Trīs elpošanas vingrinājumi, kas uzlādēs jūsu enerģiju

Trīs elpošanas vingrinājumi, kas uzlādēs jūsu enerģiju

Mūsu ikdienas steigā un burzmā enerģija ir mūsu visdārgākais resurss. Neatkarīgi no tā, vai mums ir jātiek galā ar darba termiņiem, jāseko līdzi pienākumiem ģimenē vai vienkārši jābūt aktīviem, mums visiem ir nepieciešams uzticams vitalitātes avots. Kas būtu, ja es jums teiktu, ka elpas spēka izmantošana varētu būt atslēga uz neierobežotas enerģijas atraisīšanu? Šajā bloga ierakstā mēs aplūkosim trīs vienkāršus, bet iedarbīgus elpošanas vingrinājumus, lai atdzīvinātu jūsu ķermeni un prātu.

Izpratne par elpošanas un enerģijas saikni

Saikne starp elpošanu un enerģiju ir dziļa. Skābeklis ir degviela, kas darbina katru mūsu ķermeņa šūnu, un tas ir būtisks optimālai darbībai un vitalitātei. Kad mēs elpojam dziļi un apzināti, mēs apgādājam savu sistēmu ar skābekli, atdzīvinot mūsu orgānus un paaugstinot enerģijas līmeni. Savukārt sekla elpošana mūsu šūnām atņem šo svarīgo barības vielu, izraisot nogurumu un miegainību.

Trīs enerģiju rosinošas elpošanas tehnikas

1. Diafragmāla elpošana 

 1. 1. solis: aizveriet acis un novietojiet rokas uz krūtīm un vēdera.
 2. 2. solis: dziļi ieelpojiet caur degunu, koncentrējoties uz vēdera paplašināšanu, ieelpojot.
 3. 3. solis: izelpojiet lēni un vienmērīgi caur muti vai degunu.
 4. 4. solis: atkārtojiet šo ciklu piecas vai vairāk ieelpas, sajūtot, kā ar katru ieelpu paaugstinās jūsu enerģijas līmenis.

2. Dubultā elpošana

 1. Solis 1: atrodiet ērtu stāvokli un aizveriet acis.
 2. Solis 2: Īsi ieelpojiet caur degunu, pēc tam dziļi ieelpojiet.
 3. 3. solis: strauji izelpojiet caur muti, pēc tam turpiniet ar lēnu, kontrolētu izelpu.
 4. 4. solis: Atkārtojiet šo ritmisko modeli vairākas reizes, pamanot, kā tas uzmundrinoši iedarbojas uz jūsu ķermeni un prātu.

3. Vima Hofa metodes elpošana

 1. Solis 1: Nogulieties ērtā pozā, nodrošinot, ka jūsu vēderam ir pietiekami daudz vietas, lai izplestos.
 2. 2. solis: aizveriet acis un izdariet 30 dziļus ieelpas, ieelpojot caur degunu un dabiski izelpojot.
 3. 3. solis: Pēc pēdējā izelpas ieelpas brīža aizturiet elpu tik ilgi, cik tas ir ērti, ļaujot organismam uzņemt skābekli.
 4. 4. solis: Uz dažiem mirkļiem atsāciet normālu elpošanu, pēc tam atkārtojiet šo ciklu vēl divas reizes, lai gūtu maksimālu enerģijas ieguvumu.

Izbaudiet Vima Hofa metodes spēku

Tiem, kas meklē papildu vitalitātes stimulu, Vima Hofa metode piedāvā transformējošu pieeju enerģijas pārvaldībai. Apvienojot elpošanas tehnikas ar aukstuma terapiju un mentālo koncentrēšanos, šī metode ļauj cilvēkiem izmantot savas iedzimtās enerģijas rezerves un uzplaukt jebkurā situācijā. Pievienojieties mūsu pamatkursam jau šodien un dodieties ceļā uz enerģiskāku un enerģiskāku dzīvi!

Atveriet savu enerģijas potenciālu ar Rūdīšanās skolu

Šo elpošanas vingrinājumu iekļaušana ikdienas rutīnā var būtiski ietekmēt jūsu enerģijas līmeni un vispārējo pašsajūtu. Neatkarīgi no tā, vai jūs gaida saspringta darba diena vai vienkārši vēlaties justies dzīvīgāks, veltiet brīdi, lai savienotos ar elpu un atraisītu savu pilno enerģijas potenciālu. Pievienojieties mums Rūdīšanās skolā un atklājiet apzinātās elpošanas pārveidojošo spēku. Pieņemiet katru elpu kā vitalitātes avotu un vērojiet, kā jūsu enerģija paceļas līdz jaunām virsotnēm.

Atgriezties blogā