Elpa kā dzīves spēks: Ģimenes Diena Mežaparkā

Elpa kā dzīves spēks: Ģimenes Diena Mežaparkā

Piedāvājam Jums un Jūsu ģimenei unikālu iespēju piedalīties īpašā pasākumā, kurā tiks apvienotas gan teorētiskās zināšanas, gan fiziskas aktivitātes, lai izprastu un pieredzētu elpošanas mākslu. Pasākums "Elpa Kā Dzīves Spēks" norisināsies 18. maijā, plkst. 12:00 – 13:00, Mežaparka Lielās estrādes ārtelpā, sniedzot neaizmirstamu pieredzi visai ģimenei.

Mūsu eksperts un elpošanas treneris no Rūdīšanās skolas, Māris Žunda, jums atklās elpošanas vingrinājumu pasauli, demonstrējot, kā pareiza elpošana var uzlabot gan fizisko, gan emocionālo labklājību.

Datums: 18. maijs
Laiks: 12:00 – 13:00
Vieta: Mežaparka Lielās estrādes ārtelpa

Pasākuma laikā:

  • Ievads Elpošanas Nozīmē: Uzziniet par elpošanas fundamentālo nozīmi veselībā un labklājībā, un kā mēs bieži vien aizmirstam par šo svarīgo mūsu eksistences aspektu.
  • Praktiski Vingrinājumi: Piedalieties dažādu elpošanas tehniku demonstrācijās un praktiskās darbnīcās, kurās varēsiet ne tikai uzzināt, bet arī izjust šo tehniku ietekmi uz jūsu pašsajūtu.
  • Eksperta Padomi un Triki: Māris Žunda dalīsies ar padomiem un trikiem, kā iekļaut elpošanas vingrinājumus ikdienas rutīnā, lai veicinātu labāku veselību un dzīves kvalitāti.

Šis pasākums ir lieliska iespēja pavadīt kvalitatīvu laiku kopā ar ģimeni, apgūstot praktiskas iemaņas, kas nāks par labu ikvienam. "Elpa Kā Dzīves Spēks" aicina jūs atklāt elpošanas spēku un tā pozitīvo ietekmi uz jūsu dzīvi.

Neaizmirstiet paņemt līdzi paklājiņus ērtākai elpošanas vingrinājumu izpildei, kā arī ūdeni, lai nodrošinātu, ka esat hidratēti. Mēs gaidām Jūs un Jūsu ģimeni uz šo aizraujošo un izglītojošo pasākumu!

Vairāk informācijas: https://estrade.riga.lv/pasakumi/gimenes-dienas-pasakums-sveiks-un-vesels/

Izbaudīsim kopā "Elpa Kā Dzīves Spēks" un atklāsim elpošanas spēku!

Atgriezties blogā