Rūdīšanās skola ir novadījusi jau daudz apmācību un semināru par to kā uzlabot sevi, uzsākt rūdīšanos, kā pielietot Vima Hofa metodei un tagad arī par to kā uzlabot miega kvalitāti. Laika gaitā esam saskārušies ar cilvēku jautājumiem un uzskatiem, kuru pamats ir sabiedrībā izplatīti mīti. Piedāvājam ielūkoties, kas ir visbiežāk minētie mīti par rūdīšanos, elpošanu un miegu. 

Rūdīšanās un Vima Hofa metode

Nevienam nepatīk aukstums, arī mums, bet mēs ļoti labi saprotam, kādēļ tas ir svarīgs un kā to izprast. Caur aukstumu mēs mācāmies ļoti daudz par sevi un to mēs piedāvājam arī Tev! Izplatītākie mīti ar ko mēs saskaramies tēmā rūdīšanās ir:

 1. mīts Aukstums nav domāts visiem
 2. mīts Aukstas rokas un kājas – tas ir normāli
 3. mīts Senioru vecumā tas ir normāli, ka paliek aukstāk
 4. mīts No caurvēja var saslimst
 5. mīts Aukstumā var saslimt un nomirt

Ja Tev kāds no šiem mītiem liekas pazīstams un vēlies uzzināt, kāpēc tā nav patiesība, nāc uz  nodarbībām mācību programmā Vima Hofa metode un Rūdīšanās koncepts. 

Darbs ar elpu – Oxygen Advantage metodika

Kā elpot ikdienā? Ir tik daudz pareizību un nepareizību, patiesību un puspatiesību, kuras ir jāskaidro un jāizjūt! Sāksim ar pamatiem, kas apkopoti no mūsu teorētiskās un praktiskās pieredzes! TOP 4 mīti, ar ko esam saskārušies:

 1. mīts dziļa elpošana nāk par labu
 2. mīts jo vairāk skābekļa mēs uzņemsim, jo labāk
 3. mīts oglekļa dioksīds ir nevajadzīga indīga izplūdes gāze
 4. mīts lielākajai daļai cilvēku ir nepieciešams elpot vairāk

Ja Tev kāds no šiem mītiem liekas pazīstams un vēlies uzzināt, kāpēc tā nav patiesība, nāc uz  nodarbībām mācību programmā Darbs ar elpu

Tavs miegs un miega paradumi

Miegs ir pamats mūsu fiziskajai un mentālajai veselībai.  Sakārto miegu un sakārto savu labsajūtu! Miega tēmā ir vairāki mīti:

 1. mīts Krākšana ir izplatīta problēma, īpaši vīriešu vidū, taču tā nav kaitīga
 2. mīts Tu vari”kompensēt un apmānīt” saņemtā miega daudzumu
 3. mīts Radio pagriešana, loga atvēršana vai gaisa kondicionētāja ieslēgšana ir efektīvi veidi, kā braukt nomodā
 4. mīts Veselības problēmas, piemēram, aptaukošanās, diabēts, hipertensija un depresija, nav saistītas ar cilvēka miega daudzumu un kvalitāti
 5. mīts Jo vecāks Tu kļūsti, jo mazāk stundu Tev nepieciešams, lai izgulēties
 6. mīts Miega laikā Tavas smadzenes atpūšas!

Ja Tev kāds no šiem mītiem liekas pazīstams un vēlies uzzināt, kāpēc tā nav patiesība, nāc uz  nodarbībām mācību programmā Tavs miegs un Tavi paradumi.

Atlaides, atlaides, atlaides!

Ir vērtīgi mācīties kopā. Rūdīšanās iemāca vērtīgas lietas, bet atgriežoties savā vidē dalībnieks var saskarties ar pretestību no vides, kurā dzīvo un darbojas. Vide neatbalsta jauniegūtās zināšanas, cilvēki nesaprot jauniegūtos paradumus un to vērtību, kāpēc tas tagad ir kļuvis svarīgāk par to, ko mēs kopā jau gadiem esam darījuši (nedarījuši)! Tāpēc, mūsu nodarbības IR jāapmeklē kopā ar tuvākajiem cilvēkiem, kas veido  Tavu ikdienas vidi.

 • Nāc mācies divatā: 10% atlaide
 • Nāc mācies trijatā vai četratā: 15% atlaide
 • Nāc mācies vairāk kā 5: 20% atlaide

Atlaides attiecās uz šīm programmām un piemērojas automātiski iepērkoties mūsu online veikalā:

 1. Vima Hofa metode un Rūdīšanās koncepts
 2. Darbs ar elpu Oxygen Advantage metodika
 3. Tavs miegs un miega paradumi

Itālijas 2020. gada mācību ceļojums ir atvērts reģistrācijai

Reizi gadā mēs dodamies mācību ceļojumā uz Itālijas kalniem kārtot eksāmenus. Šo braucienu Rūdīšanās skola un Māris Žunda rīko kopš 2016. gada. Galvenā ideja ir, ka tā ir iespēja fiziski un mentāli strādāt ar sevi, augt, atklāt sevī jaunas superspējas, iekšējo potenciālu un izprast, kā strādā aukstums, karstums, elpošana, asinsrite, nervu sistēma u. c. lietas Tavā ķermenī praksē. Pirms brauciena visiem dalībniekiem ir ieteicams iziet sagatavošanās apmācības Rūdīšanās skolas pamatprogrammās.

Itālijas brauciens notiks no 27. jūnija līdz 4. jūlijam(8 dienas, 7 naktis).  Grupas vadītājs būs Māris Žunda, kas pašlaik ir vienīgais Vima Hofa metodes treneris Baltijā, Rūdīšanās skolas dibinātājs Aukstummīļu kustības vadītājs. Tāpat arī Māris ir pirtnieks, reiki praktiķis un fiziskās sagatavotības treneris. Turklāt viņš ir profesionāls izaugsmes treneris un veselības veicināšanas entuziasts, kas vēlas efektīvi, vienkārši un, galvenais, mūsdienīgi integrēt dzīvē teorētiskās zināšanas.

Lai pieteiktos ceļojumam, nepieciešama pases kopija un ir jānoslēdz ceļojuma līgums. Cenu piedāvājumu un detaļas meklē https://www.uzdrosinies.lv/italija2020/

>