Šajā bloga rakstā mēs apkopojam biežāk uzdotos jautājumus. Ja vēlies uzzināt, kas mēs esam, ko un kādēļ mēs darām, kādas apmācības un pasākumus piedāvājam un Tev ir vēl kādi citi aktuāli jautājumi, ieskaties šajā rakstā, ļoti iespējams atbildēsim uz kādu no Taviem jautājumiem.

1. Kas ir Rūdīšanās skola?

Rūdīšanās skola ir veids, kā mēs varam dalīties savā pieredzē un zināšanās ar ikvienu, kas vēlas kļūt par sevis labāku versiju — būt enerģiskāks, pārliecinātāks, stiprāks, veselīgāks, mērķtiecīgāks un produktīvāks.

Rūdīšanās skolā mēs apvienojam vairākas mūsu izmēģinātas, pārbaudītas, apgūtas un pierādītas metodes un zināšanas, lai palīdzētu Tev sasniegt savus mērķus. Mēs mācām Vima Hofa metodi, integrējam pirts mācību un ieviešam jaunu treniņu veidu, kas palīdz atklāt mūsu aizmirstās spējas sevi kontrolēt un pilnveidot fiziskā un mentālā līmenī. Tāpat mēs specializējāmies darbā ar elpu – mācību programmā, kas palīdz izskaidrot, kā dažādas elpošanas tehnikas un principi ir jāpielieto dažādās ikdienas situācijās.

2. Kā viss sākās?

Viss sākās tolaik, kad Rūdīšanās skolas dibinātājs Māris Žunda strādāja informāciju tehnoloģiju (IT) jomā. Toreiz viss šķita lieliski teorētiski, bet ne praktiski. Viņš strādāja labā uzņēmumā, starp lieliskiem kolēģiem, tomēr trūka enerģijas un dzīvesprieka. Pagrieziena punkts bija Vima Hofa mācība, kas pārvērta Māra dzīvi līdz nepazīšanai. Sekoja daudzu aizraujošu notikumu virkne. Protams, Māris kļuva par sevis labāku versiju. Tomēr šis process vēl nav beidzies, jo vienmēr ir kurp tiekties. Nu Māris un Rūdīšanās skola piedāvā arī Tev iemācīties justies un dzīvot labāk.

3. Kas ir Māris Žunda?

Māris Žunda ir Rūdīšanās skolas un Aukstummīļu kustības vadītājs, Latvijā vienīgais sertificētais Vima Hofa metodes treneris. Māris šo metodi apguvis no paša Vima Hofa. Kopš tās apgūšanas 2013. gadā, Māris regulāri noslīpē un izkopj mācību metodoloģiju, uzstādot personīgos rekordus un papildinot metodiku ar praktisko pieredzi. Papildu visam viņš ir pirtnieks un fiziskās sagatavotības treneris. Māris ir profesionālās izaugsmes treneris un veselības veicināšanas entuziasts, kurš vēlas efektīvi, vienkārši un mūsdienīgi integrēt zināšanas dzīvē. Māris ir Health Performence summit dibinātājs un organizē lielāko veselības notikumu Baltijā, kur visi veselības interesenti var piedalīties un mācīties kopā.

4.Ko mēs piedāvājam?

Apmācības:

 • Vima Hofa metode pamatapmācība / kurss
 • Darbs ar elpu pamatapmācība / kurss
 • Apmācības uzņēmumiem
 • Nākotnē plānotas arī apmācības par miegu, pirti utml. Šobrīd tās notiek pēc individuāla pasūtījuma.

Pasākumi: 

 • Nometnes
 • Īsāki lekciju cikli
 • Stāstu vakari
 • Brunch

Kā arī daudzi citi pasākumi, kuriem vari sekot līdzi mūsu Facebook lapā un mājaslapas veikala sadaļā.

5. Kam paredzētas Rūdīšanās skolas apmācības un pasākumi? 

Jebkuram cilvēkam, kurš ikdienā izjūt nogurumu, pazeminātas koncentrēšanās un/vai kognitīvās spējas vai vienkārši vēlās labāk izprast un kontrolēt savu ķermeni.

Tev ir jābūt gatavam iziet no savas komforta zonas (it īpaši attiecībā uz aukstumu), bet kā jau Tu, iespējams, esi dzirdējis – izaugsme notiek, atrodoties ārpus savas komforta zonas!

6. Vai Rūdīšanās skolas apmācībām/pasākumiem ir vecuma ierobežojumi?

Jā un nē! Apmācību uzsvars šobrīd ir pamatā vērsts uz pieaugušajiem. Tomēr mūsu dalībnieku lokā ir bijuši arī vecāki ar bērniem, mācoties pieaugušo programmas, sākot no 14 gadu vecuma. Drīz plānojam atvērt Rūdīšanās skolas bērnu mācības, tāpēc seko līdzi mūsu jaunumiem sociālajos tīklos vai pieraksties jaunumiem.

7. Vai kādām no apmācībām ir nepieciešama iepriekšēja pieredze?

Nē, visas mācību programmas un veidi ir domāti iesācējiem. Visus nepieciešamos pamatus un vēl vairāk iemācīsimies uz vietas. Tālāka praktizēšana un jauno zināšanu integrēšana savu ikdienas paradumu lokā ir uz Taviem pleciem.

8. Kā atšķiras apmācību formāti – pamatapmācība / kurss?

Vima Hofa metodes pamatapmācība norisinās 6 stundas ~40 km ārpus Rīgas. Koncentrētas zināšanas, praktiski vingrinājumi un ledus baseins, tas viss vienā dienā. Piemērots tiem, kam darba dienu vakari saplānoti ar citiem darbiem. Vairāk par apmācībām lasi šeit.

Vima Hofa metodes kurss norisinās četrus darba dienu vakarus un katra nodarbība ilgst 3 stundas. Apmācības notiek Rīgā un pēc katras nodarbības tiek uzdoti mājasdarbi, lai nostiprinātu apgūtās zināšanas. Koncentrētas zināšanas, praktiski vingrinājumi un noslēgumā – ledus baseins. Vairāk par apmācībām lasi šeit.

Darbs ar elpu pamatapmācība norisinās vienu dienu, 6 stundu garumā. Koncentrētas zināšanas un dažādi praktiski vingrinājumi dažādām dzīves situācijām. Piemērots tiem, kam darba dienu vakari saplānoti ar citiem darbiem .Vairāk par apmācībām lasi šeit.

Darbs ar elpu kurss norisinās trīs dienas un katra nodarbība ilgst 3 stundas. Apmācības notiek Rīgā un pēc katras nodarbības tiek uzdoti mājasdarbi, lai nostiprinātu apgūtās zināšanas. Koncentrētas zināšanas un dažādi praktiski vingrinājumi dažādām dzīves situācijām. Vairāk par apmācībām lasi šeit.

Labākā kombinācija, ko šobrīd piedāvājam, ir apgūt gan Vima Hofa metodi, gan arī Darbs ar elpu mācību programmu, lai pēc iespējas labāk un efektīvāk izprastu šo abu divu elementu ciešo saistību dzīves līmeņa uzlabošanā.

9. Vima Hofa apmācības

Rūdīšanās ir spēja pielāgoties ārējās un iekšējās vides pārmaiņām un iemācīties kontrolēt šo spēju! Citiem vārdiem trenētības, pielāgošanās vai adaptēšanās spējas. Ņemot vērā, ka šīs spējas var iegūt ar dažādām metodēm un vingrinājumiem, mēs mācām vairākas programmas, ko vari apskatīt mūsu apmācību piedāvājumā.

Rūdīšanās ir spēja kontrolēt savu ķermeni un prātu – Tu varēsi kļūt par sevis labāku, enerģiskāku, veselīgāku, dzīvespriecīgāku, mērķtiecīgāku, efektīvāku un pārliecinātāku versiju! Rūdīšanās skolas pamatā ir Vima Hofa metodes mācība, kas aicina koncentrēties uz elpošanu, lai iegūtu kontroli pār savu ķermeni un prātu.

Rūdīšanās un Vima Hofa metode ir par iekšējā potenciāla paaugstināšanu un dzīves kvalitātes uzlabošanu. Par enerģiju, diskomfortu, stresu, miegu, aukstumu, karstumu, veselību, elpošanu un daudziem citiem fiziskiem un psiholoģiskiem elementiem. Vima Hofa metode ir balstīta uz cilvēka fizioloģiju, zinātniskiem pētījumiem un atklājumiem. 

Metode sastāv no trīs elementiem: 

 • elpošanas, kas ir sastopama jogā
 • aukstuma, kas ir labi zināma metode gan ziemas peldētājiem, gan citās veselības uzlabošanas praksēs
 • fiziskiem un līdzsvara vingrinājumiem, kas ir daļa no jau izmantotās prakses pasaulē

Visi metodes vingrinājumi ir vērsti uz to, lai tās praktizētāji atgūtu kontroli pār savu ķermeni. Vima Hofa metode nenosaka fizisko spēku vai izturību, bet gan mentālo gatavību, jo visos vingrinājumos notiek apzināts darbs ar sevi. Mērķis ir sakārtot un izprast savu ķermeni, atrast līdzsvaru tajā.

Šajās apmācībās Tu apgūsi paņēmienus, ko varēsi pielietot uzreiz pēc apmācībām, kā arī iegūsi zināšanas, kas ļaus patstāvīgi un droši uzsākt rūdīšanos. Reģistrācija Vima Hofa metodes pamatapmācībai vai kursam iespējama mūsu veikalā. Tiekamies apmācībās!

Vairāk par Vima Hofa apmācībām un ieguvumiem lasi šeit!

10. Darbs ar elpu apmācības

Ja šo lasi – tātad elpo!  Un Tev droši vien šķiet, ka elpošana ir dabisks process, ko mēs paši kontrolēt nevaram. Nepareizi! Elpošana ir vienīgā organisma iekšējā funkcija, ko mēs spējam apzināti kontrolēt un caur kuru varam ietekmēt visas pārējās funkcijas.

Darbs ar elpu ir mācību programma, rīku un zināšanu kopums par to, kā efektīvi trenēt un izmantot elpošanas sistēmu ikdienā un fiziskās slodzes laikā. Apmācības balstītas uz Oxygen Advantage metodiku un Rūdīšanās skolas teorētisko un praktisko pieredzi. 

Mūsdienu dzīvesveids ir būtiski mainījis cilvēka dabiskos elpošanas paradumus. Neefektīva elpošana organismam rada papildu stresu un patērē vairāk enerģijas. Izprotot un trenējot elpošanas sistēmu, mēs varam kļūt daudz efektīvāki, veselīgāki un spēcīgāki. 

Mācību programma apkopo vairākus svarīgus elementus – elpošanu caur degunu, elpošanu naktī, fiziskas slodzes laikā un miera stāvoklī, atjaunošanās un miega nozīmi elpošanā, augstkalnes apstākļu simulāciju un izpratni treniņprocesa laikā.

Mācību laikā tiek apgūta izpratne, kas veido pareizu elpošanu un pareizus elpošanas paradumus dažādās situācijās. Mēs mācāmies, kā kontrolēt savu elpošanu.

Šajās mācībās Tu apgūsi paņēmienus un zināšanas, ko varēsi pielietot uzreiz pēc apmācībām. Reģistrācija Darbs ar elpu pamatapmācībai vai kursam iespējama mūsu veikalā. Tiekamies apmācībās!

Vairāk par Darbs ar elpu apmācībām un ieguvumiem lasi šeit!

11. Apmācības uzņēmumiem

Rūdīšanās skolas piedāvājums uzņēmumiem balstās uz to, lai ieinteresētu darbiniekus aizdomāties par to, ka var dzīvot un darboties citādāk. Tās ir lietas un metodes, ko jebkurš var izmantot gan darbā, gan ārpus tā. Laimīgs cilvēks ir laimīgs darbinieks un otrādi.

 • Team-building. Praktiskas nodarbības ir lielisks veids, kā veidot kopīgu pieredzi gan atsevišķām uzņēmumu komandām, gan visam uzņēmumam kopumā. Arī lekcijas nevienu neatstās vienaldzīgu un raisīs diskusijas, kā arī potenciālas labsajūtas sacensības kolēģu starpā.
 • Fiziskās inteliģences trūkums sabiedrībā / kolektīvā. Mūsdienās mēs vairs nezinām, kā uzlabot savu enerģijas stāvokli, labāk izgulēties, koncentrēties un paaugstināt vai noturēt savas darba spējas nedēļas garumā.
 • Darba izraisītais stress – Pārstrādāšanās un tās rezultātā izraisītais stress atstāj ļoti negatīvas sekas uz darbinieka ilgtermiņa potenciālu. Tāpēc iemācīsim to, kā efektīvāk atjaunoties un atgūt spēkus, kā uzlabot radošumu un stiprināt savu imūnsistēmu.

Rūdīšanās skola uzņēmumiem piedāvā apmācības gan lekciju formātā, gan dažādus treniņus.

Lekciju piedāvājums. Lekciju mērķis ir iedrošināt un iedvesmot cilvēkus aizdomāties par savām spējām, fizisko un mentālo veselību. Lekciju laikā profesionāls rūdīšanās speciālists dalās ar zināšanām un pieredzi. Viņš iepazīstina ar konkrēto tēmu detalizēti, iekļaujot visas būtiskākās nianses. 

Lekciju formāta raksturojums – Laiks līdz 1,5 stundai. Cilvēku ierobežojums līdz 40 cilvēkiem (ja nepieciešams vairāk, tad jāpārrunā). Valodas: LV, RUS, ENG.

Šeit pieejami lekciju temati uzņēmumiem:

 • Kā diskomfortā justies komfortā? Rūdīšanās koncepts – jeb spēja adaptēties jebkuriem apstākļiem
 • Efektīva elpošana darba spēju paaugstināšanai – darbs ar elpu – kā iegūt mieru, iegūt enerģiju un pārvaldīt nervu sistēmu?
 • Biohackings – rīku kopums sevis uzlabošanai un izpratnes veidošana!
 • Kā uzlabot miegu, lai tas palīdz sasniegt vairāk un justies labāk?

Treniņu piedāvājums. Treniņu mērķis ir iedrošināt un darboties praktiski. Treniņos apvienotas vairākas mūsu izmēģinātas, pārbaudītas, apgūtas, pierādītas metodes un zināšanas. Rezultātā darbinieki kļūst par sevis labāku versiju, iemācoties būt enerģiskāki, pārliecinātāki, spēcīgāki, veselīgāki, mērķtiecīgāki un produktīvāki.

Treniņa formāta raksturojums – Laiks no 2 stundām līdz vairākām dienām vai nedēļām (mācību ceļojumi, ilgtermiņa treniņš). Cilvēku ierobežojums līdz 20 cilvēkiem (vienmēr nepieciešams pārrunāt). Pirms tam nepieciešams vienoties par pasūtītāja treniņu mērķiem un izvirzītajiem uzdevumiem.

Šeit pieejami treniņu temati uzņēmumiem:

 • “Izelpo besi”
 • Izaicini savu komandu
 • Uzlādes un piedzīvojuma diena

Vairāk par apmācībām uzņēmumiem meklē šeit!

12. Kādas ir cenas?

Vima Hofa metodes pamatapmācības pamatcena- 145 EUR, cena ar atlaidi – 95 EUR

Vima Hofa metodes kursa pamatcena – 229 EUR, cena ar atlaidi – 179 EUR

Darbs ar elpu pamatapmācības pamatcena – 105 EUR, cena ar atlaidi – 65 EUR

Darbs ar elpu kursa pamatcena – 219 EUR, cena ar atlaidi – 149 EUR

Citas atlaides:

Nāc mācies divatā – 10% atlaide

Nāc mācies trijatā vai četratā – 15% atlaide

Nāc mācies piecatā un vairāk – 20% atlaide

Apmācības uzņēmumiem – Līdzšinējā pieredzē ar katru uzņēmumu tiek saskaņots unikāls plāns, balstoties uz uzņēmuma vēlmēm un vajadzībām. Tas nozīmē, ka aptuvenās izmaksas varam pateikt pēc tam, kad ir skaidrs, ko tieši uzņēmums vēlas. Droši raksti un saskaņosim labāko plānu un idejas – maris@uzdrosinies.lv

Informāciju par atlaidēm un cenām pasākumiem un individuālajām apmācībām meklē mūsu veikalā!

13. Apmaksas kārtība

Jebkuras mūsu apmācības un pasākumus vari iegādāties veikala sadaļā. Maksājumu var veikt tikai tiešsaistē ar internetbankas starpniecību, veicot tūlītēju apmaksu caur banku vai izmantojot maksājumu kartes. Tikai iegādājoties biļeti, būsi rezervējis sev vietu kursā. Apmaksu iespējams veikt ar AS “Swedbank”, AS “SEB banka”, AS “Citadele banka” vai AS “Luminor Bank” starpniecību un VISA, MasterCart kartēm.

14. Ko darīt, ja apmaksa nav bijusi veiksmīga?

Visdrīzāk apmaksa nebūs veiksmīga tādā gadījumā, ja uzreiz neveiksi apmaksu, kartes kontā trūks līdzekļu vai būs kāda kļūme interneta savienojumā. Ja tā ir gadījies, taču konkrēto apmācību vēlies apmeklēt, dod mums ziņu, rakstot uz e-pastu info@uzdrošinies.lv

15. Vai var samaksāt ar uzņēmuma rēķinu un vēlāku pārskaitījumu?

Jā, par apmācībām apmaksu vari veikt arī no uzņēmuma. Ja tev nepieciešams uzņēmuma rēķins ar rekvizītiem un tikai pēc tam vari veikt apmaksu, pie iegādes informācijas ievadi visus nepieciešamos datus, kam ir jāatspoguļojas tavā rēķinā, veic visus nākamos soļus līdz apmaksas veikšanai un tad pārtrauc darbību. Sazinies ar mums par šo situāciju un mēs tev e-pastā nosūtīsim rēķinu ar visiem rekvizītiem.

16. Kur norisinās apmācības?

Vima Hofa metodes pamatapmācība notiek ārpus Rīgas ~40 km apkārtnē (informācija par precīzu norises vietu tiek izziņota savlaicīgi pirms apmācību norises). Mums ir divas mācību vietas Rīgas tuvumā – Pirts skola “Lielzemenes”, Vecumnieki, Vecumnieku novads, LV-3933, Latvija vai Viesu nams “Aitiņlauvas”, Tīreļi, Jelgavas novads!

Vima Hofa metodes kursa pirmās trīs nodarbības notiek Rūdīšanās skolas telpās Rīgas centrā, Baznīcas ielā 26a. Ceturtā nodarbība notiek Rīgā, Zaļās Pirts telpās, Bruņinieku ielā 29/31.

Darbs ar elpu pamatapmācības un kursa nodarbības notiek Rūdīšanās skolas telpās Rīgas centrā, Baznīcas ielā 26a.

Apmācības uzņēmumiem – labākajā gadījumā, ja uzņēmums pats nodrošina plašu, gaišu telpu ar labu apgaismojumu, kurai ir virināmi logi vai/un laba ventilācijas sistēma. Tehniskā nodrošinājuma prasības – ekrāns ar HDMI ieeju (projektors/TV), kvalitatīva skaņas aparatūra ar AUX ieeju, tāfele vai flipchart (ar visiem piederumiem).

17. 21 dienas izaicinājums

21 dienas izaicinājums ir bezmaksas izaicinājums ķermenim un prātam, kura laikā mēs Tev palīdzēsim kļūt par sevis enerģiskāko un mentāli ​spēcīgāko versiju. Uzdrošinies kopā ar mums! Piesakies šim notikumam un seko līdzi jaunumiem un padomiem! ​

Katru rītu 21 dienas garumā plkst. 5:00 savā e-pastā saņemsi uzdevumu, kurš ​palīdzēs mainīt paradumus, kā arī iepazīt tuvāk visu mūsu programmu saturu. Izaicinājums sākas 15.10.2019., tomēr ikviens, kurš pievienosies vēlāk, saņems iespēju sākt izaicinājumu nākamajā dienā pēc pieteikšanās.

Lai pieteiktos izaicinājumam, reģistrējies saitē https://www.uzdrosinies.lv/apmacibas/21-dienas-izaicinajums/, atstāj savu e-pastu pieteikuma formā un pārliecinies, ka pievieno info@uzdrosinies.lv epastu pie drošiem sūtītājiem. 

Ceļš uz pašizaugsmi sākas šodien!

18. Kam paredzēts 21 dienas izaicinājums? Vai tas der arī cilvēkiem ar veselības problēmām?

21 dienas izaicinājums paredzēts ikvienam, kurš ikdienā izjūt nogurumu, pazeminātas koncentrēšanās un/vai kognitīvās spējas vai vienkārši vēlās labāk izprast un kontrolēt savu ķermeni.

Jā, arī cilvēki ar veselības problēmām drīkst pildīt uzdevumus, taču šeit ir jāņem vērā veselības problēmu nopietnība, ārsta ieteikumi un pašsajūta. Līdzko kāds no uzdevumiem rada pārāk lielu diskomfortu vai pat sāpes, uzdevumu iesakām pārtraukt un mēģināt zemākā intensitātē vai pilnībā izlaist.

19. Ko darīt, ja nesaņemu e-pastus, taču 21 dienas izaicinājumam pieteicos?

Ja esi Inbox.lv lietotājs, ieskaties spama vai abonēts kastītē, vai mēģini vēlreiz pieteikties jaunumiem.

Ja tiešām esi pieteikuma formā atstājis savu e-pastu un pārbaudījis spama un abonēto kastīti e-pastā, taču e-pasti nav pienākuši, sazinies ar mums, rakstot uz info@uzdrosinies.lv vai mūsu Facebook lapā – https://www.facebook.com/uzdrosinies/.

20. Rūdīšanās skolas zināšanu nometne

Rūdīšanās skola organizē vēl nebijušu maratonu, kura laikā Tev būs iespēja piedzīvot mūsu vērtīgāko programmu kombināciju – divās dienās apgūsti, pieredzi un sajūti vairāk!

 1. Mēs iedziļināsimies elpošanā (Darbs ar elpu).
 2. Mēs iedziļināsimies miegā un tā kvalitātes uzlabošanā.
 3. Mēs piedzīvosim kontrastus un apgūsim rūdīšanās tēmu (Vima Hofa metode).
 4. Mēs vairāk uzzināsim par savu ķermeni (muskuļi, skelets).

Apmeklējot Rūdīšanās skolas nometni, Tu iegūsi:

 • Pozitīvu pieredzi
 • Vingrinājumu kompleksu un materiālus
 • Zināšanas, kas dos izpratni
 • Praksi, kas sniegs pieredzi un nostiprinās teorētiskās zināšanas
Kam nometne piemērota?

Tiem, kas iepriekš apmeklējuši Rūdīšanās skolas nodarbībās un tiem, kas vienkārši vēlas pievienoties un pārsteigt sevi!

Cena

Agrā putniņa cena 280 EUR

Pēc tam cena pieaugs līdz 350 EUR

*PVN iekļauts cenā

Cenā iekļauts:
 • Dzīvošanas viesu namā Dižpriedes (Kandavas novadā), viena nakts
 • Veģetārs uzturs (pusdienas, vakariņas, brokastis)
 • Pirts vakars
 • Vairāki mācību virzieni (darbs ar elpu, rūdīšanās, aukstums, karstums, miegs, muskuļi, skelets)
 • Mācību materiāli
 • Divas pilnas mācību dienas
 • Intensīvs darbs ar sevi un izaugsme

Vairāk par nometni un biļešu iegādi meklē šeit! Piesaki savu dalību savlaicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots!

Mēs nezinām, ar kādu bagāžu Tu ienāksi, bet pēc šīm divām dienām Tu būsi viens kārtīgi rūdīts cilvēks – ar zināšanām, pieredzi, un praktiskiem padomiem, ko pielietot ikdienā. Uz tikšanos!

21. Vai, piesakoties kādai no apmācībām, nepieciešama iepriekšēja pieredze?

Nē, visas apmācību programmas ir domātas iesācējiem. Visus nepieciešamos pamatus iemācīsimies uz vietas. Tālāka praktizēšana un jauno zināšanu integrēšana savā ikdienā ir atkarīga no Tevis paša.

22. Kas tas par notikumu Ezera svētki: Brīvdienu pelde?

Rūdīšanās skola kā atbalsta vides pasākumu organizē arī svētdienu peldes, lai radītu drošu un draudzīgu vidi, kur visi mūsu skolas studenti, kā arī citi interesenti var tikties vienuviet. Taču ņem vērā, ka mēs neuzņemamies atbildību par to, kāda ir cilvēku sagatavotība un zināšanas, sekojot līdzi mūsu publicētajiem rakstiem un informācijai mājaslapā un sociālajos tīklos, kā arī praktizējot ieteiktās elpošanas tehnikas un citus ieteikumus, Tev būs iespēja būtiski mazināt jebkāda veida riskus, kas saistīti ar aukstajām peldēm. No pieredzes redzam ļoti dažādu sagatavotības un zināšanu līmenī, tāpēc sākotnēji iesakām apgūt visas zināšanas, kas mums ir un ar ko dalāmies un tad doties ezerā. Vairāk par bīvdienu peldēm un norisi lasi šeit – https://www.facebook.com/events/1106398139556611/.

Kā labu startu peldēm, iesakām izmēģināt mūsu 21 dienas bezmaksas e-pastu izaicinājumu, vairāk par to uzzini šeit – https://www.uzdrosinies.lv/apmacibas/21-dienas-izaicinajums/. Ja Tev nav drošas atbildes uz to, kas ir rūdīšanās, kādi rīki un tehnikas tajā ietilpst, lai veicinātu sava organisma adaptēšanos kontrastiem, tad šis ir kritērijs nākt pie mums mācīties!

23. Kur iespējams pieteikties un sekot līdzi jaunumiem?

Rūdīšanās skolas jaunumiem vari pieteikties šajā linkā https://www.uzdrosinies.lv/jaunumu-sanemsana/. Atstājot savu e-pastu, saņemsi aktuālāko informāciju par vērtīgiem nozares rakstiem un pētījumiem, iedvesmojošiem pieredzes stāstiem, kā arī īpašos piedāvājumus, kas paredzēti tieši Tev!

Sekot līdzi jaunumiem vari ne tikai mūsu mājaslapā, bet arī Rūdīšanās skolas Facebook lapā. Kā arī vari kļūt par biedru kādā no mūsu slēgtajām Facebook grupām.

24. Kā ar mums var sazināties?

Tālrunis: +371 27750180

E-pasts: info@uzdrosinies.lv

Adrese: Baznīcas iela 26a, Rīga, Latvija

j
>