Vai esi gatavs izbaudīt neaizmirstamu ziemas piedzīvojumu? Rūdīšanās skola piedāvā jaunu pašizaugsmes ceļojumu, kas apvieno aizraujošu slēpošanu vai snovošanu, Gruzijas kultūras un dabas iepazīšanu, kā arī transformējošas pašizaugsmes prakses dziļākai sevis izziņai. Pievienojies mums no 27. janvāra līdz 4. februārim braucienā uz Gruziju un baudi bezrūpīgu atpūtu, kā arī velti laiku sevis pilnveidošanai!

Gruzija – vieta, kas neatstāj vienaldzīgu

Gruzija jeb kā vietējie dēvē “Sakartvelo” ir aizraujoša vieta, kuru noteikti ir vērts piedzīvot. Tā ir kontrastu zeme. Izslavētā gruzīnu viesmīlība mijas ar dienvidniekiem raksturīgo ekspresīvo komunikāciju un ļauj ikvienam izjust kārtīgu emociju kokteili. Pasakainās ainavas iet roku rokā ar neskarto un pat mežonīgo dabu. Aizraujošās garšu kombinācijas perfekti papildina rūpīgi izkoptās virtuves tradīcijas. Gruzija var aizraut, pārsteigt, apburt, bet tā neatstās nevienu vienaldzīgo. To nevar izskaidrot, tas ir jāpiedzīvo!

Atklāj ideālo atvaļinājuma formulu

Iedomājies, ka pamosties skaistā viesnīcas numuriņā ar skatu uz sniegotām virsotnēm. Spirgtais kalnu gaiss tā vien aicina Tevi atvērt acis līdz ar saullēktu un ļauties sniegotiem piedzīvojumiem, dažādām elpošanas un rūdīšanās praksēm, Gruzijas kultūrai, gardajai virtuvei un citiem maģiskiem pārsteigumiem, ko diena būs sagādājusi.

Slēpošanas piedzīvojums Gruzijas populārākajā kūrortā

Slēpot vai snovot (pēc Tavas izvēles) dosimies Gruzijas populārākajā un lielākajā kūrortā – Gudauri. Daudzas trases, kas aizraus gan iesācējus, gan pieredzējušos slēpotājus. Gudauri ir izveidots skaistu kalnu ielenkumā, līdz ar to iepriecinās ikvienu kalnu ainavu baudītāju. Plašais nobraucienu klāsts ļaus sajust kā adrenalīna pieplūdumu asinīs, tā arī nesteidzīgus un garus nobraucienus. Ikvienam, kurš gribēs, būs iespēja sevi izaicināt un pārkāpt pāri iedomātajām robežām.

Gudauri ir moderns un labi aprīkots kūrorts ar ērtu infrastruktūru un plašām iespējām atpūsties un baudīt vietējo virtuvi, kad vajadzīga atelpa no slēpošanas priekiem. Tieši šis slēpošanas kūrorts piedāvā visskaistākos un garākos nobraucienus visā valstī. Uz kuru pusi skaties – visapkārt pasakainas ainavas ar baltām kalnu virsotnēm.

Bezrūpīga atpūta izsmalcinātā viesnīcā

Visu ceļojuma laiku nakšņosim ekskluzīvās viesnīcās, lai pēc aktīvas un aizraujošas dienas varētu izbaudīt nesteidzīgu atpūtu absolūtā komfortā. Piecas pirmās naktis uzturēsimies Gudauri viesnīcā “Carpe Diem” pašā kūrorta viducī. Savukārt, pēdējās ceļojuma naktis pavadīsim vienā no galvaspilsētas skaistākajiem rajoniem mākslinieciskajā viesnīcā “Brim Tbilisi”.

Viesnīca “Carpe Diem” atrodas 2172 metrus virs jūras līmeņa sniegotu kalnu ielenkumā. Tā ir lieliska vieta, kur izjust greznu un ērtu atpūtu apvienojumā ar pasakainiem skatiem no katra loga. Viesnīca piedāvā ar visām ērtībām aprīkotus numurus, lielisku restorānu un spa zonu ar baseinu, saunu un masāžas kabinetu. Viena no lielākajām viesnīcas priekšrocībām ir lokācija. Tā atrodas slēpošanas kūrortā, tādēļ piekļuve kalnu priekiem būs pavisam ērta un ātra.

Viesnīca “Brim Tbilisi” ir jauns un unikāls projekts ar fokusu uz videi draudzīgu saimniekošanu. Kā galveno enerģijas ieguves avotu viesnīca izmanto saules paneļus. Papildus inovatīvajam un ilgtspējīgajam konceptam viesnīca izceļas ar aizraujošu dizainu. “Brim Tbilisi” ar mākslinieciskajām detaļām un interjeru lieliski iederas pilsētas vēsturiskajā daļā. Šī ir lieliska vieta, no kuras iepazīt Gruzijas galvaspilsētu.

Baudi Gruzijas kultūru

Gruzija viennozīmīgi ir lielisks galamērķis visiem kalnu mīļotājiem, bet šī valsts spēj piedāvāt daudz vairāk. Brīžos, kad neslēposim, Tev būs iespēja iepazīties ar bagātīgo Gruzijas kultūru.

Apskatīsim burvīgus ciematus, kuros varēsi sajust īstu vietējo ikdienas dzīvi. Iepazīsies ar izdaudzināto Gruzijas viesmīlību un gardo virtuvi. Kopā ar vietējo ģimeni nodosimies kulinārijas meistarklasei un varēsi iemācīties pagatavot tradicionālos ēdienus. Kopīgas vakariņas ar vietējiem ļaus pārliecināties par plašajām gruzīnu sirdīm un viesmīlību.

Sevis iepazīšana un iekšējās transformācijas

Visi Rūdīšanās skolas ceļojumi ir īpaši, jo piedāvā pievienoto vērtību. Bez ierastās atpūtas, kultūras iepazīšanas un slēpošanas priekiem, kopīgi nodosimies arī pašizziņas, elpošanas un rūdīšanās praksēm. Kopā ar elpošanas treneri un sertificētu Vima Hofa metodes treneri Māri Žundu, Tu varēsi iepazīties un izbaudīt dažādas prakses, kas palīdzēs iepazīt sevi dziļāk un patiesāk. Lai praktizētu savus rituālus vienatnē ir nepieciešama pašdisciplīna, bet darīt to kopā ar citiem un trenera pavadībā ir jaudīgāka un dziļāka pieredze.

Kas tevi sagaida ceļojuma laikā?

Ceļojums norisinās no 27. janvāra līdz 4. februārim. Katru dienu ir ieplānotas aktivitātes, ekskursijas, kā arī brīvais laiks. Nakšņošana notiks viesnīcās. Katru ceļojuma dienu (izņemot lidojuma dienas) tiks nodrošinātas trīs maltītes. Plānotā ceļojuma programma*:

27. janvāris – Rīga. Vakarā tiekamies Rīgas lidostā un ar nakts reisu lidojam uz Tbilsi.

28. janvāris – Gudauri. No rīta ielidojam Tbilisi un dodamies uz slēpošanas kūrortu Gudauri. Pa ceļam ekskursija uz Džvari kolsteri un Mtskhetas pilsētiņu. Iekārtojamies viesnīcā un dodamies pavadīt pirmo dienu uz kalna.

29. janvāris – Gudauri. Rītu sākam ar elpošanas praksēm un brokastīm, pārējo dienu baudām slēpojot un snovojot.

30. janvāris – Stepantsminda. Rītu sākam ar sevis izzinošām praksēm. Dienas pirmo pusi pavadam uz kalna un pusdienas laikā dodamies ekskurijā uz Stepantsmindu. Apskatīsim skaisto Gergeti Trīsvienības baznīcu un burvīgo ainavu uz pašu Kazbeku. Izbaudīsim rūdīšanās pieredzi un vakarā piedalīsimies kulinārijas meistarklasē un kopā ar gruzīnu ģimeni gatavosim tradicionālas vietējās vakariņas.

31. janvāris – Gudauri. Rītu sākam ar elpošanas, rūdīšanās un sevis izzināšanas praksēm. Pārējo dienu baudām slēpojot un snovojot. Baudām vietējo virtuvi.

1. februāris – Gudauri. Rītu sākam ar elpošanas, rūdīšanās un sevis izzināšanas praksēm. Pārējo dienu baudām slēpojot un snovojot. Baudām vietējo virtuvi.

2. februāris – Tbilisi. Rītu ar brokastīm, pēc tam dodamies uz galvaspilsētu. Aplūkojam Tbilisi skaistākās vietas un skatus, tad dodamies izbaudīt tradicionālās sērūdens pirtis.

3. februāris – Tbilisi. Rītu sākam ar brokastīm. Dienas vidū brīvais laiks, ko varēsi pavadīt kā vien vēlies – pilsētas iepazīšana, vietējo kafejnīcu baudīšana, muzeji, iepirkšanās utt. Vakarā ceļojuma noslēguma pasākums ar tradicionālām gruzīnu vakariņām, dziesmām un dejām.

4. februāris – Rīga. No rīta agri ceļamies un dodamies uz Tbilisi lidostu, lai dotos atpakaļ uz Rīgu.

*Laikapstākļu vai citu iepriekš neparedzētu apstākļu dēļ programmā var tikt ieviestas izmaiņas.

Kāpēc piedalīties ceļojumā? 

Ceļojums uz Gruziju būs unikāla pieredze, kas apvieno transformatīvu darbu ar sevi, pašizaugsmes iespējas, pasakainu dabu un bagātīgu kultūru. Tavi ieguvumi:

 • personīgā izaugsme un transformācija;
 • elpu aizraujošas ainavas un piedzīvojumi;
 • iespaidīga kultūras izpēte;
 • domubiedru iepazīšana;
 • profesionāla vadība un pieredzējuši treneri;
 • iespēja izrauties no ikdienas, lai atjaunot saikni ar sevi;
 • slēpošanas vai snovošanas pieredze apvienojumā ar transformatīvo elpošanu un līdzīgu domubiedru kopums.

Kas vadīs pasākumu?

Lai tu varētu mierīgu sirdi baudīt ceļojumu un ne par ko citu nesatraukties, ar Tevi kopā būs grupas vadītāji – Māris Žunda un Kristaps Šeļegovskis. Abi divi ir aizrautīgi ceļotāji ar atšķirīgām pieredzēm, kas apvienojušies, lai kopīgi veidotu jaudīgu piedzīvojumu.

Māris Žunda ir Rūdīšanās skolas dibinātājs un treneris, Vima Hofa metodes treneris Baltijā, Oxygen Advantage metodes praktiķis, pirtnieks, biohakeris, stresa vadības eksperts, fiziskās sagatavotības treneris un veselības veicināšanas entuziasts. Māris vēlas efektīvi, vienkārši un mūsdienīgi integrēt savas zināšanas ikdienas dzīvē, kā arī nodot tās citiem. Lai ikvienam, kurš vēlas uzlabot savu veselību un justies labāk, būtu iespējas un zināšanas, kā to izdarīt.

 • Elpošanas eksperts un praktiķis.
 • Termoregulācijas eksperts un praktiķis.
 • Profesionāls gulētājs un eksperimentētājs.
 • Gudro un slinko kustību praktiķis.
 • Uztura entuziasts un praktiķis.
 • Meditācijas un apziņas triku praktiķis.
 • Pārtrauktās badošanās eksperimentētājs.
 • Profesionāls ceļotājs ar jēgu.
 • Dažādu sīku triku praktiķis.

Kristaps Šeļegovskis ir fitnesa un personīgās izaugsmes treneris, K&K studijas dibinātājs un vadītājs, piedzīvojumu meklētājs, kā arī pasaules iedzīvotājs–ceļotājs. Kristaps patiešām priecājas un izbauda to, ko dara, jo ikdienā viņš palīdz cilvēkiem uzlabot fizisko un garīgo veselību.

Kristaps ir arī piedzīvojumu meklētājs, kas bauda katru dienu. Viņš vienmēr ir gatavs izkāpt no komforta zona un doties ceļojumā, lai atklātu jaunas vietas, kultūras un pieredzes. Šie piedzīvojumi viņam sniedz iespēju attīstīties un paplašināt savu redzesloku. Viņš ir atvērts jaunām idejām, izaicinājumiem un viņam patīk iesaistīties jaunos projektos.

Īsumā var teikt, ka Kristaps ir enerģisks un pozitīvs cilvēks, kurš mīl sevi izaicināt. Viņa ir svarīgi augt gan personīgajā, gan profesionālajā sfērā. Viņš ir motivēts palīdzēt citiem sasniegt mērķus un labprāt iedrošinās Tevi doties piedzīvojumos.

Kādas ir ceļojuma izmaksas?

Šis ir ekskluzīvs ceļojums, kura pilnā cena ir 1550 EUR, bet līdz 30. novembrim piedāvājam agrā putniņa piedāvājumu – tikai 1350 EUR.

Cenā ir iekļauti:

 • lidojumi (Rīga – Tbilisi un Tbilisi –Rīga);
 • viena rokas bagāžas vienība un viena reģistrētās bagāžas vienība līdz 23 kg;
 • transfēri Gruzijā;
 • ēdināšana divas reizes dienā (brokastis un vakariņas);
 • nakšņošana ekskluzīvās viesnīcās;
 • ekskursijas;
 • slēpošanas skipass;
 • transformējošās prakses.

Cenā nav iekļauti:

 • personīgie tēriņi;
 • ceļojuma apdrošināšana;
 • ekipējuma īre;
 • speciālā inventāra bagāža (Mēs rekomendējam inventāru nomāt uz vietas. Ja tomēr ir vēlme ņemt līdzi savu, tad jāpērk Airbaltic speciālā bagāža atsevišķi.)

Kā pieteikties Gruzijas ceļojumam?

Pieteikšanās zemāk esošajā pieteikuma formā vai rakstot uz e-pastu maris@uzdrosinies.lv. Pievienojies mums ceļojumā uz Gruziju no 2024. gada 27. janvāra līdz 4. februārim un izbaudi atvaļinājumu ar pievienoto vērtību. Atklāj Gruzijas kultūru, skaistos kalnus un pieredzi transformējošu personīgo izaugsmi. Piedzīvojums notiks nelielā grupā un dalībnieku skaits ir ierobežots. Rezervē sev vietu jau tagad!

Pieteikuma forma

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Vārds Uzvārds
>