Iespējams, ka arī Tev nepietiek ar tradicionālo atvaļinājumu? Iepazīsties ar daudzpusīgu apmācību programmu un grupas braucienu uz Itālijas kalniem šajā vasarā – apmācības, treniņš, izaugsme, piedzīvojums, izaicinājums un aktīvā atpūta. 8 dienas Itālijā. Itālijas brauciens: Šajā posmā mēs ejam dziļumā, niansēs un aktīvā darbībā Itālijā uz vietas. Tā ir aktīvā daļa attiecībā uz visām jomām, ko mēs mācam, tas ir fizisks un mentāls darbs ar sevi.

Pozitīvas pieredzes radīšana

 • Sākt rītu ar elpošanas sesiju, meditāciju un kustību elementiem
 • Kustēties un baudīt kalnus katru dienu, pārvarot dažādas grūtības takas 10-20 km garumā
 • Peldēties kalnu ezeros virs 2000 km jūras līmeņa, ko darīja tikai mazākā pasaules daļa
 • Pielietot jaunāko zinātni, lai sevi pārprogrammētu elpošanas, aukstuma un fokusa treniņam
 • Iepazīt efektīvus atjaunošanās veidus pēc kalnu pastaigām, sajūtot savu darbaspēju pieaugumu nākamā dienā gleznainā viesnīcas SPA zonā
 • Pievarēt virsotnes, kas augstākas par 3000 metriem un iegūt kalnu pastaigu pieredzi
 • Izkāpt no savas komforta zonas
 • Iegrimt personīgā pieredzē un zināšanās
 • Strādāt un būt kopā ar motivētiem, līdzīgi domājošiem cilvēkiem visa mācību procesa garumā

Pirms daudziem gadiem es domāju, ka aukstums nav domāts visiem, bet šobrīd es mācu cilvēkus izprast rūdīšanās konceptu un dalos ar vērtīgu pasaules pieredzi, lai uzlabotu cilvēku dzīves kvalitāti! Lielākā daļa no cilvēkiem uzskata, ka aukstums ir riebīgs, pretīgs un tas nav domāts visiem, daudziem tā ir realitāte, bet vai Tu gribi tādā dzīvot? Cilvēks, kurš kļūst par aukstuma meistaru būs fiziski un mentāli attīstīts, vesels, laimīgs un varēs dzīvot daudz kvalitatīvāku dzīvi nekā tie, kas baidīsies no aukstuma!  Iedomājies, kā būtu, ja Tev nebūtu jāuztraucas par aukstumu, vides ietekmējošiem apkārtējiem faktoriem un Tu būtu spēcīgs, laimīgs un enerģisks katru dienu?

Māris Žunda / Rūdīšanās skola

1VIDE KURĀ TU UN ES DZĪVOJAM!

Mēs dzīvojam pārlieku komfortablos un siltos apstākļos. Tie mums visiem patīk, bet tie padara mūs fizioloģiski un mentāli vājus!

2DARBĪBAS, KO MĒS DARĀM!

Mēs meklējam kā pagriezt siltumu radiatoros, gaidām apkures sezonu un sapņojam par siltu māju, bet, diemžēl, tā mēs atkal kļūstam fizioloģiski un mentāli vāji, piekopjot šādas darbības!

3KULTŪRA, KO MĒS VEIDOJAM PAAUDZĒS!

Mēs dzīvojam paaudzēs, kas atbalsta tuntulēšanos kultūru. Mēs aizsargājam bērnus, kaut arī viņiem nav tik auksts kā vecākiem liekas. Mēs baidāmies no caurvēja, lietus un kondicioniera. Mēs paaudzēs kļūstam vāji, un tas, nemanot, kļūst par tradīciju mūsu ģimenēs!

4ATBILDĪBA PAR SEVI UN SAVIEM TUVINIEKIEM! 

Mēs ticam, ka tas viss ir normāli un pieņemam to par patiesību! Kāds cits ir vainīgs pie tā, ka mums ir auksti – lietus, vējš, temperatūra, bet mēs aizmirstam par mūsu dabīgām spējām ietekmēt savu ķermeni un uzņemties pilnīgu atbildību par tur notiekošajiem procesiem!

Kādēļ piedalīties?

 • Pilnveidot prāta spējas, uzlabot un trenēt elpošanas sistēmu
 • Sajust nervu sistēmas darbību un mācīties izprast atbildes reakciju
 • Fiziski un mentāli strādāt ar sevi
 • Atklāt savus fizioloģijas un psiholoģijas noslēpumus
 • Atklāt savu iekšējo uguni un izprast kā aukstums un karstums strādā
 • Izbaudīt savas jaunā prāta spējas darbībā
 • Atklāt savas personīgās superspējas
 • Uzlabot veselību un atklāt savu iekšējo potenciālu

Kam piemērots?

Visiem, kas šo lasa! Vai Tu vēlies iegūt lielāku vērtību no atpūtas, apvienojot vairākus mērķus vienlaicīgi? Šis mācību ceļojums ir domāts, lai gūtu lielāku vērtību no tā, ko mēs darām! Mācīties un augt caur sevis pārvarēšanu, iepazīšanu un pilnveidošanu. Vairāk iepazīsties ar Rūdīšanās skolas pieredzi un vaicā mums.

Kur notiek mācību ceļojums?

Kā saka paši itāļi, Livinjo – tas ir neliels, bet pasakains ciematiņš, kur visas mājas uzbūvētas no koka un akmens. Tas atrodās 1800 m augstumā pie pašas Šveices robežas. Kūrorts ir jauns, bet tas veiksmīgi attīstās. Jūs varēsiet baudīt dabas skaistumu un nodarboties ar sportu. Livinjo – vieta, kur vienmēr gribas atgriezties.

Kas ir grupas vadītājs?

Māris Žunda. Viss sākās tolaik, kad Rūdīšanās skolas vadītājs Māris Žunda strādāja IT jomā. Toreiz viss šķita lieliski teorētiski, bet ne praktiski. Māris strādāja lieliskā uzņēmumā, starp lieliskiem kolēģiem, tomēr trūka enerģijas un dzīvesprieka. Pagrieziena punkts bija Vima Hofa mācība, kas pārvērta Māra dzīvi līdz nepazīšanai… sekoja daudzu aizraujošu notikumu virkne. Protams, Māris kļuva par sevis labāku versiju. Tomēr šis process vēl nav beidzies, jo vienmēr ir kurp tiekties… Nu Māris un Rūdīšanās skola piedāvā arī Tev iemācīties justies un dzīvot labāk. Māris Žunda ir vienīgais Vima Hofa metodikas sertificētais treneris Latvijā, Rūdīšanās skolas dibinātājs, Oxygen Advantage metodikas praktiķis, profesionāls pirtnieks un veselības veicināšanas treneris gan uzņēmumiem, gan privātpersonām.

 • Sertificētais Vima Hofa metodes treneris Baltijā (Wim Hof office Netherlands)
 • Oxygen advantage metodikas praktiķis Baltijā (Oxygen Advantage Patrick McKeown)
 • Sertificēts individuālais un komandas koučs (Rīgas Koučinga Skola)
 • Profesionāla pieredze IT projektu vadība un komandas vadība (Dažādi IT uzņēmumi)
 • Profesionālais Maģistra grādrs. MBA. (Rīgas Biznesa skola)
 • Preventībās medicīnas jomas veselības pārstāvis (Anti-Aging Medicine “PreventAge”, Maskava).
 • Rūdīšanās skolas vadītājs un treneris 
 • Profesionāls pirtnieks, Kustību treneris, Veselības treneris
 • Lielākās Biohacking konferences Baltijā rīkotājs 2018, 2019, 2020
 • Preventīvās medicīnas konferences organizators “STOP STRESS” 2022
 • Dažādu sociālo projektu dalībnieks un atbalstītājs!

Kāds ir aptuvenais programmas plāns?

Sagatvošanās instruktāžas apmācība, online/individuāli. Šis ir posms, kurā mēs iepazīstamies ar sevi un savām spējām, iegūstam rīkus darbam sevis pilnveidē, strādājam kopā un atsevišķi mājās, lai būtu mentāli un fiziski gatavi notikumiem Itālijas posmā. Šī posma veiksmīgai realizācijai vajag divas līdz 8 nedēļas.

1. DIENA, SVĒTDIENA, RĪGA – MILĀNA – LIVINJO – 14.30 tikšanās Rīgas lidostā. 16.05 – 17.50 lidojums Rīga – Milāna. Transfērs no lidostas uz Livinjo ciematu. Iekārtošanās viesnīcā, vakariņas, instruktāža un naktsmiers, lai nākamā dienā varam uzsākt apmācību un atpūtas programmu. 2. DIENA, PIRMDIENA, IEPAZĪŠANĀS AR SEVI UN IESILDĪŠANĀS DIENA – LAGO ALPISELLA – Šodien ir iepazīšanās diena. Mūsu diena sāksies agri no rīta (7:00), kur mēs uzlādēsim sevi dienas notikumiem. Mūsu maršruts sākas no Livinjo pilsētas un mēs dodamies pārgājienā, lai iepazīstu vienu no ielejas ezeriem – Lago Alpisella. Augstuma starpība augšupceļā: 500 m; laiks: 4 – 5 stundas pārgājienā. Dienas noslēgumā mēs atjaunojamies pirts un atpūtas zonā. 3. DIENA, OTRDIENA, IZAICINĀJUMS – MONTE VAGO – NO 2315 UZ 3059 KĀPIENS – Šodien izaicinošs kāpiens. Mūsu diena sākas agri no rīta (7:00), kur mēs uzlādējam sevi fiziskajai un mentālajai slodzei. Monte Vago savieno Šveici ar Livinjo ieleju Itālijā. Tā ir pasakaina vieta, kur vērot ieleju un pārējās virsotnes. Mums būs iespēja uzkāpt 3059 m v.j.l. un mēs atradīsim dzidru kalnu ezeru, kurā meklēt mieru pēc pastaigas. Laiks pārgājienā 4-6 stundas, atgriežoties viesnīcā atjaunošanās un gatavošanās nākošai dienai. 4. DIENA, TREŠDIENA, IZTURĪBA – CORNO DI CAPRTA NO 2012 LĪDZ 3138 KĀPIENS – Diena sākas ar rīta sagatavošanos. Kāpiens ir pasakains, kā jau kalnos un aizņems 6- 8 stundas, jo pacelsimies līdz 3138 m vjl., pievarot 1126 m augšupceļā.  Tas ir trapecveida formas kalns, kas ir diezgan iespaidīgs, starp “Valle delle Mine” un “Val Nera” kalnu grēdām. Dienas noslēgumā atjaunošanās un atpūta pirts zonā, lai varam nākošā dienā dodies jaunā ceļojumā. 5. DIENA, CETURTDIENA, PĀRBAUDĪJUMS – atslodzes diena  – Šodien mēs ar grupu izlemsim, ko darīt. Šī būs iespēju un pārsteigumu diena. Dienas noslēgumā atjaunošanās un atpūta pirts zonā. 6. DIENA, PIEKTDIENA, DZIĻUMS – MOT NO 1808 UZ 2712 KĀPIENS – Šodien mums priekšā garš gājiens, rītu iesākam kā vienmēr ar sagatavošanos rīta nodarbībā. Mot nav augstākā virsotne ielejā, bet pietiekoši gara, lai nedēļas nogalē mums sagādātu izaicinājumu un dziļumu. Laiks: 6 – 7 stundas, un dienas noslēgumā atpūta un atjaunošanās. 7. DIENA, SESTDIENA, NOSLĒGUMS – FOPEL NO 1900 LĪDZ 2922 KĀPIENS –  Rīta nodarbība un nesteidzīgās brokastis, lai vēlāk varam doties vienā no kārtējiem kāpieniem.  Šis ir viens no mūsu noslēguma kāpieniem, kur mēs iepazīsim sevi vēl vairāk. 4-6 stundas pārgājienā un pacelšanās 1022 m augšupceļā. Dienas noslēgumā svinības un nedēļas kopsavilkums. 8. DIENA, SVĒTDIENA, LIVINJO – MILĀNA – RĪGA – Pēc brokastīm transfērs uz lidostu, līdz pl. 15.00. 16.00 ierašanās lidostā Malpensa. 18.40 – 22.20 lidojums Milāna – Rīga.

Noslēgums, online/ individuāli. Šis ir posms, kurā mēs apkopojam piedzīvoto, iemācītos un iegūto. Svinības par sasniegto un piedzīvoto. Individuāli/online ar Māri apkopot iegūto.

Cik tas maksā? Un kuros datumos?

Datums: 09.07.-16.07.2023 / Dienas un cena: 8 dienas / Cena 1565 EUR līdz 30. maijam / pieaugušajiem / bērniem no 14 gadu vecuma

Kā pieteikties un noskaidrot detaļas?

Raksti uz maris@uzdrosinies.lv vai aizpildi zemāk formu un mēs sazināsimies ar Tevi.

Pieteikuma & Jautājumu forma

>