8. aprīli plkst.12 visi interesenti tiek aicināti ierasties Lilastes pludmalē (pretī Ziemeļu ielai) un ņemt dalību unikālā pasākumā Latvijā – pavasara emociju peldē „SWIMs 2018”. Šeit būs iespēja satikties mazliet “trakiem”, bet visnotaļ pozitīviem un drosmīgiem cilvēkiem, visiem, kuri ir gatavi iziet ārpus komforta zonas, lai sastaptos tur ar neaizmirstamām emocijām.

“Šī pasākuma būtība nav tikai dažu entuziastu vēlmē iebrist aukstā ūdenī, šis pasākums ir par drosmi, sevis “uzlaušanu”, avantūru, iziešanu ārpus komforta zonas un vēlmi izdarīt kaut ko mazliet citādāk, kā ierasts. Šai peldei ir gluži simboliska nozīmē, tā mēs vēlamies pamodināt sevi un līdzcilvēkus no “ziemas miega” un ielaist organismā pavasara enerģiju. Kā arī, vēlreiz vēlamies vērst cilvēku uzmanību uz šo lielisko veidu, kā uzmundrināt gan organismu, gan prātu, tā stiprinot imunitāti. SWIMs – tas ir aizraujošs piedzīvojums, kas daudziem ļaus pamēģināt ko jaunu, un, iespējams, vēlāk pievērsties šim organisma norūdīšanas veidam regulāri,” pastāstīja SWIMs 2018 projekta vadītāja Zanda Lazda.

Pasākumu atbalsta arī „Rūdīšanās skola” un tās vadītājs, vienīgais Baltijas Wim Hof elpošanas metodes sertificēts treneris, kā arī „Aukstummīļu kustības” un biohacking.lv līdzdibinātājs Māris Žunda. “”Rūdīšanās skolas” dalībnieki savu peldēšanās sezonu jau ir noslēguši, taču mēs atbalstām tos, kuri būs drosmīgi un SWIMs 2018 pasākumā to tikai atklās. Man ir gandarījums, ka cilvēki ir gatavi pārvarēt sevi un vismaz pamēģināt sadraudzēties ar aukstumu. Aukstums viennozīmīgi palīdz justies labāk, aktivizēt imunitāti, nostiprināt nervu sistēmu, kā arī sniedz enerģiju un pozitīvas emocijas. Mans ieteikums visiem – svarīgi nepadoties pirmajam šokam, ko izjūt ķermenis, jo smadzenes, sajūtot pēkšņo aukstā ūdens šalti, saņem briesmu signālus, bet tie nav bīstami, tāpēc nevajag baidīties, un tad jau pavērsies arvien jaunas sajūtas,” SWIMs apmeklētājus iedrošina Māris Žunda.

Peldētājus iesildīs sporta kluba „Veselības Fabrika” trenere, bet pēc peldes būs iespēja sasildīties ar siltu tēju no „Apsara Zen” un saņemt enerģijas devu no „Hanzas Maiznīcas”.
Visi dalībnieki tiek aicināti piedalīties arī netradicionālo peldēšanas kostīmu konkursā, kurā nav ne noteikumu ne ierobežojumu. Esi ne tikai drosmīgs, bet arī pamanāms!
Pēc peldes visi tiek aicināti pulcēties kafejnīcā “Rocket Bean Roastery” (Miera ielā 29/3 Rīgā), kur būs iespēja tikties ar pasākuma organizatoriem, dalīties pasākuma iespaidos, kā arī uzzināt vairāk par Biohacking ideoloģiju.

SWIMs pavasara pelde daudziem jau kļūst par neatņemamu pavasara tradīciju. Pirmais SWIMs pasākums notika pērnā gada aprīlī un pulcēja ap 200 dalībnieku un to atbalstītāju. Vairāk informācijas par pasākumu iespējams uzzināt šeit: https://www.facebook.com/swims2018/

Papildu informācijai: E-pasts: swims2018@gmail.com Tālrunis.: 29797738, 26063286

>