Rūdīšanās skola

Rūdīšanās skolas mācību ceļojums vasarā 2017. gadā

2017. gada jūlijā Rūdīšanās skola devās uz mērķtiecīgu treniņu trīs posmos – sagatavošanās, brauciena un noslēguma, kas ir domāts mentālo un fizisko spēju un prasmju pilnveidei, kas ir jauna un unikāla aktīvās atpūtas pieredze caur sevis pārvarēšanu un iepazīšanu.

Mācību ceļojums Itālijā 2017 vasara / Transformation travel experience in Italy 2017 summer

Kas tas ir:

SAGATAVOŠANĀS

DAUDZPUSĪGĀ ITĀLIJA 8 DIENAS

NOSLĒGUMS

Vērtīgas pieredzes iegūšana, lai pozitīvi mainītu savas prāta un fizioloģiskās spējas

Zināšanas un pozitīva pieredze rada Tavu jaunu pieredzi

2018. gada mācību ceļojums: http://macibucelojumi.uzdrosinies.lv

2018. gada braucienu organizē Rūdīšanās skola sadarbībā ar Jēkaba Ceļojumiem. Rūdīšanās skola ir veids, kā mēs varam dalīties savā pieredzē un zināšanās ar ikvienu, kas vēlas kļūt par sevis labāku versiju — būt enerģiskāks, pārliecinātāks, stiprāks, veselīgāks, mērķtiecīgāks un produktīvāks. Rūdīšanās skolā mēs apvienojam vairākas mūsu izmēģinātas, pārbaudītas, apgūtas un pierādītas metodes un zināšanas, lai palīdzētu Tev sasniegt savus mērķus. Mēs mācām Vima Hofa metodi, integrējam pirts mācību un ieviešam jaunu treniņu veidu, kas palīdz atklāt mūsu aizmirstās spējas sevi kontrolēt un pilnveidot fiziskā un mentālā līmenī.
Par vietu:

Šo braucienu organizē Rūdīšanās skola savu apmācību ietvaros. Rūdīšanās skola ir mācība par katru atsevišķi un visiem mums kopā. Mēs apkopojam dažādas pieredzes, lai veidotu savējo un veidotu jaunu apmācību produktu pasaules tirgū. Mēs mācam Wim Hof metodi, kas apkopo vairākas prakses un ir pierādījusi sevi kā ātru, efektīvu un vienkāršu veidu sevis pilnveidošanai. Mēs integrējam pirts mācību un ieviešam jaunu treniņa veidu, kas palīdz atklāt mūsu aizmirstās spējas sevis kontrolē un pilnveidē fiziskā un mentālā līmenī.

Grupas vadītājs Māris Žunda: Viss sākās tolaik, kad Rūdīšanās skolas vadītājs Māris Žunda strādāja IT jomā. Toreiz viss šķita lieliski teorētiski, bet ne praktiski. Māris strādāja lieliskā uzņēmumā, starp lieliskiem kolēģiem, tomēr trūka enerģijas un dzīvesprieka. Pagrieziena punkts bija Vima Hofa mācība, kas pārvērta Māra dzīvi līdz nepazīšanai… sekoja daudzu aizraujošu notikumu virkne. Protams, Māris kļuva par sevis labāku versiju. Tomēr šis process vēl nav beidzies, jo vienmēr ir kurp tiekties… Nu Māris un Rūdīšanās skola piedāvā arī tev iemācīties justies un dzīvot labāk.

Kā saka paši itāļi, Livinjo – tas ir neliels, bet pasakains ciematiņš, kur visas mājas uzbūvētas no koka un akmens. Tas atrodās 1800 m augstumā pie pašas Šveices robežas. Kūrorts ir jauns, bet tas veiksmīgi attīstās. Jūs varēsiet baudīt dabas skaistumu un nodarboties ar sportu. Livinjo – vieta, kur vienmēr gribas atgriezties.

Exit mobile version