Ar prieku paziņojam par neparastu notikumu, kas iezīmē jaunu lappusi Rūdīšanās skolas darbībā – vēstnešu, treneru un domubiedru festivāls “Vairo spēku”. Pasākums notiks 2024. gada 16., 17. un 18. februārī.

Savienojies ar savu spēku

“Vairo spēku” ir kas vairāk nekā tikai festivāls, tie ir spēka, satikšanās un pārvērtību svētki. Tas ir Rūdīšanās skolas dinamiskās kopienas nākošais pieturpunkts, kur satiksies vēstneši, treneri, draugi un visi citi, kuriem rūp personīgā un kolektīvā izaugsme.

Šis pasākums ir domāts tiem, kuri vēlas izmantot savu iekšējo spēku un dot ieguldījumu savas apkārtējās pasaules mainīšanā. Tas ir domāts drosmīgajiem, zinātkārajiem un tiem, kuri tic, ka kopienas spēks spēj panākt reālas pārmaiņas.

No virtuālās satikšanās uz realitāti

Rūdīšanās skolas kopiena ar katru dienu kļūst arvien lielāka un aktīvāka digitālajā platformā. Ir laiks spert soli tālāk. Mēs pārņemam mūsu virtuālās kopienas garu un pārceļam to dinamiskā, reālā vidē ar iedvesmojošiem semināriem, transformējošu pieredzi un spēcīgu tīklošanās iespēju.

Mūsu mērķis ir sapulcināt aptuveni 100 līdzīgi domājošu cilvēku. Neatkarīgi no tā, vai esi pieredzējis Rūdīšanās skola dalībnieks vai jauns mūsu kopienas dalībnieks, šis festivāls ir domāts tieši tev.

Saglabā datumu savā kalendārā!

Atzīmē kalendārā 2024. gada 16.-18. februāri. Tas ir kas vairāk nekā tikai pasākums, tā ir kustība ceļā uz spēcīgāku un savienotāku pasauli.

Mēs vēlamies Tevi uzklausīt

Vai esi ieinteresēts? Vai jūti kāda jauda būs šajā pasākumā? Padalies ar mums par savām sajutām un vēlmēm! Tavas atsauksmes ir ļoti svarīgas, lai veidotu šo festivālu par vērtīgu un neaizmirstamu pieredzi.

VISUS JAUTĀJUMUS, IETEIKUMUS UN INTERESI PAR PASĀKUMU RAKSTI UZ maris@uzdrosinies.lv.

“Vairo spēku” nav tikai festivāls, tas ir mūsu kolektīva spēka un redzējuma apliecinājums. Tā ir palīdzība tiem, kuri vēlas būt stipri ne tikai miesā, bet arī garā un nodomā.

Seko līdzi jaunākajai informācijai

Tuvākajās nedēļās mēs dalīsimies ar plašāku informāciju, tostarp par to, kā reģistrēties, pasākuma programmu, viesus un kā kļūt par daļu no šī jaudīgā piedzīvojuma.

Ja jūti, ka šis pasākums būs aizraujoša pieredze padalies arī ar saviem draugiem un tuviniekiem. Mēs nevaram sagaidīt, kad varēsim tikties visi kopā. Padarīsim “Vairo spēku” par pagrieziena punktu mūsu ceļā uz labāku sevis un apkārtējās pasaules versiju.

>