fbpx

Latvijas Peldēšanas federācija (LPF) publiski prezentēja aptaujas rezultātus par mūsu valsts iedzīvotāju peldētprasmi liecina, ka 71 procentam Latvijas iedzīvotāju ir nepietiekamas peldētprasmes un katrs ceturtais ir nonācis dzīvībai potenciāli bīstamā situācijā uz ūdens. Iemācies peldēt, jo Rūdīšanās skola komplektē pieaugušo un jauniešu grupu, kas grib apgūt peldētprasmi.

Kāpēc ir svarīga peldētmācība?

«Ir satraucoši apzināties, ka sabiedrības atbildības sajūta, izpratne un zināšanas par drošību uz ūdens ir visai zemā līmenī un ka teju katrs otrais no mums vismaz reizi ir veicis darbības, kas raksturojamas kā potenciāli bīstamas. Latvijā ik gadu noslīkstot dzīvību zaudē vidēji 130 cilvēku, tai skaitā bērni, tomēr, preventīvi darbojoties, lielākā daļa šādu nelaimes gadījumu ir novēršama.

Apmācību vadītājs: Luīze Ventaskrasta
Apmācību laiks: 17:00 – 18:00 (60 minūtes) un 18:00 – 19:00 (60 minūtes)
Dalībnieku skaits: līdz 6 grupā
Mācību vieta: Sporta klubs ” Motivācija”, Daugavas ielā 29A, Mārupe , Rīgas novads
Kursu datumi: Septembris, Oktobris, Novembris (plānots piektdienās)
Apmācību cena mēnesim (4x nodarbības): 120 EUR agrā reģistrācija, 165 EUR vēlā reģistrācija

Grupa tiks izziņota, kad tiks savākts minimālais dalībnieku skaits. Pieteikuma forma nosūtot epastu uz info@uzdrosinies.lv – Vārds, uzvārds, vecums, motivācija (Tavs kāpēc?). 

Piesakoties uz peldētmācību Tev ir jābūt pārliecībai, ka Tu vari iemācīties un uzticēties trenerim, kā arī Tev ir jābūt 100% iesaistei un atdevei nodarbību laikā, lai nodrošinātu produktīvu individuālo un grupas darbu!

Par peldēdmācības treneri: Fizioterapeite Dr.paed. Luīze Ventaskrasta ir pieredzes bagāta fizioterapeite, kas veidojusi savu akadēmiskā (LSPA, KULEUVEN,  LU) un praktiskā darba (Beļģija, Norvēģija, ASV) pieredzi gan Latvijā, gan ārzemēs. Visu šo laiku ar panākumiem, prieku un aizrautību vada kustību terapijas nodarbības ūdenī. 

Vairāk par Luīzes darbu var lasīt http://www.aquafitness.lv

>