Aukstumā organisms strādā intensīvāk, tai skaitā palielinās arī endorfīnu jeb tā sauktā laimes hormona līmenis. Lielāks endorfīnu daudzums ne tikai mazina stresu, bet rada arī prieka un laimes sajūtu. Iespējams, tas ir iemesls, kādēļ esam tik priecīgi par kārtējo Rūdīšanās skolas ikgadējo Ziemas rekordpeldi!

Kas ir Ziemas rekordpelde?

Tas ir ļoti īpašs pasākums, kurā satiekas Rūdīšanās skolas draugi, aukstummīļi un ziemas peldētāji. Šogad Ziemas rekordpelde notiks 22. janvārī. Tā ir iespēja satikties un pavisam parastā janvāra dienā visiem kopīgi izdarīt gluži neparastu lietu – peldēt, neskatoties uz to, ka ir ziema. Varbūt kādam nav saprotams, kādēļ mēs to darām? Pieredze pierāda, ka tā ir vieta, kur ierodas pozitīvi, laimīgi un enerģiski cilvēki.

Pirms septiņiem gadiem notika pirmā Ziemas rekordpelde. Toreiz ieradās 20 drosmīgie. Šo gadu laikā Rūdīšanā skolas draugu pulks ir krietni audzis. Mūsu rekords ir aptuveni 180 peldētāji. Ja arī Tev šis notikums šķiet tik pat aizraujošs, kā mums, tad reģistrējies pasākumam zemāk esošajā formā.

Ziemas rekordpeldes 2023

Pasākuma datums: 22. janvāris

Norises vieta: Bābelītes ezers

Pasākuma programma
9:30 – 11:00 – Gatavojam ezeru un peldvietu (zāģējam, cērtam)
11:00 – Ievadvārdi un kopbilde
11:10 – Iesildīšanās
11:30 – Dodamies ezerā
12:00 – Finišējam (dzeram tēju, sildamies, runājam)

Ir vērts pieminēt, ka pasākuma programmā nav iespējams iekļaut, cik daudz foršus cilvēkus Tu satiksi. Kā arī to enerģijas lādiņu un iedvesmu, kas tur strāvos, nevar šeit aprakstīt. Tas ir jāpiedzīvo!

Iedvesmai apskaties, kā mums gāja vienā no visapmeklētākajām peldēm, kas norisinājās 2019. gadā!

Par drošību pasākuma laikā 

Aukstais ūdens spēcīgi iedarbojas uz ķermeni un prātu. Uz pasākumu primāri aicinām visus, kas iepriekš ir mācījušies Rūdīšanās skolā un tos, kuri kopā ar mums jau ir bijuši ezera sildīšanas pasākumos. Katram pašam ir jāizvērtē pašsajūta pasākuma dienā, sava spējas un to robežas.

Ja radusies interese, tad šajā rakstā vari uzzināt vairāk par ziemas peldēm un to, kā tām pareizi sagatavoties.

Tiekamies Ziemas rekordpeldē 2023!

>