Rūdīts, tātad vesels!

Piesakies Rūdīšanās Skolas jaunumu saņemšanai!

Transformē savu ķermeni un prātu! Aizmirsti par sliktu un traucētu miega kvalitāti, uzlabo savu enerģijas līmeni, koncentrēšanās un produktivitātes spējas, iemācies kontrolēt stresu daudz labāk un efektīvāk, atgūt spēkus, stiprināt savu imūnsistēmu un veselību, kā arī pārbaudīt savas mentālās un fiziskās spēju robežas!

PIETEIKTIES APMĀCĪBĀM

Piesakies 21 dienas izaicinājumam!

Katru rītu 21 dienas garumā savā e-pastā saņemsi uzdevumu, kurš palīdzēs mainīt Tavus paradumus, kā arī iepazīt tuvāk visu mūsu programmu saturu.

Māris Žunda

“Rūdīšanās Skolas” dibinātājs un treneris

Viss sākās tolaik, kad Rūdīšanās skolas vadītājs Māris Žunda strādāja IT jomā. Toreiz viss šķita lieliski teorētiski, bet ne praktiski. Māris strādāja lieliskā uzņēmumā, starp lieliskiem kolēģiem, tomēr trūka enerģijas un dzīvesprieka. Pagrieziena punkts bija Vima Hofa mācība, kas pārvērta Māra dzīvi līdz nepazīšanai…sekoja daudzu aizraujošu notikumu virkne. Protams, Māris kļuva par sevis labāku versiju. Tomēr šis process vēl nav beidzies, jo vienmēr ir kurp tiekties… Nu Māris un Rūdīšanās skola piedāvā arī Tev iemācīties justies un dzīvot labāk. Māris ir Vima Hofa metodes treneris Baltijā, viņš ir izveidojis Rūdīšanās skolu un vada Aukstummīļu kustību. Māris ir pirtnieks, reiki praktiķis un fiziskās sagatavotības treneris. Māris ir profesionāls izaugsmes treneris un veselības veicināšanas entuziasts, kas vēlas efektīvi, vienkārši un, galvenais, mūsdienīgi integrēt zināšanas dzīvē.
>