Katra jaunā mācību sezona iesākas ar lielu motivāciju un iedvesmu kļūt veselīgākam, laimīgākam un vienkārši dzīvot labāk. Tas attiecas arī uz mums. Tieši tādēļ šo mācību sezonu sākam jaudīgi un ar pārsteigumiem – jauna platforma un bezmaksas Rūdīšanās izaicinājums!

Mūsu mērķis ir sniegt Tev vēl lielāku vērtību un palīdzēt gūt atbalstu, informāciju un iespēju satikt citus līdzīgi domājošos, tādēļ esam izveidojuši Rūdīšanās skolas platformu. Tā ir vieta, kur dalīties ar zināšanām un pieredzi, kas palīdzēs Tev attīstīt rūdīšanās dzīvesveidu. Šeit atradīsi resursus, lai kļūtu stiprāks, enerģiskāks un dzīvotu pilnvērtīgu dzīvi. Rūdīšanās skolas platformā ir pieejami izglītojoši materiāli, mācību kursi un izaicinājumi.

Ar ko Rūdīšanās skolas platforma ir īpaša?

Tā ir droša vieta, kur Tu vari iegūt zināšanas, pilnveidot prasmes, smelties iedvesmu, dalīties pieredzē un satikties ar citiem veselīga dzīvesveida entuziastiem. Tā ir vieta, kur rūdīšanās dzīvesveids tiek uzskatīts par pavisam normālu un ikdienišķu konceptu, nevis kaut ko ekstrēmu vai dīvainu. Turklāt, reģistrējoties līdz 16. oktobrim, Tu bez maksas saņemsi vienu no mūsu populārākajiem mācību kursiem – 30 dienu mācību programmu “Rūdīšanās izaicinājums”.

Reģistrējies Rūdīšanās skolas platformai šeit!

Kāpēc Rūdīšanās izaicinājums?

Rūdīšanās izaicinājums ir Tava iespēja pārstāt baidīties no aukstuma. Rūdīšanās nav tikai par ziemas peldēm vai citām ekstrēmām aktivitātēm. Rūdīšanās ir veids, kā iemācīties justies labi dažādās temperatūrās, klimatos un apstākļos. Iegūtās zināšanas un praktiskā pieredze uzlabos Tavu fizisko un mentālo labsajūtu. Pēc kursa Tu jutīsies veselīgāks, laimīgāks un enerģiskāks.

Ko Tu iegūsi no Rūdīšanās izaicinājuma?

  • Uzlabosi miegu;
  • nomierināsi nervu sistēmu;
  • sapratīsi, ko darīt ar aukstumu, karstumu, kontrastiem un kā tos integrēt savā dzīvē;
  • iepazīsi, kas ir pareiza elpošana (jo tā ir cieši saistīta ar rūdīšanos);
  • uzzināsi, kā uzlabot dzīves kvalitāti;
  • noķersi jaunas un veselīgas dzīves sajūtas; beidzot sapratīsi, ko nozīmē koncepts “rūdīšanās”.

Ko citi saka par Rūdīšanās izaicinājumu?

Piedalījos online kursā par rūdīšanos, jo biju nobriedusi uzsākt aukstumpeldes. Lai mazinātu uztraukumu un gūtu informāciju, šis kurss nāca tieši laikā un nu jau būs divi gadi kopš katru svētdienu dodos peldēt.
KRISTA

Rūdīšanās skola man apstiprināja, ka rūdīšanās ir ceļš uz veselības uzlabošanu. Svarīgi izprast un ieklausīties savā ķermenī, kādas ir reakcijas uz aukstumu, karstumu u.c.
VIESTURS

Esmu pateicīga un gandarīta! Esmu pārvarējusi sevi, ejot āliņģī un nodarbojoties ar groundingu pat ziemas aukstajās dienās. Arī mani bērni man pievienojas. Vīrs jau ziemas peldes veic sen. Tagad varu teikt, ka aukstums ir mans draugs, ja pēc tam seko siltums dāvanā.
AGNESE

Tās bija 30 fantastiskas, aizraujošas, informatīvas un ļoti izglītojošas dienas! Rūdīšanās izaicinājumu vērtēju ar 10.
LINDA

Reģistrējies Rūdīšanās skolas platformai līdz 16. oktobrim un iegūsti bezmaksas piekļuvi “Rūdīšanās izaicinājumam”!

Rūdīšanās izaicinājuma atklāšanas pasākums

Darīt kopā ir gan jautrāk, gan arī vieglāk, tieši tādēļ sāksim Rūdīšanās izaicinājumu visi kopā! Tiekamies 17. oktobrī 18:00 online atklāšanas pasākumā kopā ar izaicinājuma autoru Māri Žundu. Pasākuma dienā iegūsi piekļuvi mācību izaicinājumam.

Reģistrējies atklāšanas pasākumam šeit!

>