Piedzīvo iekšējo mieru – rīta transformējošā elpošana parkā

Piedzīvo iekšējo mieru – rīta transformējošā elpošana parkā

Kā dienu sāksi, tā to pavadīsi. Tieši rīta rutīnas visspēcīgāk ietekmē ikdienas gaitas. Ir vērtīgi apdomāt savus šī brīža ieradumus un, iespējams, uzsākt vienu mierpilnu un brīnišķīgu praksi – rīta transformējošo elpošanu parkā. Pievienojies Rūdīšanās skolas iknedēļas elpošanas sesijām svaigā gaisā!
Tev ir iespēja nelielā grupiņā (līdz sešiem cilvēkiem) piedzīvot mierpilnu un transformējošu elpošanas pieredzi. Pasākumi notiks Rīgas parkos, lai ķermenis varētu uzlādēties ar svaigu gaisu un rīta gaismu. Praksi vadīs Māris Žunda. Piesakies jau tagad!

Kas ir transformējošā elpošana?

Transformējošā elpošana, ir spēcīga prakse, kas ietver apzinātu un nepārtrauktu elpošanas darbu. Koncentrējoties uz elpu un ļaujot tai efektīvi plūst cauri visam ķermenim, Tu vari veicināt organisma dabisko spēju dziedināt, emocionāli atbrīvoties un transformēties. Šī vienkāršā, bet spēcīgā tehnika var radīt dziļu relaksāciju, uzlabot prāta skaidrību un iekšējā miera sajūtu.

Kā darbojas transformējošā elpošana?

Prakses laikā Māris Žunda vadīs Tevi caur dažādiem elpošanas vingrinājumiem. Norādes palīdzēs mierīgi un apzināti kontrolēt savu elpu un bez piepūles ļaut gaisam cirkulēt pa visu ķermeni. Šāds ritmisks elpošanas modelis atbrīvos no spriedzes, attīrīs stagnējošu enerģiju un veicinās harmonisku līdzsvaru starp prātu, ķermeni un garu.

Kad un kur notiks transformējošā elpošana?

Transformējošās elpošanas nodarbības notiek trešdienu rītos. Prakse ilgst no plkst. 7.00 līdz plkst. 8.30. Par norises vietu ir izvēlēti Rīgas parki, lai radītu nomierinošu dabas sajūtu tepat galvaspilsētā. Konkrētu atrašanās vietu uzzināsi iepriekšējā dienā pirms notikuma.

Kāpēc piedalīties elpošanas praksē?

Rīta transformējošā elpošana sniedz vairākas priekšrocības, kas pozitīvi ietekmē vispārējo labsajūtu. Veltot laiku, lai koncentrētos uz savu elpu, Tu vari:

1. Samazināt stresu. Dziļa, ritmiska elpošana veicina organisma atslābināšanos, vairo miera sajūtu un samazina stresa līmeni.
2. Uzlabot prāta skaidrību. Pastiprināta skābekļa plūsma uz smadzenēm stimulē prāta skaidrību, uzlabo koncentrēšanos un kognitīvās funkcijas.
3. Atbrīvoties no emocionālās spriedzes. Transformējošā elpošana var veicināt apspiesto emociju atbrīvošanos un palīdzēt gūt ieskatu neatrisinātās problēmās, tādējādi veicinot emocionālo dziedināšanu un augstāku pašapziņu.
4. Palielināt enerģijas līmeni. Dziļā elpošana atdzīvina organismu, paaugstinot enerģijas līmeni un veicinot dzīvesprieku visas dienas garumā.
5. Veicināt prāta un ķermeņa saikni. Apzināti savienojoties ar elpošanu, Tu stiprini prāta un ķermeņa saikni, veicinot vispārējo balansu, pašapziņu un labsajūtu.

Ko Tu iegūsi no elpošanas prakses?

Apmeklējot Rūdīšanās skolas rīta transformējošās elpošanas sesijas, Tu vari sagaidīt:
• dziļu relaksāciju un iekšējo mieru;
• uzlabotu mentālo skaidrību un koncentrēšanās spējas;
• atbrīvošanos no emocionālās spriedzes;
• augstāku enerģijas līmeni;
• spēcīgāku prāta un ķermeņa saikni;
• labāku pašsajūtu.

Pieteikties transformējošajai elpošanai!

Ko ņemt līdzi?

Lai pilnībā izbaudītu un maksimāli izmantotu transformējošo elpošanas pieredzi, Tev noderēs:
• Divas segas.
Ieteicams ņemt līdzi divas segas, lai nodrošinātu savu komfortu sesijas laikā. Šīs segas var izmantot papildu atbalstam vai nepieciešamības gadījumā siltumam.
• Jogas paklājiņš.
Jogas paklājiņš nodrošinās ērtu un tīru virsmu, uz kuras apgulties elpošanas vingrinājumu laikā.
• Ūdens vai silta tēja.
Ir svarīgi sesijas laikā parūpēties par nepieciešamā šķidruma uzņemšanu, tāpēc paņem līdzi ūdens pudeli vai termosu ar siltu tēju.
• Ērts apģērbs.
Izvēlies brīvu, ērtu apģērbu, kas ļauj neierobežoti kustēties un dziļi elpot. Ģērbies slāņos, lai vari komfortabli pielāgoties mainīgiem laikapstākļiem. Priekšroku dod elpojošiem audumiem.

Cik tas maksā?

Cena par dalību transformējošajā elpošanā ir 20 EUR par katru sesiju.
Ieguldot līdzekļus elpošanas praksē, Tu ieguldi sevī un savā labklājībā. Izmanto iespēju strādāt ar profesionālu treneri un izbaudīt apzinātās elpošanas dziļo ietekmi gan sesiju laikā, gan ikdienā. Pievienojies!

Atgriezties blogā