieredzi par rūdīšanos. Gūto pieredzi vērtēju uz 9.

Andris
profile-pic

Man dikti patika. Nav tā, ka darīju visu, bet šo to darīju. Un man bija svarīgi saprast konceptu, vai man vispār šis der. Tagad zinu, ka der. Man dikti patīk jūsu filosofija.

Daiga Valdmane
profile-pic

Iepazīstu vēl Rūdīšanās skolu. Es pieteicos 21 dienas izaicinājumam un mans vērtējums ir 9 no 10.

Inese B
profile-pic

Iepazinos ar stresa vadību, elpošanas nozīmi miega kvalitātē, Wima Hofa metodi. Iegūtās zināšanas cenšos pielietot. Izaicinājumu vērtēju ar 8.

Juris Priednieks
profile-pic

Elpošanas izaicinājumā ieguvu daudz noderīgas informācijas un pieredzi ar Vima Hofa metodi. Lieliska pieredze – 9.

Ilze Šipkova
profile-pic

Rūdīšanās skolu uztveru kā jaunu sākumu savai miegainajai, neizlēmīgajai dzīvei. Nezinu labāku civilo paņēmienu kā rūdīšanās skola, kas tavām smadzeņu puslodēm atkal liek strādāt kopā. Kaut arī pagaidām pieņēmu 21 dienas izaicinājumu, ar nolūku iepazīties.. ja nu paķer, jau pirmajās dienās sāku no rītiem praktizēt Wima elpošanas un aukstās dušas (daru to visa izaicinājuma laiku, kaut gan tas galīgi nebija prasīts). Ko lai saka - pretīgie, baltie ,angīniskie izdalījumi mandelēs ir pazuduši! Sex ir ilgāks! 😅 Miers pārņēmis dvēseli, elektrība pārņēmusi prātu un ķermeni! 👍😄 Tagad braucu ceļojumā, bet kad atgriezīšos, noteikti gribu vairāk socializēties ar līdzīgi domājošajiem un piedalīšos jau kādā skolas pasākumā!21 dienas izaicinājums10

Artūrs Rostokins
profile-pic

1) Uzzināju par Vimu Hofu un viņa metodi. 2) Sapratu, ka ķermenim atrasties komfortà ir nepareizi, jo tas netrenējas. 3) Viss ir galvà! :). 21 dienas izaicinājums. Kopējais vērtējums 8.

Dagnija Tuča
profile-pic

Mana pēdējo gadu vērtīgākā naudas investīcija! Iesaku katram šo pamēģināt, paņemt sev visu to labāko un mainīt ieradumus, lai kļūtu labākā sevis versija. Katru dienu esi kaut nedaudz labāks kā iepriekšējā! Bija iespēja apstāties un pārdomāt savu dzīvesveidu. Liels paldies Mārim!

Sandis Grīnvalds
profile-pic

Esmu saņēmusi ļoti daudz vērtīgas informācijas, kas liek man domāt un rūpēties par manu veselību. Tas ir pakāpeniski, viegli, aizraujoši. Būtu ļoti vērtīgi bijis, ka paralēli lasāmajai informācijai, būtu arī pievienotas videopamācības ar praktiskām darbībām. Vēl būtu bijis lieliski, ja būtu viena tikšanās tiešsaistē, kur varētu izrunāt, izjautāt un arī saņemt iedvesmu un motivāciju darboties. Tāda komandas sajūta būtu. Elpošanas izaicinājums 8

Dace Kalēja
profile-pic

Esmu pateicīga par 21 dienas izaicinājumu. Ļoti forši pasniegts un izplānots! Paldies, ka iedrošini un iedvesmo! Paldies, ka dalies ar savām zināšanām! Es baudīju - viss bija lieliski.

Brigita Kronberga
profile-pic

Visvērtīgākais - ir noticēt savai varēšanai un mēģināt kamēr izdodas NEPADOTIES, KONCENTRĒTIES UN ELPOT. Man "dzīves" virsotne tika sasniegta tieši tā. Pirmajā gadā neuzkāpu Itālijas Alpu vienā no virsotnēm. Braucu 2. reizi ar Rūdīšanās skolu mācību ceļojumā uz Livinjo Itālijā, lai uzkāptu, pārvarot bailes no augstuma. UZKĀPU! Tā bija virsotne VAGO.Elpošanas seminārā Valmierā, Elpošanas nodarbībās klātienē Rīgā, 2 izaicinājumos Online formātā un vairākkārt mācību ceļojumā uz Itāliju. Gūto pieredzi kopumā vērtēju ar 9.

Ilze Mauriņa
profile-pic

Pieredze ir kolosāla un visaptveroša. Es esmu super priecīga, ka gadu sāku tieši šādi! Un to es turpināšu "forever" :) Viennozīmīgi izaicinājumu vērtēju uz visiem 10 :)

Inga Ergle
profile-pic

Es pieņēmu 21 dienas izaicinājumu un nu jau ir lielāka saprašana par rūdīšanos. Neteikšu, ka varēju visu izpildīt, bet daudz esmu mainījis, lai pamazām nokļūtu līdz tam, lai saņemtos un dotos aukstā peldē. Liels paldies par padomiem, ko ieguvu šajā izaicinājumā!

VILNIS IZOTOVS
profile-pic

Tā kā jau pirms tam gāju kontrastdušās, gribēju pamēģināt arī 21 dienas ziemas izaicinājumu. Līdz āliņģim vēl neesmu tikusi, bet gribu un noteikti pamēģināšu. Viss ir galvā. Prātu var apmānīt. Ķermenis spēj daudz vairāk nekā mēs nojaušam. Vēlos turpināt rudīties, jo jūtu, ka tas man der un palīdz cīnīties ar veģetatīvo distoniju.

Santa Mežule
profile-pic

Ļoti daudz interesanta un vērtīga informācija par rūdīšanos un elpošanu, mācos daļu no tā iekļaut savā ikdienā. Pieteicos 21 dienas izaicinājumam un mans vērtējums ir 8 no 10.

Līga
profile-pic

Guvu ļoti pozitīvu rūdīšanās iesācēja pieredzi, kas nu ir reāli ieviesta manā ikdienā. Katru dienu kontrastduša un iešana ūdenī Lielupē 1 reizi nedēļā. Kopā ar izaicinājumu, izdevās ko biju iecerējusi. Un noteikti piedalīšos vēl.:) Paldies, Māri! :)

Sallija
profile-pic

Lieliska iespēja saņemt sitemātiski sakārtotu, strukturētu informāciju un praktiskos uzdevumus. Šis, manuprāt, nav mazsvarīgi ņemot vērā mūsu straujo dienas ritmu. Par uzturu, miegu, kustībām jau iepriekš biju interesējies, šeit atslēgas vārds man bija - strukturēti par visām iepriekšminētajām tēmām holistiskā skatījumā. Elpošana notietki ir tēma, kurā ir jāiedziļinās daudz vairāk nekā mums šķiet. Liels pluss ir Māra iesaiste un aktivitātes – atsaucība darba grupā, online jautājumu atbilžu sesijas, online individuālās sarunas un konsultācijas.

Jānis
profile-pic

Jau sen biju domājis, ka vajadzētu sākt rūdīties, bet neziņa par procesu vienmēr atturēja, veltīt laiku informācijas meklēšanai arī nevarēju. Rūdīšanās skola man sniedza gan informāciju, gan pareizu priekšstatu par procesu. Paldies!

Vladimirs Remesovs
profile-pic

Lieliska pieredze, pārliecības par rūdīšanos iegūšana!

Sintija lūsare-Garā
profile-pic

Pirmkārt, jau paplašināt apvārsni par ķermeņa iespējām, miega kvalitāti, stresa vadību, ikdienas knifi prāta nomierināšanai ar elpošanas vingrinājumu palīdzību. Vērtēju ar 10, man ārkārtīgi patika atsauces uz pētījumiem un iespēja notestēt to pašam uz sevi!

Jānis
profile-pic

Esmu par Tevi dzirdējis no vairākiem paziņam, ka arī pats piedalījos 21 dienas izaicinājuma. Mana iepriekšējā pelde bija 28. Decembrī - kas diemžēl rezultējās ar gripu, tiesa tam mazs sakars ar peldi, bet gan vairāk ar miega traucējumiem, kas spēcīgi ietekmē imunitāti. Cilvēkam, kurš pirmo reizi izdzird vārdu "rūdīšanās" šis 21 dienas izaicinājums ir pašā laikā! Piedālījos 21 dienas izaicinājuma. Mans vērtējums 10/10.

Janis Spunders
profile-pic

Paldies! Tas bija ļoti pozitīvs un sevis izzinošs laiks. Ar prieku gaidīju katru uzdevumu šīs dienas, bet kur viņas paskrēja, pat nepamanīju. Kaut kad agrāk biju jau dzirdējusi par Rūdīšanas skolu un šo to jau biju sākusi pati. Ar visu to, ka dažreiz bija grūti sevi piespiest...es gāju un darīju. Mazliet biju novirzījusies no tās kolosālās sajūtas, bet šis izaicinājums bija tieši laikā.

Zane
profile-pic

Vairs nebaidos no aukstuma. Nebaidos apģērbties par plānu, nebaidos no auksta ūdens. Tāpat arī ar basām kājām mēdzu saigāt vairāk, nekā tikai vasaras karstumā. Izaicinājumu vērtēju ar 8.

Elīna
profile-pic

Izpildīju visus uzdotos uzdevumus. Mana pieredze bija vienkārši brīnisķīga - pirmo reizi iebridu savā neaizsalušajā Viļakas ezerā un smējos pēc tam līdz asarām '' Jā, es to varu!'' Es piedalījos tikšanās reizē Viļakā. Vērtējums 9/10.

Anita Bicāne
profile-pic

Iedvesmoja elpošanas vingrinājumi, citādās pieredzes uzdevumu un savas nervu sistēmas vērošana!

Anita
profile-pic

Piedalījos Rūdīšanās izaicinājumā un ieguvu jaunas zināšanas par elpošanu, kas man palīdzēja uzsākt aukstuma peldes. Izaicinājumu vērtēju uz 9.

Lauma Šteinberga
profile-pic

Rūdīšanās skolas e-mācību izaicinājums lika pilnīgi savādāk paskatīties uz rūdīšanās ideju. Tagad zinu, ka rūdīšanās ir pareiza elpošana, kontrasti, "otrādie" vingrinājumi, smaidīšana, uzmanības treniņš - nevis tā uzreiz bladāc āliņģī un skriet ārā, kā agrāk domāju (un ko uzskatīju par sev nepieņenamu un neiespējamu). Ļoti patika arī teorētiskā sadaļa. Bija labi, ka informācija tika sniegta pamazām, pa daļām - tas atļāva labāk izprast un apdomāt izlasīto. Esmu spērusi pirmos soļus draudzībā ar aukstumu, jau bradājusi ar basām kājām pa sniegu, kontrastdušas pamazām kļūst par ierastu lietu. Apsveru iespēju piedalīties kādā no Rūdīšanās skolas klātienes apmācību programmām.

Aija Dzeņkovska
profile-pic

Tās bija 30 fantastiskas, aizraujošas, informatīvas un ļoti izglītojošas dienas! Rūdīšanās izaicinājumu vērtēju ar 10.

Linda
profile-pic

Pārsteidzoši, bet pirmos rezultātus iespējams sasniegt jau īstermiņā. Ikdienā regulāri praktizēju Vima Hofa, 4/7/8 vai 4/6 elpošanas metodes. Noteikti sev zināšanai piefiskēju un izmēģināju nazālas skaņas elpošana caur degunu, kad deguns ir aizlikts. Tagad saprotu, ka šis bija tikai pirmais solis, ikdienā praktizēšu visas šīs metodes un regulāri. Piedalījos elpošanas 30 dienu izaicinājumā, bet šobrīd jau zinu, ka pie tā neapstāšos. Plānoju piedalīties arī rūdīšanās izaicinājumā. Uzsākot zināšanas izrādījās visai niecīgas, es teiktu stabils 4, bet tagad gribētos ticēt, ka tas ir starp 7 un 8.

Arnis Vjaksa
profile-pic

Elpoju. No rītiem elpoju kopā ar Wimu Hofu Youtube ierakstā. Peldējos līdz 1.decembrim, pēc tam upe aizsala. Bagātinos iespēju robežās ar bagāto informāciju Telegram grupā. Liktu 10, ja es būtu centīga skolniece🤣🙈.

Ineta
profile-pic

Izmantoju Rūdīšanās skolas 30 dienu programmu, katru dienu saņemot ieteikumus par rūdīšanos. Pirms tam jau man bija pieredze (pašvadīta) ar rūdīšanos, vēlējos papildināt savu zināšanu teorētisko bāzi un iegūt kādus papildus paņēmienus pieredzes uzlabošanai. Ar 7 vērtēju savu performanci, bet 9 kursa novērtējums.

Inese Caune
profile-pic

Ziema ir pats labākais gadalaiks! Nē, īstenībā katrs gadalaiks savā laikā ir labākais. Par ziemu - varbūt tāpēc, ka Ziema2021 iesākās ar piedalīšanos Rūdīšanās izaicinājums 2021! Izaicinājuma laikā saņemtā informācija, uzdevumi, iedrošinājumi ir ļoti vērtīgi un noderīgi manas dzīves kvalitātes uzlabošanai, savu spēju/sajūtu robežu apzināšanai un paplašināšanai. Konkrētāk varu minēt, ko ieguvu: - būtiski ir samazināts kofeīna patēriņš; - ir izmainīts dienas režīms (gulēt 21:30-22:30, celties 05:30-06:30); - gaisa peldes ziemā (sniega tīrīšana T kreklā un šortos); - pastaigas basām kājām (-9°C pastaiga 25min man bija lielākais sajūtu paplašinājums); - papildināta āliņģī iešanas tehnika; - pirts procedūrās sniegs uz lāvas; - miega kvalitātes monitorings; - elpošana, elpošana, elpošana! Izaicinājuma laikā esmu sajutis enerģijas līmeņa paaugstināšanos, pašsajūtas un noskaņojuma uzlabojumus! Liels paldies Mārim par šo kustību, par informāciju, par iesaistīšanu manis labākas versijas sasniegšanā! Lai visiem izcili labs noskaņojums un prieks par dzīvi! Metamies iekšā jaunos izaicinājumos!

Andris Lanka
profile-pic

Ļoti patika Rūdīšanas skolas piedāvātā taktika un uzdevumi. Lai gan tie var šķist nesaistīti, tomēr beigās noved pie rezultāta un mērķa un tad jau visas kopsakarības kļūst skaidras!

Monika maido
profile-pic

Paldies, par labo sajūtu atcerēšanos lasot ikrīta e-pastus un atceroties pieredzi par aukstumu un karstumu....piedalījos 21 dienas izaicinājumā. Mans vērtējums 8/10.

Inga Eglīte

mācību nometnes

profile-pic

Biju Itālijas nometnē. Es pierādīju, ka es to varu. Daudz kas jauns, ko agrāk nezināju. Piedomāju par dažādiem elpošanas veidiem. Un braukšu atkal uz nometni! Pieredzi vērtēju ar 9.

Dmitrijs Stepanovs ,
profile-pic

Sveiks, Māri 😊! Šeit Līva no Rūdīšanās skolas nometnes Skrundas muižā, kas bija februāra sākumā. Gribēju uzrakstīt, lai ir atgriezeniskā saite. Pēc nometnes atgriezos absolūti iedvesmota pārmaiņām un jāsaka, ka pirmā iedvesma tā arī nav noplakusi 😅! Ar vīru kopā ejam ūdenī un praktizējam deguna elpošanu, ko pirms tam nedarījām. Efekts vienreizējs. Wim Hof 15 min. elpošanas vingrinājums jau integrējies ikdienā kā normāla dienas daļa. Kopā ar vecāko dēlu staigājam basām pēdām ap māju, viņš pievienojās pats pēc savas iniciatīvas. Daudz vairāk vēdinu telpas un mēğinu izskaust "tuntulēšanās kultūru", tas gan neiet tik viegli, jo ir dziļi gēnos 😂 Kopumā gribēju pateikt lielu paldies par šo nometni, iedvesmu un mazliet citādu skatījumu uz lietām. Lai daudz enerğijas, radošu domu un jaudīgu realizējumu arī turpmāk 😊👋🙏. Rūdīšanas skolas nometnē. 10.

Līva ,
profile-pic

Ar Rūdīšanās skolu liku sev aizdomāties par to, cik ļoti cilvēks uz labo pusi var mainīt savu pašsajūtu, veselību... Vienvārdsakot - dzīves kvalitāti, vienkārši integrējot rūdīšanās dzīvesveidu un pārējās svarīgās lietas savā ikdienā. Galvenais – ne tikai domāju par to, bet arī praktiski realizēju. Tiešsaistes kursā izzināju elpošanas, miega un Vima Hofa metodes nozīmi, kā arī guvu lielisku pieredzi, piedaloties oktobra nometnē Skrundas muižā. Turpmāk plānoju kādu svētdienas rītu doties aukstajā peldē Bābelītes ezerā.

Dārta Ārsmeniece ,
profile-pic

Labi strukturēts teorijas un prakses apkopojums jau iepriekš lasītajam un intuitīvam mēģinātajam. Praktiski treniņi, kurus pielietot un integrēt ikdienā. Jaunums bija par brūnajiem taukiem un ogļhidrātiem, šo pētu dziļāk. Ieguvu sapratni, ko dod iešana aukstā ūdenī. Guvu paplašinātu skatījumu uz ķermeni un nervu sistēmu, psihi. Oxygen advantage prakses lieliski strādā treniņā. Jau nedēļu pēc nometnes stāvu dušā zem auksta ūdens pilnīgā mieriņā. Māris ir ar plašu pieredzi caur sevi un zināšanām, tas sniedz segumu viņa teiktajam un mācītajam. Kopumā produktīvi un interesanti pavadītas divas dienas. Paldies!

Pieredzi novērtēju ar 8, jo, man šķiet, ka pietrūka vēl vismaz diena. Bet, ja tieši par šīm divām dienām, tad 10!

Sanita Strazda ,
profile-pic

Visvērtīgākais - ir noticēt savai varēšanai un mēģināt kamēr izdodas NEPADOTIES, KONCENTRĒTIES UN ELPOT. Man "dzīves" virsotne tika sasniegta tieši tā. Pirmajā gadā neuzkāpu Itālijas Alpu vienā no virsotnēm. Braucu 2. reizi ar Rūdīšanās skolu mācību ceļojumā uz Livinjo Itālijā, lai uzkāptu, pārvarot bailes no augstuma. UZKĀPU! Tā bija virsotne VAGO.

Elpošanas seminārā Valmierā, Elpošanas nodarbībās klātienē Rīgā, 2 izaicinājumos Online formātā un vairākkārt mācību ceļojumā uz Itāliju. Gūto pieredzi kopumā vērtēju ar 9.

Ilze Mauriņa ,
profile-pic

Ieguvu vērtīgus un praktiskus padomus par elpošanas nozīmi. Pozitīva pieredze pirmajai aukstuma peldei ziemā! Nometne bija vērtīga, informācijas bagāta un laba "galvas izvēdināšana", relaksācija pabūt ar sevi, izjūtot savu ķermeni elpošanas vingrinājumos.
Piedalījos rūdīšanās nometnē 2 dienas Skrundā - stresa vadības rīki - elpošana, aukstums. Pieredzi vērtēju ar 9.

Liene Meržejevska ,
profile-pic

Super lieta. Ļoti vērtīgas zināšanas!

Jānis ,
profile-pic

Pirmo reizi piedalījos Rūdīšanās nometnē. Iepriekš nebiju saskārusies ar iešanu ledus aukstā ūdenì, nebiju stāvējusi uz naglām, un nebiju izmēģinājusi elpošanas metodes. Biju galīgi bez pieredzes šajās jomās. Esmu ļoti pateicīga Mārim par vārdiem neaprakstāmo pieredzi. Pats galvenais ir noticēt sev, ka tu to vari. Tā ir tik lieliska sajūta, ka esi to paveicis. Māris māk iedvesmot un atrast īstos vārdus. Piedalījos Rūdīšanās nometnē un vērtēju to uz 10 un vēl vairāk.

Inga Medvedeva ,
profile-pic

Lieliska pieredze, nebijušas sajūtas, jaunas atziņas un neatsverami vērtīgas zināšanas, ko izdevās papildināt šajās dienās. Piedalijos 2020. gada februāra nometnē, Skrundas muižā. Mans vērtējums par notikumu 10/10.

Ilze Volāne ,
profile-pic

Nometnē ieguvu praktisku pieredzi, cik nozīmīga ir elpošana. To šobrīd ievēroju arī ikdienā un ikdiena ir kļuvusi daudz pilnīgāka. Tāpat arī iemācījos aukstuma un karstuma rūdīšanās nozīmi. Nometni vērtēju ar 9.

Nauris Kalējs ,
profile-pic

Īsumā - "game changer"! Kopš nometnes apzināti eploju. Elpoju caur degunu un praktizēju aukstumsēdes. Pēc Rūdīšanas skolas pieredzes apzināti veicu ar veselību saistītas izvēles. Pieredzi vērtēju starp 9 un 10.

Artūrs ,
profile-pic

Iemācījos elpot! :D 1) izpratne par elpas nozīmi; 2) "atradu" savu diafragmu; 3) sāku draudzēties ar aukstumu (ar pēdu un dušas palīdzību). Rezultāts - trauksmes, stresa, nemiera brīžos -ELPOJU! :) Iegūst arī mana ģimene, jo arī viņi mācās elpot. :) Gūto pieredzi vērtēju ar 10.

Nellija ,
profile-pic

2017. gadā pirmo reizi iekāpu ledus vannā un sapratu, ka mana dzīve vairs nebūs nekad tāda kāda tā bija pirms tam. Elpošana un aukstums mani ir izvedis cauri visām bijušajām un esošajām krīzēm (covid, karšs, gripa) jūtos iemīlējusi aukstumu līdz kaulam! Gūto pieredzi vērtēju ar 10.

Inga Laugale ,
profile-pic

Esmu komforta cilvēks, kam visu gadu varētu būt +35 grādi ārā. Tāpēc aukstums man noteikti bija kaut kas, kas man nav nepieciešams, jo pat karstās vasaras dienās negribēju līst ūdenī, lai veldzētos. Bet šeit ideja ir cita. Par rūdīšanos domāju/plānoju jau gadus sešu un tā arī nesaņēmos, bet šī nometne nolika visu pa vietām – vide, cilvēki, zināšanas, pieredze un pārliecība, ka es to varu un tas var būt arī forši. Tā nu jau kopš 2022. gada 12.12, kad pirmo reidzi dzīvē iekāpu āliņģī, tur pavadiju piecas minūtes un uz mājām aizbraucu veselāka nekā atbraucu, es katru dienu praktizēju elpošanu. Reizi nedēļā eju ledus peldēs un 2-4 reizes nedēļā pirtī. Vienozīmīgi jūtos labāk, veselīgāk gan fizioloģiski, gan emocionāli. Paldies Mārim, ka dalies ar savām zināšanām un iedrošini. Nometne bija izcila!

Monta ,
profile-pic

Nometnē tika iegūts pozitīvs enerģijas lādiņš. Šobrīd esmu kļuvis krietni mierīgāks nekā biju pirms nometnes, apkārtējie cilvēki to izjūt. Apgūtā elpošana palīdz nomierināties un sniedz motivāciju izlīst no siltās/komfortablās gultas agrāk, lai varētu veltīt laiku sev. Paldies par nometni, lieliski pavadītas brīvdienas!

Dāvis Stepāns ,

Uzņēmumu pieredzes stāsti

profile-pic
Latio uzņēmuma pieredze

SIA Latio nekustamo īpašumu uzņēmums. Vienas dienas treniņš darbiniekiem par savu fizisko un mentālo spēju paplašināšanu, savas labsajūtas un veselības uzlabošanai. Plānošanas, stresa, elpošanas un rūdīšanās koncepta iepazīšana. 100 dalībnieki vairāka dienas un vairākas grupas.

profile-pic
SIA Baltreiss uzņēmuma pieredze

4 nodarbību cikls darbiniekiem par savu fizisko un mentālo spēju attīstīšanu.

profile-pic
Sigulda Aizrauj pieredze

Veselības nedēļas ietvaros lekcijas par mūsu spējām.

profile-pic
ABB Latvija uzņēmuma pieredze

ABB Latvia Filiāle, kur darbinieku veselības nedēļas ietvaros Rūdīšanās koncepts un elpošanas pamati darbinieku fiziskās un mentālās veselības uzlabošanai. Lekcija uzņēmuma darbiniekiem, kur iedziļinājāmies un praktiski ar piemēriem izmēģinājām kā trenēt elpošanu.

profile-pic
Kapitāls Networks uzņēmuma pieredze

Vienas dienas apmācība darbiniekiem “Kā diskomfortā justies komfortā”.

profile-pic
Compensa Latvija uzņēmuma pieredze

Compensa Latvia apdrošināšanas kompānija, kur Māris Žunda piedalījās 10 gadu jubilejas pasākumā, kur dalījās ar iedvesmas lekcija par mūsu spējām ietekmēt savu ķermeni darbiniekiem un klientiem.

profile-pic
Inovuss uzņēmuma pieredze

Iedvesmas lekcijas un nodarbība aptuveni 100 dalībniekiem par mūsu spējām ietekmēt savu ķermeni, spēju elpot efektīvāk un spēju vadīt stresu.

profile-pic
Beweship Latvija uzņēmuma pieredze

SIA Beweship loģistikas uzņēmums. Vadības komandas pasākums vairākiem darbiniekiem. Praktiski par aukstumu un karstumu. Izpratne par pirti un tās nozīmi fiziskās un mentālās veselības uzlabošanā.

profile-pic
Enefit Latvija uzņēmuma komandas pieredze

Vienas dienas darbinieku apmācība par vairākām tēmām gan praktiski, gan teorētiski. Notikuma mērķis paaugstināt darbinieku izpratni kā viņu fiziskā inteliģences zināšanas var palīdzēt fiziskās un mentālās veselības uzlabošanā. Tēmas par to, kā elpošana jeb darbs ar elpu var ietekmēt ķermeni. Tēmas par to kā dikomfortā justies komfortā jeb nervu sistēmas treniņš.

profile-pic
IF Latvia uzņēmuma pieredze

Iedvesmas lekcija darbiniekiem par Biohacking rīkiem un mūsu spējām izprast, kā strādā mūsu bioloģiskā mašīna jeb ķermenis.

profile-pic
Bonova Latvija uzņēmumu pieredze

SIA Bonova Latvija. Vadošā dzīvojamo māju attīstīšanas kompānija Ziemeļeiropā, kur Māris Žunda lasīja lekciju par elpošanas sistēmas uzlabošanu un nozīmi ikdienā, kā aukstums un karstums ir lielisks veids kā trenēt sevi!

profile-pic
Teikums uzņēmuma pieredze

Publiskā lekcija par mūsu spējām koprades dalībniekiem.

profile-pic
The Begginings uzņēmuma pieredze

The Begginings restorānu tīkls, kur Rūdīšanās skola nodrošināja viena dienas darbinieku treniņu un apmācību. Komandas koučings par iepriekšējā un nākošā gada plāniem un novērtējumu. Treniņformāts par savu fizisko un mentālo spēju apzināšanos un došanos kolektīvi pirtī un āliņģī.

profile-pic
Tele2 Latvija uzņēmuma pieredze

Tele2 Latvia SIA. Darbinieku veselības nedēļas ietvaros lekcijas par Rūdīšanos konceptu un nervu sistēmas trenēšanu. Par sistemātisku un kompleksu pieeju sevis trenēšanā un izaugsmē jeb iepazīsties ar biohacking rīkiem moderna darbinieka acīm. Izproti, kā trenēt sevi un kāpēc? Iedvesmas un teorētiskās lekcijas.

profile-pic
Sorainen Latvia uzņēmuma pieredze

Iedvesmas lekcija par mūsu spējām un to potenciālu.

profile-pic
Mogo Finance uzņēmuma pieredze

Lekcija darbiniekiem par programmu darbs ar elpu un to, kā elpošana ietekmē stresu un kā mēs varam vadīt savu nervu sistēmu un uzlabot pašsajūtu.

profile-pic
HR personāls un darba tiesības konference

Personāls un darba tiesības konference 2018 – Māris Žunda lektors, kur iepazīstināja ar tēmu kā mentālā veselība jeb, ko mēs esam aizmirsuši ielikt darbinieku apmācībās? Iedvesmas runa par mūsu spējām un darba devēju lomu šajā procesā!

profile-pic
SIA BALTA uzņēmuma pieredze

Lekcija darbiniekiem par to, kā vadīt stresu un kā adaptēties pārmaiņām. Kā izpratne par ķermeni palīdz vadīt un izprast ķermenī notiekošos fizioloģiskos procesus.

profile-pic
Acceture Latvia uzņēmuma pieredze

Lekcija darbiniekiem par to kā efektīva elpošana darba spēju paaugstināšanai - darbs ar elpu – kā iegūt mieru, iegūt enerģiju un pārvaldīt nervu sistēmu.

profile-pic
SIA SafeGroup uzņēmuma pieredze

Uzņēmuma vienas dienas treniņš kombinācijā no visām programmām, darbs ar elpu, fiziskā inteliģence, aukstums un diskomforts.

Mācību ceļojumi

Rūdīšanās nav tikai aukstums, bet arī karstums. Kas riskē, tas pārspēj pats sevi. Ļoti azartiski un zinoši Rūdīšanās skolas vadītāji. Iesaku arī citiem izmēģināt Rūdīšanās skolas piedāvājumus! Kopā ar rūdīšanās skolu braucām uz Rūdīšanās mācību braucienu Itālijā, kurš norisinājās 2019.gada jūlija sākumā. Tas bija nedēļu ilgs piedzīvojums, kura laikā es izzināju savu ķermeni, prātu, sajūtas, emocijas, atklāju vaļasprieku staigāt pa burvīgajām kalnu takām un vēl daudz ko citu. Aukstums man nav svešs un es zināju, kur iesaistos, tādēļ esmu ļoti apmierināta ar vērtīgo un baudkāro braucienu. Paldies! 10+😍 Ļoti izcili.

profile-pic
Santa Mežule
>