Izaicini sevi un mācies ar Rūdīšanās skolu!

 

 

Izvēlies kādu no Rūdīšanās skolas izaicinājumiem. Šobrīd Tev pieejamie izaicinājumi ir par rūdīšanos un izaicinājums Tavām pēdām. Šie e-mācību izaicinājumi ir labākais veids, ko Tu vari piedzīvot kopā ar Māri Žundu un piesaistītajiem jomas ekspertiem. Tas ir apkopojums visām pieredzēm un zināšanām, kas Tev var palīdzēt iepazīt sevi un izprast rūdīšanās jomu vēl plašāk un vairāk.

 

 

 

 

 

 

 

 

PIETEIKTIES IZAICINĀJUMAM

Par mums raksta

Izaicinājumu koncepta autors: Māris Žunda

“Rūdīšanās Skolas” dibinātājs un treneris, biohakeris

Viss sākās tolaik, kad es strādāju informāciju tehnoloģiju jomā. Toreiz viss šķita lieliski teorētiski, bet ne praktiski. Es strādāju lieliskā uzņēmumā, starp lieliskiem kolēģiem, tomēr trūka enerģijas un dzīvesprieka. Pagrieziena punkts bija Vima Hofa metodes mācība, kas pārvērta manu dzīvi līdz nepazīšanai … sekoja daudzu aizraujošu notikumu virkne. Protams, es kļuvu par sevis labāku versiju. Tomēr šis process vēl nav beidzies, jo vienmēr ir kurp tiekties …

Tagad Rūdīšanās skola piedāvā arī Tev iemācīties justies un dzīvot labāk. Es esmu vienīgais sertificētais Vima Hofa metodes treneris Latvijā, es esmu izveidojis Rūdīšanās skolu un palīdzēju daudziem cilvēkiem iekāpt ledainā ūdenī. Es esmu pirtnieks, reiki praktiķis un fiziskās sagatavotības treneris. Es esmu profesionāls izaugsmes treneris un veselības veicināšanas treneris, kas vēlas efektīvi, vienkārši un, galvenais, mūsdienīgi integrēt zināšanas cilvēku dzīvēs.

Izvēlies savu izaicinājumu

Par 30 dienu izaicinājumu

30 dienu e-pastu izaicinājums ir pašizaugsmes rīks ikvienam interesentam, kurš vēlas uzlabot savas dzīves kvalitāti un ir gatavs jauniem horizontiem. Es esmu parūpējies par to, lai katrs no izaicinājuma dalībniekiem paraudzītos uz lietām no cita skatpunkta, vairāk iepazītu sevi un vidi sev apkārt. Ja arī Tavs mērķis ir mainīt savus ikdienas paradumus un izaicināt sevi, pievienojies!

Māris Žunda, Rūdīšanās skola 

Atsauksmes par izaicinājumiem

Tā kā jau pirms tam gāju kontrastdušās, gribēju pamēģināt arī 21 dienas ziemas izaicinājumu. Līdz āliņģim vēl neesmu tikusi, bet gribu un noteikti pamēģināšu. Viss ir galvā. Prātu var apmānīt. Ķermenis spēj daudz vairāk nekā mēs nojaušam. Vēlos turpināt rudīties, jo jūtu, ka tas man der un palīdz cīnīties ar veģetatīvo distoniju.

/ Santa Mežule / 

Man patīk īsās, precīzās un agrās ikrīta vēstules. Viegli saprotamie, pakāpeniskie un labi izpildāmi uzdevumi paši par sevi vien ir ko vērti! Ar interesi gribas mēģināt tos paveikt. Nedaudz precīzas un dažādi pasniegtas teorijas parasti nav par daudz – tieši tik, lai ikdienā moži izlasītu vai noklausītos. Rūdīšanās šķiet ļauj kļūt precīzam, vienkāršam. gudram, skaistam! 🙂

/ Inese Platpīre /

Rūdīšanās skolu uztveru kā jaunu sākumu savai miegainajai, neizlēmīgajai dzīvei. Nezinu labāku civilo paņēmienu kā rūdīšanās skola, kas tavām smadzeņu puslodēm atkal liek strādāt kopā. Kaut arī pagaidām pieņēmu 21 dienas izaicinājumu, ar nolūku iepazīties.. ja nu paķer, jau pirmajās dienās sāku no rītiem praktizēt Wima elpošanas un aukstās dušas (daru to visa izaicinājuma laiku, kaut gan tas galīgi nebija prasīts). Ko lai saka – pretīgie, baltie ,angīniskie izdalījumi mandelēs ir pazuduši! Sex ir ilgāks! 😅 Miers pārņēmis dvēseli, elektrība pārņēmusi prātu un ķermeni! 👍😄 Tagad braucu ceļojumā, bet kad atgriezīšos, noteikti gribu vairāk socializēties ar līdzīgi domājošajiem un piedalīšos jau kādā skolas pasākumā! 21 dienas izaicinājums uz 10!

/ Artūrs Rostokins /

Vispirms liels paldies par vērtīgajām zināšanām, ar kurām tik dāsni dalāties. Līdz šim izaicinājums padodas tīri labi. Savā ziņā esmu pat pārsteigta par speciālistu (fizioterapeits, ar kuru dalījos informācijā par Jūsu skolu un apmācībām) pozitīvo un ieinteresēto attieksmi. Izaicinājumu noteikti turpināšu, jo tas man nozīmē jaunu motivāciju, pašdisciplīnu un sevis izzināšanas procesu.

/ Ilga Misāne /

Rūdīšanās skolas e-mācību izaicinājums lika pilnīgi savādāk paskatīties uz rūdīšanās ideju. Tagad zinu, ka rūdīšanās ir pareiza elpošana, kontrasti, “otrādie” vingrinājumi, smaidīšana, uzmanības treniņš – nevis tā uzreiz bladāc āliņģī un skriet ārā, kā agrāk domāju (un ko uzskatīju par sev nepieņenamu un neiespējamu). Ļoti patika arī teorētiskā sadaļa. Bija labi, ka informācija tika sniegta pamazām, pa daļām – tas atļāva labāk izprast un apdomāt izlasīto. Esmu spērusi pirmos soļus draudzībā ar aukstumu, jau bradājusi ar basām kājām pa sniegu, kontrastdušas pamazām kļūst par ierastu lietu. Apsveru iespēju piedalīties kādā no Rūdīšanās skolas klātienes apmācību programmām.

 / Aija Dzeņikovska /

Gribu pateikt lielu paldies par izaicinājumu. Bija ļoti interesanti saņemt uzdevumus, katru rītu pārsteigums. Sākot rītu ar uzdevumu sev. Sapratu, ka bija lietas kuras jau ikdienā neapzināti darīju. Izaicinājuma uzdevumi deva pārliecību un piešķīra rīcībai apzinātību. Elpošanas uzdevumi darbojas lieliski, turpinu praktizēt. Tā ir lieta kuru gribētu padziļināti apgūt kursos, noteikti pieteikšos. Visgrūtāk gāja ar smaidīšanas un krāsas uzdevumu :). Ar aukstumu jau biju sadraudzējies savā nodabā lienot meža ezeriņā. Pēc raidījuma “Aizliegtais paņēmiens” ieinteresēja elpošana ūdenī, tā arī nonācu līdz izaicinājumam. Paldies par dalīšanos ar sistēmu un pieredzi, lai izdodas arī turpmāk, sevis pilnveidošana un citu iedrošināšana. Uz tikšanos kursos vai Bābelītē.

 

/ Andris Vītols /

Liels paldies par iespēju piedalīties šādā izaicinājumā! Lai gan nepildīju visus uzdevumus 100%, taču biju ļoti pārsteigta, kā it kā mazas, niecīgas (un reizēm tikai iztēlotas lietas) spēj mainīt ķermeņa sajūtas. Biju ļoti pateicīga par iespēju izrauties no ikdienas rutīnas un pamēģināt ko jaunu! Tāpat arī pievienotie materiāli bija ļoti vērtīgi! Man nav nekādu citu ieteikumu vai ierosinājumu, jo izaicinājumu sāku no “baltas lapas”, tāpēc pieņēmu visu, kas tika dots.

/ Ieva Pudure /

Izteikta siltummīle jau sen kā neesmu, arī iepriekš netuntulējos, labprāt guļu vēsā telpā, visu vēso gada periodu eju āliņģī, bet tikai pēc pirts. No Rūdīšanās skolā apgūtā, man būtiski bija uzzināt, ka peldei aukstumā sevi jāsagatavo tā, lai uztver to “vēsā mierā”, nevis saņemot papildus adrenalīna devu. Man paveikt uzdevumus 21dienas garumā līdzēja tas, ka tie bija ļoti daudzveidīgi un arī īsi, vienkārši, nevarēja atrunāties, ka tam vai šim nesanāca laika. Iegūto pieredzi vērtēju visnotaļ pozitīvi, labs impulss turpināt ceļu draudzībā ar aukstumu. Paldies, Māri!

/ Laila Malceniece /

Latvijā vajag šo aktualizēt, lai tauta sāk atmosties un domāt savādāk, būt laimīgiem, veselīgiem un spēcīgiem savā ķermenī! Esmu pateicīga par šo iespēju izzināt šo tematu! Viss vienkāršais ir vislabākais – vajag tikai pagriezt domāšanu, jo nekas nav neiespējams – tikai mūsu labākais draugs prāts to noliegt grib!

/ Ance Zāgmane /

Liels paldies! Neko nezinot par rūdīšanos, esmu izārstējusi (daļēji) aukstuma alerģiju. Ārsti aizliedza iet peldēt (hroniska urīnceļu iekaisuma dēļ). Novembrī, pēc ārsta vizītes, bez sagatavošanās ielecis dīķī. Sākumā lēkāju, priecājos, tad pāris vēzienu un aizgāja. 5 gadus neko nezinu un esmu aizmirsusi par šo slimību. Neesmu ronis, gaidu, kad izkusīs ledus. Ļoti patīk staigāt basām kājām pa sniegu, ledu. Paldies!

/ Inta Balcere /

Ieguvumi, pieņemot izaicinājumu

Disciplīna

Iemācies disciplinēt sevi, veidojot veselīgu rutīnu un sekojot līdzi jaunajiem izaicinājuma uzdevumiem katru dienu. Uzdevumu izpilde pārbaudīta netiks, tādēļ katram dalībniekam nāksies disciplinēt sevi un sekot līdzi progresam

Veselīgi ieradumi

Izaicinājuma laikā ikviens dalībnieks tiek aicināts savā dzīvē ieviest veselīgākus ieradumus, rūpēties par sevi, kā arī savu fizisko un mentālo veselību.

Sevis iepazīšana

Var gadīties, ka izaicinājuma laikā iepazīsi sevi no jauna. Vairāki uzdevumi aicina dalībniekus apkopot savas domas, noskaņojumu un pašsajūtu, kas veicinās ceļu uz pašizaugsmi.

Jaunas atklāsmes

Viens no nozīmīgākajiem iemesliem, kādēļ dalībnieki piesakās izaicinājumam! Aktīvi piedaloties izaicinājumā, Tev būs iespēja uzzināt jaunu informāciju un faktus, vairāk iepazīstot Rūdīšanās skolu un tās konceptu.

Kāpēc mācīties kopā?

Katrs mēs sākama savu izaugsmes ceļu savādāk, bet šobrīd es esmu apkopojis labāko no pēdējo gadu pieredzes. Tie ir vairāki tūkstoši cilvēki, kas mācījušies kopā ar mani elpot, iet aukstumā, karstumā, kalnos un pastaigās. Rūdīšanās skola, Māris Žunda ir vienīgas Latvijā sertificētais Vima Hofa metodes treneris, elpošanas programmas “Darbs ar elpu autors” Latvijā … un Rūdīšanās skolas dibinātājs. Domāju, ka Tu redzi, kas notiek sociālajos tīklos? Tagad ir īstais laiks mācīties un pievienoties šim dzīvesveidam, tur kaut kas ir!

Uzņēmumiem

Kolektīviem, grupām vai uzņēmumiem!
Gribi izaicinājuma iziet kopā ar saviem draugiem vai kolēģiem?

Raksti mums, jo ir piedāvājums arī Tev! Piedāvājums spēkā no 10 cilvēkiem!

Kā mainās izaicinājuma dalībnieku zināšanas piedaloties?

1 – Necik; 10 – ļoti daudz

Pirms izaicinājuma

Pēc izaicinājuma

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas ir izaicinājuma autors?

Rūdīšanās skola un izaicinājuma koncepta autors ir Māris Žunda. Daļu no izaicinājumiem veido jomas eksperti, kas papildina izpratni par holistisku pieeju rūdīšanās jomai.

Vai visi var piedalīties?

Ņem vērā, ka slodzes režīmu nosaka, ņemot vērā vecumu, individuālās īpatnības un veselības stāvokli, tāpēc mēs strādājam ar pieaugušajiem, lai viņi var vēlāk integrēt šīs zināšanas saviem bērniem. Norūdīts cilvēks ir izturīgāks pret infekcijām, skābekļa nepietiekamību, viņam ilgāk saglabājas darbaspējas. Te arī rodas enerģija, prieks un laime, kad esam norūdīti. Tieši tādēļ, ja jūti, ka kāds no izaicinājuma uzdevumiem Tev rada pārāk lielu diskomfortu, iesakām samazināt intensitāti vai izvēlēties kādu vienkāršāku alternatīvu.

Kā es varu pieteikties?

Pieteikšanās iespējas meklē zem katra izaicinājuma apraksta.

Kad sākas izaicinājums?

Detaļas par izaicinājumu meklē zem katra izaicinājuma apraksta.

Vai es varu piedalīties, ja neesmu Facebook?

Jā, pamatziņas nāks Tev uz e-pastu nevis facebook. Facebook ir izaicinājuma grupas, kur tiek sniegtas atbildes uz jautājumiem, kur dalībnieki dalās ar pieredzi. Tiem, kas nav Facebook viens no atbalsta mehānismiem izpaliek.

Kas ir Rūdīšanās skola?

Rūdīšanās skola ir veids, kā varam dalīties savā pieredzē un zināšanās ar ikvienu, kas vēlas kļūt par sevis labāku versiju — būt enerģiskāks, pārliecinātāks, stiprāks, veselīgāks, mērķtiecīgāks un produktīvāks. Rūdīšanās skolā mēs apvienojam vairākas paša izmēģinātas, pārbaudītas, apgūtas un pierādītas metodes un zināšanas, lai uzlabotu un veicinātu dalībnieku veselību. Rūdīšanās skolā māca Vima Hofa metodi, pirts mācību, zināšanas par elpošanu “Darbs ar elpu” programmā un Rūdīšanās skola piedalās dažādos ar veselību saistītos notikumos. Godīgi sakot, Māris Žunda pamanīja, ka vajag kādu kurš uzņemas aizbildniecību par aukstumu, jo visi vaino to slimībā, bet tā nav, tāpēc arī tapa Rūdīšanās skola, jo radās vide, kur to izskaidrot un mācīt detaļas, lai atbildētu uz šiem jautājumiem. Mūsuprāt, sociālo tīklu aktivitātes skaidri parāda, ka interesentu skaists par tematu ir sasniedzis kritisko masu, tādēļ mēs aicinām arī Tevi pievienoties cilvēkiem, kas ne tikai spēs ielikt bildi, bet arī izprastīs šo tēmu daudz dziļāk.

>