Atklāj apzinātās elpošanas pārveidojošo spēku un kļūsti par elpošanas terapeitu sev un ģimenei. Kopā ar Rudīšanās skolas vadītāju, sertificētu veselības treneri un elpošanas ekspertu Māri Žundu nododies 8 nedēļu garam apmācību kursam, kura laikā izzināsi elpošanas bioloģiju, tās ietekmi uz Tavu pašsajūtu un piedzīvosi jaudīgas elpošanas prakses.

Apmācības notiek gan tiešsaistē, gan klātienē, lai Tu varētu izvēlēties sev ērtāko modeli. Iegūtās zināšanas un praktiskie vingrinājumi ļaus Tev atklāt pilnu elpas potenciālu. Tā kā elpošana ir pats būtiskākais dzīvības process, tad šī pieredze var kļūt par spēcīgu transformatīvu notikumu.

Ko sagaidīt no apmācībām?

Elpošanas tehniku apgūšana
Iegūsti padziļinātas zināšanas un praktisku pieredzi dažādās elpošanas tehnikās. Māra Žundas vadībā Tu iepazīsi vairākas elpošanas prakses, tostarp slaveno Vima Hofa (Wim Hof) metodi un Patrika Makīona (Patrick McKeown) izstrādāto Oxygen Advantage metodiku. Uzzināsi, kā uzlabot savus elpošanas paradumus un izmantot apzinātās elpošanas priekšrocības.

Izpratne par elpošanu
Iedziļinies elpošanas procesos un izpēti to ietekmi uz Tavu vispārējo labsajūtu. Lekciju un prakstisko nodarbību laikā iegūsti holistisku izpratni par elpošana ietekmi uz Tavu fizisko, mentālo un emocionālo stāvokli.

Mentālā veselība un stresa pārvaldība
Atklāj spēcīgo saikni starp elpošanu un mentālo veselību. Izpēti uz pierādījumiem balstītas metodes stresa mazināšanai, trauksmes pārvaldībai un emocionālās noturības uzlabošanai. Atklāj, kā apzināta elpošana var būt vērtīgs rīks, lai vairotu mieru un iegūtu prāta skaidrību.

Kā tiek organizētas apmācības?

1. iespēja – Online kurss

Ilgums: 8 nedēļas (16. oktobris – 4. decembris).
Nodarbības: Katru pirmdienu (online).
Piekļuve: Katru pirmdienu dalībnieki saņems Zoom saiti aktuālajai nodarbībai.
Resursi: Programmas materiāli un informācija par vingrinājumiem tiks nodrošināti digitāli, mācību platformā vēl 3 mēnešus pēc apmācībām.

2. iespēja – Klātienes elpošanas nodarbības

Ilgums: 8 nedēļas (16. oktobris – 7. decembris).
Nodarbības: Katru pirmdienu (online) un katru trešdienu elpošanas prakse klātienē.
Piekļuve: Katru pirmdienu dalībnieki saņems Zoom saiti aktuālajai nodarbībai. Informācija par klātienes nodarbībām tiks izziņota pirms kursa uzsākšanas.
Atrašanās vieta: Rīga, Latvija.
Grupas lielums: Līdz 18 dalībniekiem.
Resursi: Programmas materiāli un informācija par vingrinājumiem tiks nodrošināti digitāli, mācību platformā vēl 3 mēnešus pēc apmācībām. Viss nepieciešamais klātienes pasākumiem tiks nodrošināts uz vietas vai laicīgi izziņots pirms nodarbības.
Papildu ieguvumi: Iespēja ne tikai mācīties, bet arī izprast un piedzīvot jaudīgu elpošanas prakses spēku. Sajūti elpošanas ietekmi uz mentālo un emocionālo veselību. Apgūsti stresa vadības pamatus un spēju kontrolēt savu nervu sistēmu ar harmonisku elpošanu.

Piesakies un kļūsti par elpošanas ekspertu!

Kas vadīs apmācības?

Visu apmācību laiku ar Tevi kopā būs kursa autors Māris Žunda. Viņš vadīs gan online lekcijas, gan klātienes elpošanas prakses. Mārim ir plaša pieredze dažādu kursu, lekciju un nodarbību vadīšanā, tādēļ kursa laikā vari sagaidīt profesionālu pieeju un vērtīgu informāciju.

Māris Žunda ir Rūdīšanās skolas dibinātājs un treneris, Vima Hofa metodes treneris Baltijā, Oxygen Advantage metodes praktiķis, pirtnieks, biohakeris, stresa vadības un elpošanas eksperts, fiziskās sagatavotības treneris, meditāciju praktiķis un veselības veicināšanas entuziasts. Māris ar efektīvu, mūsdienīgu un vienkāršu pieeju integrē holistiskās veselības zināšanas savā ikdienā un palīdz to veiksmīgi izdarīt arī citiem. Viņa mērķis ir panākt, ka ikvienam, kurš vēlas uzlabot savu veselību un justies labāk, būtu iespējas un zināšanas, kā to izdarīt.

Kursa laikā Māris dalīsies ar vērtīgām zināšanām, vadīs Tevi praktiskā elpošanas pieredzē un fokusēsies uz mentālās veselības uzlabošanu. Pateicoties savai spējai vienkāršot sarežģītus jēdzienus un aizrautīgi dalīties zināšanās, Māris rada iekļaujošu un atbalstošu mācību vidi ikvienam dalībniekiem.

Lasi vairāk par Māri Žundu un Rūdīšanās skolu!

Kas šo programmu padara īpašu?

Atklāj, cik spēcīga ir Tava elpa
Elpošana ir būtiska dzīves funkcija. To zina visi, taču tā ietver daudz vairāk potenciāla, nekā mēs apzināmies. Šis kurss ļaus ieraudzīt patieso elpošanas spēku un atklāt, kā apzināta elpošana var pozitīvi ietekmēt fizisko, mentālo un emocionālo labsajūtu. Izprotot elpošanas paradumus, Tu vari uzlabot savu vispārējo dzīves kvalitāti.

Apgūsti elpošanas mākslu
Šīs apmācības piedāvā visaptverošu pieeju elpošanas darbam, iepazīstinot Tevi ar dažādām tehnikām un vingrinājumiem. Padziļināti iepazīsi vairākas metodes, tostarp slaveno Vima Hofa un Oxygen Advantage metodi. Apgūstot to visu, Tu spēsi efektīvi pārvaldītu stresu, saglabāt prāta skaidrību un veicināt relaksācijas procesus. Vērtīgi un interesanti būs gan iesācējiem, gan tiem, kuriem ir jau pieredze darbā ar elpu.

Uzlabo mentālo veselību un pārvaldi stresu
Mūsdienu straujajā un izaicinošajā ikdienā stress un trauksme ir plaši izplatīta. Apmācību laikā Tu izpratīsi saikni starp elpošanu un mentālo veselību, lai turpmāk spētu veiksmīgi tikt galā ar “nervus kutinošām situācijām”. Tās būs uz pierādījumiem balstītas metodes stresa pārvarēšanai, trauksmes mazināšanai un emocionālajam līdzsvaram.

Atbalsts sev un ģimenei
Mēs visi elpojam, bet reti kad pilnībā izprotam elpošanas potenciālu. Ar šo kursu to vari mainīt. Tu iegūsi prasmes, lai uzlabotu gan savu labsajūtu, gan spētu veicināt savas ģimenes izpratni par elpošanas un nervu sistēmas saikni.

Pilnveidojies pieredzējuša eksperta vadībā
Apmācības vadīs Māris Žunda, kurš ir pieredzējis un sertificēts elpošanas eksperts un veselības treneris. Māra zināšanas un atbalsts ļaus Tev justies droši un pārliecināti nodarbību laikā. Ja procesā radīsies kādi jautājumi, vienmēr varēsi tos uzdot.

Ko citi saka par Rūdīšanās skolas mācību programmām?

Pateicos par iespēju piedalīties šādā izaicinājumā! Tas man bija liels piedzīvojums. Nebija viegli, jo nācās ar sevi pacīnīties, bet ļoti vērtīgi. Ieguvu zināšanas par pareizu elpošanu un elpošanas tehnikām. Savā ikdienā esmu ieviesusi jaunus paradumus – celties agrāk un katru rītu praktizēt elpošanas vingrinājumus. Iegūto pieredzi vērtēju uz 10.
–SANDRA

“Tas, ko es iemācījos Rūdīšanās skolā, ir vērtīgs un praktizējams ikdienā. Paldies! Viss pa plauktiņiem salikts. Šķiet, ka esmu bijusi īstajā laikā un vietā, un viss notiek! Ar to es gribu teikt, ka esmu ieguvusi motivāciju. Pareiza elpošana ir īpašs ieguvums! Rūdīšanās skolas nodarbībā esmu atradusi kaut ko aizraujošu, kas manu dzīvi ne tikai mainīs, bet jau maina. Un tas dod īstu pozitīvisma lādiņu.”
–VINETA

“Mana līdzšinējā pieredze ar Rūdīšanās skolu ir ļoti veiksmīga, iedvesmojoša un attīstoša. Katru reizi tiek uzzināts kas jauns, uzzināta citu biedru pieredze. Māris katru reizi dod kādu jaunu informāciju, pieredzi, ko integrēt savā dzīves veidā. Šis viss palīdz vairāk izprast savu ķermeni un lasīt signālus.”
–MĀRTIŅŠ

“Rūdīšanās skola man deva zināšanas, kuras palīdzēja sakārtot kā fizisko, tā mentālo veselību. Elpošanas vingrinājumu pielietošana ikdienā ļauj man koncentrēties darbam un pārvarēt trauksmi mirkļos, kad, strādājot no mājām, nav ierastais dienas ritms un ir grūti visu apvienot. Teorētiskā informācija bija ļoti plaša un noderīga. Paldies!”
–INGA

Ko Tu iegūsi no apmācībām?

Programmas “Elpošanas terapija sev un savai ģimenei” galvenais mērķis ir veicināt Tavu izpratni par elpošanu un tās nozīmi, lai Tu spētu uzlabot savu pašsajūtu katru dienu. Tomēr programmas ietvaros iegūsi, uzzināsi un iemācīsies vēl vairāk.

Ieguvumi no apmācību programmas:

  • uzlabota prāta skaidrība;
  • uzlabotas fiziskās spējas;
  • lielāka emocionālā noturība;
  • samazināts stresa līmenis;
  • padziļināta izpratne par elpošanas procesiem;
  • stresa vadības apgūšana;
  • spēja mazināt trauksmi;
  • apzinātības praktizēšana;
  • izpratne par nervu sistēmas kontroli.

Cik maksā apmācības?

Apmācību kurss “Elpošanas terapeits sev un ģimenei” cenas skaties viekalā.
Piesakies jau tagad un izmanto agrā putniņa piedāvājumu!

Piesakies te.

>