2019. gada rekordpelde: 

  • Iepriekšējā gadā mēs vienlaicīgi bijām ezerā 100 cilvēki, bet kopā bijām 150 dalībnieki. 2018. gadā mēs secīgi bijām ezerā 79 cilvēki. Mūsu mērķis ir parādīt, ka mēs esam spēcīgāki par to, ko redzam, jūtam un dzirdam, bet to var pierādīt tikai ar darbiem un rīcību, tāpēc būs jādara un jākāpj! Ja arī Tevi uzrunā šī ideja un Tu vēlies pievienoties šajā notikumā un būt daļa no kaut kā lielāka, tad pievienojies.
  • Reģistrējies pasākumam https://www.uzdrosinies.lv/rekordpelde2019/

Par drošību: 

  • Šis ir brīvprātīgs pasākums, kur pirmām kārtām mēs aicināsim tos, kas ir mācījušies Rūdīšanās skolā un tos, kas ir bijuši ar mums kopā ezera sildīšanas pasākumos

Notikuma programma: 

  • 9:30 – 11:00 – Mēs gatavojam ezeru, zāģējam, cērtam un gatavojam peldvietu
  • 11:01 – Ievadvārdi un kopbilde
  • 11:10 – fiziskā iesildīšanās
  • 11:30/40 – 100 dodas ezerā
  • 11:59 – finišējam, dzeram tēju, sildamies, runājam

Notikuma vieta: Bābelītes ezers, glābšanas stacija

Par KUSTĪBU: 

Kustības mērķis ir popularizēt aktīvu, veselīgu un pilnvērtīgu dzīvi. Kustības dalībnieki ir cilvēki, kas ir mācījušies Rūdīšanās skolā, roņi un visi pārējie interesenti, kas vēlas piedalīties mūsu pasākumos. Tie ir cilvēki, kam rūp sava veselība, daba un sava labsajūta. Kustība savu darbību uzsāka 2014. gada decembrī, organizējot pirmo pastaigu, kas arī ir viens no kustības mērķiem, iet pie dabas un kustēties. Kustība pamatā dzīvo Rīga un savus pasākums koncentrē ap Rīgu.

KAS IR RŪDĪŠANĀS SKOLA?

Rūdīšanās skola ir veids, kā mēs varam dalīties savā pieredzē un zināšanās ar ikvienu, kas vēlas kļūt par sevis labāku versiju — būt enerģiskāks, pārliecinātāks, stiprāks, veselīgāks, mērķtiecīgāks un produktīvāks. Rūdīšanās skolā mēs apvienojam vairākas mūsu izmēģinātas, pārbaudītas, apgūtas un pierādītas metodes un zināšanas, lai palīdzētu Tev sasniegt savus mērķus. Mēs mācām Vima Hofa metodi, integrējam pirts mācību un ieviešam jaunu treniņu veidu, kas palīdz atklāt mūsu aizmirstās spējas sevi kontrolēt un pilnveidot fiziskā un mentālā līmenī.

MŪSU NOSTĀJA

Mēs uzskatām, ka cilvēks un dators ir ļoti līdzīgi. Tos abus var ieprogrammēt. Tāpat mēs uzskatām, ka ikvienam savā dzīvē ir jārada kāda pievienotā vērtība. Rūdīšanās skola ir viens no veidiem, kā mēs to varam un vēlamies radīt. Laužot sabiedrībā valdošos stereotipus, izmantojot savas zināšanas un pieredzi, mēs vēlamies palīdzēt ļaudīm sevi ieprogrammēt atpakaļ tā, kā daba mūs ir radījusi — ar mūsu dabiskajām spējām sevi kontrolēt.

MŪS ATBALSTA: 

  • IR MODERNI IELIKT ATBALSTĪTĀJUS, BET MĒS ATBALSTĀMIES PAŠI, JO NOPIETNAS LIETAS DARĪT VAR TIKAI ESOT PIE PILNA PRĀTA UN BEZ NAUDAS.
  • BET, PALDIES, MŪSU DRAUGIEM, TĀDI NOTEIKTI IR 😉

2016. gada video: 

2017. gada video: 

2018. gada video: 

>