Ir daudz veidu, kā uzlabot savu veselību un pašsajūtu, bet cik daudz no tiem Tu zini un proti izmantot ikdienā? Veselības joma ir ļoti plaša. Ja nepārzini kādu no pamata tēmām, tad ir grūti risināt radušās problēmas.

Kā piemēru var minēt stresu, kas nu jau ir kļuvis par globālu veselības problēmu cēloni. Lielākā daļa cilvēku stresu saista ar īslaicīgu uztraukumu, bet patiesībā tie ir daudz nopietnāki nervu sistēmas ierosināti procesi, kas ietekmē visu organismu. Pēc Amerikas stresa institūta datiem 94% cilvēku atzīst, ka hronisks stress darba vietā ir viņu ikdiena. Tā ir biedējoša statistika, kas liecina, ka ir jārīkojas tagad.

Ja Tu vēlies uzlabot savu pašsajūtu, apgūt efektīvu stresa vadību un stiprināt veselību, tad piesakies Rūdīšanās skolas ievadnodarbībai. Tas ir bezmaksas vebinārs, kurā veselības treneris Māris Žunda Tev pastāstīs, ar ko sākt, lai veidotu laimīgāku un produktīvāku dzīvi. Kā arī Tev būs iespēja uzdot sev interesējošos jautājums.

Uzņemies atbildību par savu veselību un nepalaid garām iespēju. Reģistrējies vebināram jau šodien.

Stiprini veselību ar pareizu elpošanu, rūdīšanos un stresa pārvaldīšanu

Ievadnodarbības laikā pievērsīsimies veselības nozīmei un tam, kā nelielas izmaiņas ikdienas rutīnā var būtiski ietekmēt vispārējo labsajūtu. Tev nav vajadzīga īpašas iekārtas vai kādi citi rīki, lai uzlabotu savu veselību. Lielākais ieguldījums, kas ir nepieciešams, ir Tavs laiks un apņemšanās. Apspriedīsim stresa vadības metodes, kas var palīdzēt dzīvot laimīgāk un produktīvāk.

Nodarbībā liels uzsvars tiks vērsts uz elpošanu. Tas ir organismam pats nepieciešamākais process. Elpošana nodrošina ne tikai izdzīvošanai nepieciešamās funkcijas, bet kontrolē arī nervu sistēmu, tātad arī prātu. Iepazīsi vairākas elpošanas tehnikas un uzzināsi, kā tās izmantot dažādiem mērķiem.

Varēsi gūt ieskatu, kas īsti ir rūdīšanās. Ir populārs uzskats, ka rūdīšanās ir tikai peldēšana aukstā ūdenī, bet tā nav patiesība. Rūdīšanās ir spēja paplašināt savus komforta apstākļus un justies labi dažādās vidēs. Patiesībā sākt rūdīties var ikviens, izmantojot tikai to, kas jau šobrīd ir pieejams mājas apstākļos.

Un protams, ka kopā ar elpošanu un rūdīšanos ir jārunā arī par stresa vadību. Vebināra laikā tiks runāts, kādēļ pārvaldīt stresu ir tik būtiski. Uzzināsi ar ko sākt un kā vari pilnveidot savas zināšanas un prasmes par šo tēmu.

Taču runa nav tikai par jaunas informācijas apgūšanu. Mērķis ir sniegt dalībniekiem izpratni par šiem jautājumiem un konkrētas iespējas, kā tos risināt. Neatkarīgi no tā, vai Tev šobrīd aktuālāki ir stresa vadības paņēmieni, elpošanas tehnikas vai rūdīšanās iekļaušana ikdienā, vebināra laikā uzzinātā informācija sniegs atbildes, ar ko sākt, kur meklēt informāciju un kādas iespējas Tev ir pieejamas. Ja kaut kas tomēr paliks neskaidrs, tad varēsi uzdot savu jautājumu.

Ja vēlies uzzināt vairāk par elpošanu, stresa vadību, rūdīšanos vai citām ar veselību saistītām tēmām, tad ieskaties Rūdīšanās skolas blogā. Tur atradīsi daudz vērtīgas informācijas un praktiskus ieteikumus savas labsajūtas vairošanai.

Sper pirmos soļus ceļā uz veselību un labsajūtu

Ievadnodarbības vebinārs ir iespēja apgūt vērtīgu informāciju par to, kā uzlabot veselību un labsajūtu caur it kā vienkāršām, bet ļoti efektīvām tehnikām. Papildus uzzināsi kādas iespējas piedāvā Rūdīšanās skola un ko vērtīgu no tā Tu vari iegūt sev.

Lieliska pašajūta un laimīga dzīve nav nekas neiespējams. Kā arī, lai to sasniegtu, nav nepieciešamas superspējas. Tev ir vajadzīgas zināšanas, efektīvas tehnikas un regulāra to praktizēšana. Piedalies vebinārā un uzzini, kā to realizēt savā ikdienā. Šos rīkus un paņēmienus var viegli izmantot ikdienā, lai dzīvotu laimīgāku un produktīvāku dzīvi.

>