fbpx

KAS IR RŪDĪŠANĀS SKOLA UN KĀPĒC TĀ TAPA?

Viss sākās tolaik, kad Rūdīšanās skolas vadītājs Māris Žunda strādāja IT jomā. Toreiz viss šķita lieliski teorētiski, bet ne praktiski. Māris strādāja lieliskā uzņēmumā, starp lieliskiem kolēģiem, tomēr trūka enerģijas un dzīvesprieka. Pagrieziena punkts bija Vima Hofa mācība, kas pārvērta Māra dzīvi līdz nepazīšanai… sekoja daudzu aizraujošu notikumu virkne. Protams, Māris kļuva par sevis labāku versiju. Tomēr šis process vēl nav beidzies, jo vienmēr ir kurp tiekties… Nu Māris un Rūdīšanās skola piedāvā arī citiem iemācīties justies un dzīvot labāk. 

Kas ir Rūdīšanās skola?

Rūdīšanās skolas mērķis (misija) ir palīdzēt cilvēkam atgriezties pie viņa dabiskajām spējām sevi kontrolēt, kā daba viņu ir radījusi. Mācību programmas, notikumi, apmācības ir veids, kā dalāmies savā pieredzē un zināšanās ar ikvienu, kas vēlas kļūt par sevis efektīvāko versiju — kļūt enerģiskāks, pārliecinātāks, stiprāks, veselīgāks, mērķtiecīgāks un produktīvāks. Mēs uzskatām, ka cilvēks un dators ir ļoti līdzīgi. Tos abus var ieprogrammēt. Kā arī, ikvienam savā dzīvē ir jārada kāda pievienotā vērtība. Rūdīšanās skola ir viens no veidiem, kā mēs varam radīt pievienoto vērtību pasaulei. izmantojot savas zināšanas un pieredzi, mēs vēlamies palīdzēt cilvēkiem sevi ieprogrammēt atpakaļ tā, kā daba mūs ir radījusi — ar mūsu dabiskajām spējām sevi kontrolēt un justies laimīgiem!

Viss sākās tolaik, kad Rūdīšanās skolas vadītājs Māris Žunda strādāja IT jomā. Toreiz viss šķita lieliski teorētiski, bet ne praktiski. Māris strādāja lieliskā uzņēmumā, starp lieliskiem kolēģiem, tomēr trūka enerģijas un dzīvesprieka. Pagrieziena punkts bija Vima Hofa mācība, kas pārvērta Māra dzīvi līdz nepazīšanai…sekoja daudzu aizraujošu notikumu virkne. Protams, Māris kļuva par sevis labāku versiju. Tomēr šis process vēl nav beidzies, jo vienmēr ir kurp tiekties… Nu Māris un Rūdīšanās skola piedāvā arī Tev iemācīties justies un dzīvot labāk. Māris ir Vima Hofa metodes treneris Baltijā, viņš ir izveidojis Rūdīšanās skolu un vada Aukstummīļu kustību. Māris ir pirtnieks, reiki praktiķis un fiziskās sagatavotības treneris. Māris ir profesionāls izaugsmes treneris un veselības veicināšanas entuziasts, kas vēlas efektīvi, vienkārši un, galvenais, mūsdienīgi integrēt zināšanas dzīvē.

  • Sertificētais Vima Hofa metodes treneris Baltijā (Wim Hof office Netherlands)
  • Oxygen advantage metodikas praktiķis Baltijā (Oxygen Advantage Patrick McKeown)
  • Sertificēts individuālais un komandas koučs (Rīgas Koučinga Skola)
  • Profesionāla pieredze IT projektu vadība un komandas vadība (Dažādi IT uzņēmumi)
  • Profesionālais Maģistra grādrs. MBA. (Rīgas Biznesa skola)
  • Rūdīšanās skolas vadītājs un treneris 
  • Profesionāls pirtnieks, Kustību treneris, Veselības entuziasts
  • Lielākās Biohacking konferences Baltijā rīkotājs 26.-27. aprīlis 2019
  • Dažādu sociālo projektu dalībnieks un atbalstītājs!
  • https://www.linkedin.com/profile/mzunda

“Mums patīk sarežģīt lietas, tādā veidā patiesībā efektīvāk un gudrāk trenējamies, tad nu izdomājām skriet bez krekliem, tikai šortos un zābakos,” stāsta Māris ŽundaRūdīšanās skolas izveidotājs. Viņa vadītajā rūdīšanas sistēmā viens no mācību pārgājieniem arī notiek tikai šortos un zābakos, parasti tiek pavārēti daudzi kilometri arī ziemā un salā.

Neviens netiek spiests skriet šortos un puspliks, viss notiek pašsaprotami, kad saprot rūdīšanās ideju un iemācās to darīt pareizi. Galvenā ideja – trenēt sevi fiziski un mentāli, pieiet tam gudri.

>