Vasara 2024: Komandu veidošanas pasākumi ar Rūdīšanās skolu un Māri Žundu

Vasara 2024: Komandu veidošanas pasākumi ar Rūdīšanās skolu un Māri Žundu

Vasara ir ideāls laiks, lai uzņēmumi pārvērtētu savas komandas saliedētību un ieguldītu darbinieku veselībā un labsajūtā. Rūdīšanās Skola un tās pieredzējušais treneris Māris Žunda piedāvā pielāgotus komandu veidošanas risinājumus:

Piedāvājumi uzņēmumiem:

 1. Lekcija un Iedvesmas Stāsts: No 15 minūtēm līdz 1,5 stundai, izglītojot un iedvesmojot komandas ar pozitīvā stresa pārvaldības metodēm un praksi.
 2. Teorētiskā un/vai Praktiskā Meistarklase: Līdz 4 stundām, lai piedāvātu komandas dziļāku iesaistīšanos un izpratni par metodēm un tehnikām.
 3. Viena vai Vairāku Dienu Mācību Programma: Nodrošina padziļinātu un ilglaicīgu iesaisti komandas veselības un veiktspējas uzlabošanā.

  Pozitīvā stresa metožu priekšrocības:

  Apmācības par pozitīvā stresa metodēm ir unikāla iespēja uzņēmumiem uzlabot darbinieku labklājību un darba vidi. Šeit ir konkrēti ieguvumi, ko uzņēmumi var sagaidīt pēc piedalīšanās šajās apmācībās:

  • Uzlabota Komandas Dinamika: Piedaloties stresa pārvaldības un elpošanas tehniku praktizēšanā, komanda mācās, kā labāk atbalstīt un motivēt viens otru, radot kopīgu izpratni un uzticēšanos. Tas uzlabo komunikāciju un saliedētību, padarot komandu spējīgu efektīvāk kopīgi risināt izaicinājumus.
  • Lielāka Noturība pret Stresu: Dalībnieki apgūst konkrētas metodes, kā kontrolēt savu ķermeni un prātu stresa situācijās, palīdzot viņiem saglabāt mieru un produktivitāti. Šī noturība pret stresu veicina darbinieku pašpārliecinātību un pielāgošanās spēju dažādās darba situācijās.
  • Paaugstināta Produktivitāte: Apgūstot efektīvas stresa pārvaldības metodes, darbinieki kļūst produktīvāki, jo spēj koncentrēties uz uzdevumiem bez traucējošām domām un satraukuma. Produktivitāte aug, jo darbinieki mācās labāk organizēt savu laiku un spējas.
  • Veselīgāka Darba Vide: Pozitīvā stresa metožu apmācības veicina fizisko un mentālo veselību, samazinot izdegšanas risku un veicinot labāku noskaņojumu darba vietā. Tas palīdz uzņēmumiem uzturēt veselīgu darba kultūru, kas atbalsta darbinieku labsajūtu un veicina ilgtermiņa attīstību.
  • Praktiskas Stresa Pārvaldības Metodes: Dalībnieki iemācās elpošanas un ķermeņa kontroli, ko var pielietot jebkurā laikā, uzreiz samazinot stresa līmeni. Šīs prasmes var izmantot gan darba uzdevumos, gan personīgajā dzīvē, radot pozitīvu ietekmi visās dzīves jomās.

   Apmācības pozitīvā stresa pārvaldībā ir efektīvs veids, kā uzņēmumi var uzlabot savu darbinieku mentālo un fizisko veselību, palielinot produktivitāti un veidojot saliedētāku komandu, kas spēj veiksmīgi pārvarēt jebkādus izaicinājumus.

   Par Rūdīšanās skolu uzņēmumiem: Rūdīšanās Skola ir līdere inovatīvu un efektīvu apmācību nodrošināšanā, kas uzņēmumiem palīdz veidot izturīgākas, veselīgākas un produktīvākas komandas. Skola piedāvā pieredzējušu profesionāļu vadītas apmācības, kas veicina fizisko un garīgo izaugsmi, palīdzot dalībniekiem pārvarēt izaicinājumus un uzlabot izturību.

   Par Māri Žundu: Māris Žunda ir vienīgais sertificētais Wim Hof metodes treneris Latvijā, ar vairāk nekā desmit gadu pieredzi darbā ar uzņēmumiem, sākot no lekcijām un iedvesmas stāstiem līdz vairāku dienu apmācībām. Viņam ir plaša pieredze, piedaloties gan lielos, gan mazos Latvijas uzņēmumos. Viņa apmācības palīdz cilvēkiem labāk pārvaldīt stresu un uzlabot komandas izturību.

   Kā mēs varam palīdzēt?

   Māris un Rūdīšanās Skola piedāvā risinājumus uzņēmumiem, kuri vēlas uzlabot savu komandu noturību pret stresu, veidot pozitīvāku darba vidi un uzlabot produktivitāti. Apmācības palīdzēs dalībniekiem apgūt efektīvas metodes stresa mazināšanai un izturības uzlabošanai, radot ilgstošus rezultātus gan individuālā, gan komandas līmenī.

   Dažu pieredzes stāstu apkopojums: 

   • Kapitāls Networks: Šis uzņēmums piedalījās vienas dienas apmācībā "Kā diskomfortā justies komfortā", kuru vadīja Māris Žunda. Darbiniekiem tika nodrošinātas praktiskas un teorētiskas zināšanas par to, kā ar elpošanas tehnikām uzlabot mentālo izturību pret stresu. Viņi apguva, kā trenēt elpošanu, lai labāk pārvaldītu ķermeņa fizioloģiskos procesus un justos komfortabli stresa situācijās.
   • Sigulda Aizrauj: Šī uzņēmuma darbinieki piedalījās lekcijā par cilvēka spējām un biohacking rīkiem, kas sniedza praktisku izpratni par to, kā viņu ķermenis darbojas un kā to labāk kontrolēt. Lekcijas laikā tika izskaidrots, kā pozitīvas izmaiņas ikdienas ieradumos var būtiski ietekmēt mentālo un fizisko veselību.
   • ABB Latvija: Veselības nedēļas ietvaros ABB Latvija darbinieki piedalījās lekcijās par Rūdīšanās konceptu un elpošanas pamatiem. Māris Žunda izskaidroja, kā pareizas elpošanas tehnikas un izpratne par ķermeni var palīdzēt uzlabot darbinieku fizisko un mentālo veselību.
   • The Beginnings: The Beginnings restorānu tīklam Rūdīšanās Skola nodrošināja vienas dienas darbinieku apmācību, kurā tika iekļauts komandas koučings, plānošana un mentālās spējas apzināšanās. Treniņš sniedza komandas dalībniekiem iespēju praktizēt fizisko un mentālo izturību, kolektīvi apmeklējot pirti un peldoties aukstā ūdenī.
   • SIA SafeGroup: Vienas dienas darbinieku apmācības programma apvienoja praktiskas un teorētiskas nodarbības, kurās tika mācītas elpošanas tehnikas, fiziskās un mentālās inteliģences principi, kā arī izturība pret diskomfortu. Darbinieki guva pilnīgāku izpratni par nervu sistēmas trenēšanu.
   • Enefit Latvija: Uzņēmuma komanda piedalījās treniņos, lai apgūtu dažādas elpošanas tehnikas un stresa pārvaldības metodes. Apmācības palīdzēja viņiem labāk saprast, kā trenēt nervu sistēmu un pielāgoties dažādiem izaicinājumiem.
   • Beweship Latvija: Vadības komanda guva izpratni par pirts un aukstuma nozīmi fiziskās un mentālās veselības uzlabošanā, piedaloties pasākumā ar Māri Žundu. Darbinieki iemācījās, kā karstuma un aukstuma maiņa var būt efektīva stresa mazināšanā.
   • Compensa Latvija: Māris Žunda piedalījās Compensa Latvija 10 gadu jubilejas pasākumā, daloties iedvesmojošā lekcijā par cilvēka spējām ietekmēt savu ķermeni. Viņš stāstīja gan darbiniekiem, gan klientiem par mentālās un fiziskās izturības palielināšanu, izmantojot elpošanas tehnikas un stresa pārvaldību.
   • Tele2 Latvija: Darbinieku veselības nedēļas ietvaros Tele2 Latvia SIA darbinieki piedalījās lekcijās par Rūdīšanās konceptu un nervu sistēmas trenēšanu. Viņi guva izpratni par biohacking rīkiem un teorētiskām metodēm, kas palīdz trenēt ķermeni un prātu, lai labāk pārvaldītu stresu.

    Šie pieredzes stāsti skaidri ilustrē, kā Rūdīšanās Skola un Māris Žunda palīdz dažādu nozaru uzņēmumiem uzlabot darbinieku fizisko un mentālo labsajūtu, izmantojot holistisku pieeju stresa pārvaldībai un komandas izturības palielināšanai.

    Piesakies uz sarunu: Lai uzzinātu vairāk vai vienotos par apmācību plānu, sazinieties ar mums: E-pasts: info@uzdrosinies.lv Telefons: +371 27750180

    Atgriezties blogā