Kad decembris jau klauvē pie durvīm, tad nav vairs tālu līdz Ziemassvētkiem. Sniegs, kopābūšana, peldēšana aukstā ūdenī, piparkūku smarža un laiks, ko pavadīt ar savējiem – tas viss piederas pie svētku laika, tikai ir viens BET… Pirms lielās svinēšanas parasti gadās izbaudīt lielu steigu un stresu, un visam tam pa vidu jāpaspēj vēl nopirkt dāvanas.

Lai šogad stresu un steigu, kas saistās ar dāvanu pirkšanu, nedaudz mazinātu, Rūdīšanās skola ir sagatavojusi ērtu ceļvedi. Tajā atradīsi lieliskas idejas, kā izvēlēties patiešām vērtīgas dāvanas. (Kā arī atgādinājums, ka svētku juceklī, kad pārņem stress, vislabākās “zāles” pret to ir elpošana.)

Uzdāvini labsajūtu, prieku, pārliecību un enerģiju

Pēdējos gados īpaši aktuāla ir Ziemassvētku dāvanu tēma. Dāvāšana un saņemšana būtībā ir lieliska ideja un patīkams veids, kā parādīt, ka domā un rūpējies par otru. Tomēr nemanot šī tradīcija ir pārtapusi dāvināšanas maratonā, kas tiek darīts pienākuma pēc bez īpašas iedziļināšanās. Kādam vienmēr pēc svētkiem gadās attapties ar kaudzi mantām, kuras tagad kaut kur jānovieto…

Mēs Rūdīšanās skolā uzskatām, ka zināšanas, pieredzes un sajūtas ir labākās dāvanas. To nevar būt par daudz un tām nav jāatrod vieta uz plauktiem. Tieši tādēļ sagatavojām ceļvedi, kur ieskatīties un pavisam viegli atrast jēgpilnas un noderīgas dāvanas dažādām gaumēm, vajadzībām un budžetiem.

1. Daudzpusīgs mācību ceļojums uz Itāliju

Šī ir perfekta dāvana tiem, kuriem “parastais” vasaras atvaļinājums nebūs pa prātam un gribas pieredzēt kaut ko īstāku, izaicinošāku un vērtīgāku. Itālijas ceļojums ir astoņu dienu garš piedzīvojums ar kalniem, pārgājieniem, aukstajām peldēm, pirti un elpošanas praksēm. Katra ceļojuma diena ir veltīta kādai citai prasmei un izaicinājumam.

Pēc ceļojuma Tu būsi izbaudījis fantastisku dabu, uzzinājis daudz vairāk par sevi un paplašinājis savas iedomātās robežas. Šogad piedāvājam apmācības divos līmeņos – pamata apmācības un otrā līmeņa apmācības tiem, kuriem jau ir priekšzināšanas un rūdīšanās dzīvesveida pieredze.

Vairāk par Itālijas mācību ceļojumu uzzini šeit.

2. Armēnijas ceļojums – piedzīvo dabu, kultūru un transformējošas prakses.

Šis transformējošais ceļojums ir paredzēts ikvienam, kurš meklē unikālu un aizraujošu pieredzi. Tā ir iespēja apvienot piedzīvojumus ar personīgo izaugsmi. Ceļojums ir veidots, lai nodrošinātu līdzsvaru starp fiziskiem izaicinājumiem, kultūras izpēti un transformējošām aktivitātēm. Kopā veidosim atbalstošu vidi, kurā iepazīt sevi, satikt domubiedrus un gūt vēl nebijuši pieredzi. Armēnija ir vieta, kur senatne mijas ar mūsdienīgo pasauli. Vieta, kur elpu aizraujošas ainavas saplūst ar transformējošu pieredzi.

Armēnijas ceļojums piedāvā iespēju sasniegt valsts augstāko virsotni, uz izaugsmi vērstus pārgājienus, izkāpšanu no komforta zonas, vēsturiskā mantojuma iepazīšanu un transformējošas elpošanas pieredzes.

Vairāk par Armēnijas ceļojumu uzzini šeit.

3. Vima Hofa metodes nometne

Šī būs īstā dāvana gan tiem, kuriem ziema ir mīļākais gadalaiks, gan tiem, kuri traki baidās no aukstuma. Vima Hofa metodes nometne jau vairākus gadus ir viens no Rūdīšanās skolas pieprasītākajiem pasākumiem. Tā palīdz justies enerģiskākam, spēcīgākam un izturīgākam. Nometne ir piemērota gan iesācējiem, gan tiem, kuri jau praktizē Vima Hofa metodi vai aukstuma terapijas.

Šajā nometnē ir iespēja apgūt Vima Hofa metodi Latvijā vienīgā sertificētā metodes trenera pavadībā, nostiprināt nervi sistēmu, sadraudzēties ar aukstumu un kontrastiem, stiprināt mentālo un fizisko veselību un uzlabot miega kvalitāti.

Vairāk par Vima Hofa metodes nometni uzzini šeit.

4. Rūdīšanās skolas festivāls

Šī ir lieliska dāvana tiem, kuri izbauda jaunus piedzīvojumus un izjūtas. Rūdīšanās skolas festivāls ir jauns pasākums, kurā satiksies Rūdīšanās skolas treneri, vēstneši, domubiedri un visi, kuriem interesē pilnvērtīgāka un veselīgāka dzīve. Festivāls ir vieta, kur vairot spēku, zināšanas un iedvesmoties no apkārtējiem.

Trīs dienu garumā no rīta līdz vakaram notiks dažādas transformējošas un intensīvas elpošanas un kustību prakses. Tā ir iespēja gūt enerģiju, rast iekšējo mieru, paplašināt izpratni par sevi un satikt fantastiskus cilvēkus.

Vairāk par festivālu uzzini šeit.

5. Individuālā konsultācija ar Māri Žundu

Individuālā konsultācija ir labākā dāvana tiem, kuri nezina ar ko sākt savu ceļu uz veselību, kā arī tiem, kuri jau dara, bet grib to darīt vēl efektīvāk. Šī ir iespēja uzdot visus interesējošos jautājumus un saņemt atbildes par rūdīšanos, termoregulāciju, kontrastiem un pozitīvā stresa rīkiem, par preventīvo medicīnu un kā mainīt savus paradumus, par biohackingu un veselības tehnoloģijām, profesionālu koučinga sesiju, vai to, kā izveidot savu veselības stratēģiju un kā realizēt to ikdienā. Konsultācija ilgst aptuveni 1 stundu, tā vienmēr beidzas ar darāmiem soļiem, kas palīdzēs Tev nonākt tuvāk tam, ko vēlies.

Māris ir augsti kvalificēts un pieredzējis veselības un labsajūtas veicinātājs, kas palīdz cilvēkiem atraisīt pilnu potenciālu un sasniegt optimālu labsajūtu. Viņš ir ieguvis plašu pieredzi veselības un labsajūtas jomā, tāpēc savā darbā izmanto bagātīgas zināšanas un pieredzi. Kā profesionāli apmācītam dzīves un komandas trenerim Mārim piemīt unikālas spējas veidot saikni ar cilvēkiem un sniegt personalizētus ieteikumus veselības mērķu noteikšanai un sasniegšanai.

Vairāk par individuālo konsultāciju uzzini šeit.

6. Rūdīšanās skolas izaicinājums

Rūdīšanās skolas izaicinājums ir lieliska dāvana ikvienam, kurš vēlas pats sev ērtā laikā un vietā iemācīties vairāk un izaicināt sevi 30 dienu laikā pamainīt dažus nelielus ikdienas ieradumus, lai būtiski uzlabotu savu veselību un pašsajūtu. Šobrīd piedāvājam iegādāties elpošanas un rūdīšanās izaicinājumus.

Elpošanas izaicinājums padziļināti izskaidro elpošanas būtisko nozīmi, iemāca elpošanas tehnikas dažādām dzīves situācijām, kā arī iemāca to visu ieviest savā ikdienā. Savukārt, rūdīšanās izaicinājums palīdz izprast rūdīšanās dzīvesveidu kopumā. Tas ir īsts izaicinājums gan ķermenim, gan prātam ar mērķi kļūt par labāku un enerģiskāku sevis versiju.

Vairāk par Rūdīšanās skolas izaicinājumiem uzzini šeit.

7. Dāvanu karte

Pati universālākā dāvana no šī saraksta noteikti ir dāvanu karte. Vari iegādāties to jebkurā sev vēlamā summā, lai saņēmējs pats var izvēlēties, kuru Rūdīšanās skolas pasākumu vai mācības apmeklēt. Lieliska izvēle ikvienam, kurš ir ieinteresēts rūdīšanās dzīvesveidā. Dāvanu karte ir derīga 12 mēnešus pēc iegādes.

Lai iegādātos dāvanu karti, raksti uz maris@uzdrosinies.lv.

Kā iegādāties Rūdīšanās skolas dāvanas?

Jebkuru izvēlēto dāvanu saņemsi kā individuāli noformētu elektronisko dāvanu karti ar Rūdīšanās skolas dizainu. Iegādājoties norādi saņēmēja vārdu un uzvārdu, lai varam to personalizēt.

LAI IEGĀDĀTOS DĀVANAS UN UZZINĀTU VAIRĀK PAR PIEDĀVĀJUMU, RAKSTI UZ maris@uzdrosinies.lv. Atbildēsim uz jautājumiem, palīdzēsim ar iegādes procesu, kā arī ieteiksim piemērotāko dāvanu katrai situācijai. Ja esi noskatījis kādu citu Rūdīšanās skolas produktu, kā vēlamo dāvanu, sazinies ar mums – visu var sarunāt.

Ja dāvini, tad dāvini no sirds! Izvēlies uzdāvināt labsajūtu, prieku, pārliecību un enerģiju un padari šos Ziemassvētkus īpaši skaistus kādam sev tuvam cilvēkam vai sev. Nedrīkst aizmirst parūpēties arī par sevi svētku laikā!

>