Vai Tu vēlies paaugstināt savas darbaspējas, iegūt kontroli pār savu ķermeni, uzlabot veselību, pašsajūtu un ikdienas dzīvi kopumā? Tu esi pareizajā vietā, jo mums ir zināšanas un metodes, ar kurām Tev palīdzēt! Biohacking.lv no 24. līdz 26.janvārim rīko unikālu notikumu, kas liks paskatīties uz sevi no cita redzesloka un iegūt zināšanas, kuras nespēs atņemt neviens.

Kas ir biohacking?

“Biohacking ir sistēmiska domāšana caur dabas, tehnoloģiju un zinātnes prizmu, lai pilnveidotu sevi un uzlabotu savu pašsajūtu un dzīves kvalitāti. Tie ir paņēmieni, kurus arvien vairāk sāk ieviest arī augsta līmeņa speciālisti un eksperti gan lielākos, gan mazākos uzņēmumos.”

Māris Žunda, biohacking.lv vadītājs

Kas ir Bootcamp?

Bootcamp ir divu dienu sevis pilnveides un uzlabošanas pasākums ar visiem mums zināmajiem Biohacking rīkiem, kas pieejami Latvijā. Līdzīgi kā 2020.gada 3. un 4.aprīlī plānotajā Biohacking konferencē HEALTH PERFORMANCE SUMMIT 2020, tā arī šis notikums ir par iespēju uzlādēt sevi ļoti individuālā un strukturētā veidā.

Mēs zinām, ka ir tādi, kas grib vairāk un ir motivēti sasniegt vairāk, bet ikdienas profesionālais darbs savā jomā tiem neļauj uzzināt to, ko mēs jau zinām vairākus gadus. Pats svarīgākais, mēs to visu praktizējam un bootcamp ir par praktiskām lietām. Tāpēc, apkopojot mūsu darba pieredzi šajā jomā, mēs veidojam šo Bootcampu, lai dalītos ar labāko un vērtīgāko, kur arī Tu vari piedalīties.

Vai mums neizdevās Tevi pārliecināt? Atbildi godīgi uz šiem jautājumiem un vērtē pats!
1. Vai esi gatavs/a strādāt ar sevi?
2. Vai esi gatavs/a darboties 6 nedēļu garumā grupu un individuālajā darbā?
3. Vai esi gatavs/a būt klātienē uz treniņu no 24. līdz 26.janvārim 2020.gadā ?
Ja uz visiem šiem jautājumiem vari sev atbildēt ar “jā”, tad tas ir priekš Tevis!

Par ko ir Bootcamp?

Veselība & Dzīves kvalitāte (health & wellness) – veselības un fizisko / mentālo spēju pilnveidošana un uzlabošana. Piemēram, sabalansējot ķermeņa svaru, enerģijas avotus un, iegūstot pareizu izpratni par ķermeņa darbības principiem, Tu spēsi izmainīt savu dzīves kvalitāti. Mērķis ir uzlabot kopējo labklājību, izturību un laimes sajūtu ikdienā.

Veiktspēja (top performance) – sasniegt galamērķi vieglāk un efektīvāk jeb strukturētā plūsmā (flow). Piemēram, atraisot savu iekšējo potenciālu, darbs ar ierobežojošiem uzskatiem, domāšanas un perspektīvas maiņa, darbs caur dažādiem jautājumiem, pozitīvas mentālās attieksmes radīšana, fokuss uz vēlamo galamērķi, disciplīnas iedibināšana palīdzēs būtiski izmainīt Tavu šī brīža dzīvi un perspektīvu tuvākā un tālākā nākotnē.

Prasmes (skills) – jaunu prasmju un spēju attīstīšana. Piemēram, stresa vadība un kontrole, konkrētas uzvedības / ieraduma izmaiņas un pilnveides prasmes, radošo spēju attīstīšana, pārliecības iegūšana sevī, komunikācijas uzlabošana, labāku lēmumu pieņemšana, produktivitātes uzlabošana un līderības spēju pilnveidošana sevī. Šīs ir svarīgas prasmes, kas ir jāattīsta, jāpilnveido katru dienu.

Personīgā attīstība (personal development) – apziņas, uztveres un pārliecības pilnveide, vērtību noskaidrošana un dzīvošana pēc savām patiesajām vērtībām, un dzīves jēgas atrašana. Piemēram, pašapziņas uzlabošana, pateicības un cilvēcisko vērtību īstenošana dzīvē, mērķu skaidrības iegūšana un dzīves mērķu pārskatīšana, un sasniegšana ir pilnvērtīgas dzīves sākums fiziskā un mentālā plānā.

Bootcamp mācību pamatvirzieni

1. Labāku ieradumu veidošana (habits) un mērķu izpratne (goals). Pabeidzot bootcamp programmu, Tu varēsi saprast kā veidot, izmainīt un pilnveidot savus ieradumus. Izprast savu mērķu nozīmi un asniegt pozitīvu iznākumu no savem ieradumiem un atbrīvoties no liekajiem, nevajadzīgajiem un nevēlamiem.

2. Biohacking rīki un to pielietojums (biohacking). Pabeidzot bootcamp programmu, Tu izpratīsi pieejamos rīkus un to nozīmi modernajā dzīves laikmetā. Tu spēsi pozitīvi novērtēt un ietekmēt savu fizisko un mentālo stāvokli, izmantojot zinātnes, dabas un tehnoloģiju aspektus. Tu spēsi sistemātiski sākt pārveidot savu iekšējo un ārējo pasauli, lai realizētu savu potenciālu un sasniegtu vēlamos rezultātus.

3. Uztura treniņš un joma (nutrition). Pabeidzot bootcamp programmu, Tu spēsi pilnveidot savu uztura jomu un izprast kā integrēt to savā dzīvē. Pielietot galvenos ieskatus no uztura niansēm, ko izmanto jebkurš biohackeris savā dzīvē. Tu iegūsi kvalitatīvu pamatu par uztura plānu, kas veicina un atbalsta Tevi enerģijas un dzīves kvalitātes uzturēšanā. Tu iegūsi izpratni, ko mainīt ēšanas paradumos un kā zināt, ka tas rada pozitīvu efektu.

4. Fizisko aktivitāšu treniņš un joma (movements). Sakārto savu fizisko ķermeni. Izproti tā nepieciešamību ceļā uz enerģiju un labsajūtu. Pabeidzot bootcamp programmu, Tu pilnveidosi savu izpartni par fizisko ķermeni. Tas nebūs ātrs un viegls ceļš, bet Tu iegūsi pamatu un norādījumus par to, kā izveidot fiziskās aktivitātes sistēmu, kas paredzēta mērķu sasniegšanai. Kā kustēties gudri, saglabājot īstermiņa un ilgtermiņa mērķu nozīmi.

5. Miega treniņš un joma (sleep). Pabeidzot bootcamp programmu Tu izmainīsi savu izpratni par miegu. Tu sapratīsi, cik liela nozīme ir ķermeņa diennakts ritmam mūsu dzīvē, veselībā un ikdienas sniegumā. Tu sarpatīsi kā uzlabot miega kvalitāti, saprotot nianses, kas balstītas uz pierādījumiem balstītām metodēm. Tu sapratīsi par miega daudzumu, tostarp uztura padomiem, miega higiēnu, uztura bagātinātājiem un uz tehnoloģijām balstītu pieeju miega uzlabošanai.

6. Stresa vadības un noturības treniņš (stress). Pabeidzot bootcamp programmu, Tu iegūsi izpartni kā vadīt savu nervu sistēmu. Kā iegūt mieru un kā aktivizēt ķermeni. Kā pamanīt stresu un sajust to savā ķermenī un prātā. Iegūsi praktiskus padomus un prasmes sevis nomierināšanā, integrējot šis zināšanas jebkurā dzīves situācijā.

7. Enerģijas kontrole un treniņš. Pabeidzot bootcamp programmu, Tu iegūsi prasmi izprast savu enerģiju, saprast kur tā pazūd un kā to atjaunot. Kur šūnu līmenī rodas enerģijas un kā to izmantot efektīvāk, atjaunot un lieki nepazaudēt.

8. Kognitīvās veiktspējas treniņš un prāta joma (mind). Pabeidzot šo bootcamp programmu, Tu iegrimsi smadzeņu un prāta darbībā. Sapratīsi, kā veiksmīgāk sadarboties ar savu galvu un veicināt tās funkcionalitāti. Kā mainīt ieradumus, kas balstās uz neirozinātnes pētījumiem.

BIOHACKING BOOTCAMP MĀCĪBU POSMI

01 Neklātienes sagatavošanās posms
Divas nedēļas pirms otrā posma Tu saņemsi mācību materiālus, kas būs audio, video vai/un teksta formātā. Tavs uzdevums būs iepazīties ar tiem, lai nākošais mācību posms varētu noritēt kvaliatīvi un pilnvērtīgi.

02 Klātienes mācības un treniņš
24. – 26.janvāris 2020.gadā ir datums, kad Tev ir jābūt klāt no rīta līdz vakaram apmācību vietā. Tas ir unikāls notikums, kur tiks pulcēti 5 jomas eksperti un neliela dalībnieku grupa, lai Tu iegūtu individuālu pieredzi un zināšanas. Bootcamp norisināsies skaistajā Skrundas muižā, kas atrodas pašā Kurzemes sirdī. Tā būs vieta, kur nebūs jādomā par vidi, jo viss, kas būs nepieciešams, tiks nodrošināts. Mēs aktīvi strādāsim ar treniņa formāta metodēm, kur Tu iegrimsi detaļās un praksē.

*Cenā iekļauts:

  • veģetārā ēdināšana
  • gulēšana divvietīgos numuriņos (divas naktis)
  • pirts/spa māja grupu nodarbībām piektdienas un sestdienas vakarā
  • materiāli un viss nepieciešamais

03 Neklātienes atbalsta vide
Klātienes treniņā iegūtais ir jāliek lietā, tam mēs atvēlēsim 4 nedēļas pēc otrā posma, kuru laikā Tu varēsi gūt atbalstu uz svarīgiem un steidzamiem jautājumiem. Otrajā posmā Tu iegūsi mājasdarbus, kurus Tev būs jāiedzīvina savā dzīvē, tāpēc atbalsts būs tas, kas Tev palīdzēs tos izpildīt un sasniegt!

Ja vēlies piedalīties, tad nepalaid garām pieteikšanos, kuru vari veikt šeit! Informējam, ka vietu skaits ir ierobežots, tādēļ reģistrāciju un apmaksu veic savlaicīgi!

Ja Tu izvērtē dalību Biohacking Bootcamp, tad Tev noteikti jābūt klāt arī HEALTH PERFORMANCE SUMMIT 2020 konferencē 2020. gada 3. – 4.aprīlī, Rīgā. Vairāk informācijas par konferenci vari uzzināt šeit!

>