Arvien vairāk cilvēku Latvijā izvēlas citādu veselības uzlabošanu — rūdīšanos. Baltijā vienīgā Rūdīšanās skola 20. martā noslēdz ziemas sezonu, bet uzsāk jaunu, astronomiskā pavasara sezonu un turpina palīdzēt Latvijas iedzīvotājiem rūdīties, lai uzlabotu imunitāti, mazinātu stresu, veicinātu koncentrēšanās un darba spējas.

Līdz šim paveiktais

Šīs kustības pastāvēšanas laikā ledus vannās izkausētas vairāk nekā 3,5 tonnas ledus, brīvdienu peldēs piedalījušies vairāk nekā 1000 cilvēku, ledus vannā gulējuši vairāk nekā 600 drosminieku, bet Rūdīšanās skolas mācības apmeklējuši vairāk nekā 1300 dalībnieku.

Rūdīšanās skola iemantojusi atzinību to cilvēku vidū, kas vēlas uzlabot veselību un pašsajūtu dabiskā ceļā, strādājot ar prātu un ķermeni.

Rūdīšanās skolas treneris Māris Žunda:

„Rūdīšanās skolas atslēgvārds ir nevis aukstums, bet darbs ar savu prātu un ķermeni. Mēs, dzīvojot komfortā, esam aizmirsuši, ka mūsu ķermenis un prāts var ļoti labi pielāgoties gan augstām, gan zemām temperatūrām. Mēs varam lieliski tikt galā ar stresu, būt efektīvi darbā un ikdienā. Vienīgais, kas mums nepieciešams, lai to visu panāktu, ir treniņš.”

Rūdīšanās skolas dalībnieku motīvi ir dažādi. Protams, lielākā daļa vēlas uzlabot veselību, jo uzskata, ka tieši ziemās pārāk bieži slimo un nemitīgi salst. Jaunekļi vēlas apgūt teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas, lai varētu ziemā droši peldēties āliņģī, kā arī pārspēt paši sevi. Sievietes pārsvarā vēlas mazināt stresu, uzlabot veselību, kā arī izkāpt no savas komforta zonas. Savukārt vidējā vecuma cilvēki tic, ka rūdīšanās viņiem palīdzēs uzlabot veselību un mazinās stresu.

Tagad līdz nākamajai ziemai vairs nebūs iespējamas peldes āliņģī. Pavasara sezonā Rūdīšanās skola uzsāks biežākas pastaigas šortos, brīvdienu peldes un ledus vannas ārā.

Par Rūdīšanās skolu

Rūdīšanās skola apvieno pārbaudītas, uz zinātniskiem pētījumiem balstītas metodes, piemēram, Vima Hofa metodi, lai palīdzētu ikvienam, kas vēlas kļūt par sevis labāku versiju — būt enerģiskāks, pārliecinātāks, stiprāks, veselīgāks, mērķtiecīgāks un produktīvāks. Rūdīšanās skolas dibinātājs Māris Žunda ir Baltijā vienīgais Vima Hofa metodes treneris. Skola piedāvā dažādu veidu teorētiskās un praktiskās mācības, kā arī mācību ceļojumus ārpus Latvijas un speciālas programmas bērniem un uzņēmumu kolektīviem.

>