Mūsdienās cilvēka ķermenis ar grūtībām pielāgojas dabiskajām klimata pārmaiņām, jo esam pieraduši dzīvot komfortā. Ar laiku pamanām ķermeņa reakciju uz šīm pārmaiņām – rodas veselības traucējumi, neesam līdzsvarā ar dabu, novājinās imūnsistēma un slimošanas posms var sākties. Viena no galvenajām problēmām ir stress, ar ko cīnās ikviens pasaules iedzīvotājs. 57% latviešu atzīst, ka stresa avots ir pārslodze darbā un attiecības ar kolēģiem.

Ir teiciens ’”stress rada stresu’’ – ja viens uzņēmuma darbinieks pārlieku uztraucas, tad šī sajūta rodas arī nākošajam un tā ķēdīte turpinās. Rodas bezmiegs, efektivitātes zudums un citas darba produktivitāti ietekmējošas problēmas, kuras beigu beigās nezinām, kā atrisināt. 

Stress ir arī viens no iemesliem nepareizai elpošanai, ko ietekmē dzīvesveids kopumā. Darbs ar elpu nav vienkāršs process, bet tas dod ieguldījumu nākotnē. Nervu sistēma ir sarežģīta, ne kuram katram ir izpratne, kā ar to tikt galā, bet, izprotot mehānismu, ir iespēja elpot efektīvāk, uzņemt vairāk skābekļa un patērēt mazāk enerģijas. Tā rezultātā veidojas efektivitāte, kas darba vidē ir ļoti nepieciešama. 

Smadzeņu un prāta darbība ir ļoti cieši saistīta un atkarīga no miega kvalitātes. Šo apgalvojumu cilvēki ātrajā, darbīgajā dzīves ritmā ir aizmirsuši, bet atceras to tikai tad, kad rodas prāta darbības traucējumi. Fizioloģiskās vajadzības ir saistītas ar cilvēka ķermeņa uzturēšanu pienācīgā līmenī un tieši miegam ir milzīga nozīme mūsu dzīves ikdienas ritmā. 

Kāpēc tas ir aktuāli?

Veselības problēmas kļūst par uzņēmēju problēmām un tās ietekmē biznesa mērķus. Cilvēki nezina, kā uzlabot savu enerģijas stāvokli, labāk izgulēties, uzlabot prasmi koncentrēties un paaugstināt vai noturēt savas darba spējas nedēļas garumā. Aktuāli ir arī jautājumi par to, kā paaugstināt gribasspēku, mazināt stresu ilgākā laika posmā, uzlabot noturību pret aukstumu, karstumu un vides faktoru izmaiņām, sarunāties ar saviem darba kolēģiem vai darbiniekiem, rast risinājumu, lai gūtu degsmi, prasmes stresa noturībā un radīt priekšrocības darbiniekiem un uzņēmumam. Atbildes ir jāmeklē un tās nav nemaz tik tālu, kā Tu domā!

Kā mēs varam palīdzēt?

Mūsu misija ir palīdzēt cilvēkam atgriezties pie viņa dabiskajām spējām sevi kontrolēt tā, kā daba viņu ir radījusi. Mācību programmas un apmācības ir veids, kā dalāmies savā pieredzē un zināšanās ar ikvienu, kas vēlas kļūt par sevis efektīvāko versiju — kļūt enerģiskāks, pārliecinātāks, stiprāks, veselīgāks, mērķtiecīgāks un produktīvāks.

Kontrolēta un droša diskomforta pārvarēšana, kontrole pār savu ķermeni un prātu ir būtiskas prasmes, kas noderēs jebkurā dzīves situācijā un ļaus sasniegt vēl nebijušu dzīves kvalitāti! Tieši tādēļ būtiski izprast, kā elpošana, aukstums un prāts var palīdzēt sasniegt jaunus fizioloģiskos un mentālos kvalitātes dzīves rādītājus – un šo izpratni mēs Tev iemācīsim!

Mums ir piedāvājums, kas palīdzēs atrisināt uzņēmuma un tā darbinieku ar produktivitāti saistītās problēmas. Mēs palīdzēsim radīt efektīvāku un enerģiskāku darbaspēku, kas pratīs pareizi elpot un pārvarēt stresu jebkurā dzīves situācijā. Piedāvājums ietver lekcijas un pārbaudītas praktiskas nodarbības, kas palīdzēs uzņēmuma efektivitātes veicināšanā.

Kāds ir lekciju piedāvājums?

Lekciju mērķis ir iedrošināt un iedvesmot cilvēkus aizdomāties par savām spējām, fizisko un mentālo veselību. Profesionāli speciālisti dalīsies ar zināšanām un pieredzi, palīdzot atklāt aizmirstas prasmes sevi kontrolēt un pilnveidot fiziskā un garīgā līmenī.

Cilvēki ir problemātiskas būtnes, taču vienmēr problēmām iespējams rast risinājumu. Viens no galvenajiem uzņēmuma veiktspējas faktoriem ir cilvēkresursi, tāpēc ikviena uzņēmuma interesēs ir rast risinājumus cilvēciskajām problēmām – elpošanai, efektivitātei, ķermeņa vispārējai izpratnei. Rūdīšanās skolas pasniedzēji sniegs gan savas zināšanas, gan pasaules ekspertu pieredzi, ko uzņēmumi noteikti nevēlēsies laist garām. Pateicoties šīm apmācībām, darbinieki varēs iegūt zināšanas par to, kā pārvaldīt savu ķermeni un prātu, izbaudīt miegu un dzīvot bez stresa.

  • Miegs un smadzeņu darbība

Smadzeņu un prāta darbība ir cieši saistīta un atkarīga no miega kvalitātes. Miegam ir milzīga nozīme mūsu dzīves ikdienas ritmā, sākot ar veselību un labsajūtu, līdz pat sasniegumiem. Sniegsim padomus, kā uzlabot miega kvalitāti un prāta funkcionalitāti, saprotot nianses, kas balstītas uz pierādītām metodēm.

  • Stresa vadība un darbs ar elpu

Būtiska ir izpartne par to, kā kontrolēt savu nervu sistēmu, kā veicināt un izprast stresa menedžmentu, kā iegūt mieru vai pretēji – aktivizēt ķermeni un veicināt enerģiju jebkurā dzīves situācijā. Izprotot šo mehānismu, mēs spējam to uzlabot, kā rezultātā – elpot efektīvāk, uzņemt vairāk skābekļa un patērēt mazāk enerģijas.

  • Kustību un ķermeņa nozīme

Sakārto savu fizisko ķermeni, izproti tā nepieciešamību ceļā uz enerģiju un labsajūtu. Uzzināsi būtiskāko par to, kā izveidot fizisko aktivitāšu sistēmu, kas paredzēta veiksmīgai īstermiņa un ilgtermiņa mērķu sasniegšanai. 

  • Biohacking – rīku kopums sevis uzlabošanai un izpratnes veidošanai

Biohakings – tā ir pieeja/process, kā veikt izmaiņas savā dzīvesveidā, lai bioloģiski “uzlauztu” savu ķermeni un justos pēc iespējas labāk. Bioloģiski uzlaužot jeb biohakojot sevi, tiešā veidā iespējams transformēt savu ķermeni. Tā, lai tas justos daudz enerģiskāks, produktīvāks, spējīgāks.

Kāds ir treniņu piedāvājums?

Treniņa mērķis ir iedrošināt un praktiski sākt rīkoties. Treniņa laikā notiek darbs ar dažādām tehnikām. Treniņa formāts ir gan grupu darbs, gan individuālais darbs. Treniņos mēs apvienojam vairākas mūsu izmēģinātas, pārbaudītas, apgūtas un pierādītas metodes un zināšanas, lai palīdzētu sasniegt mērķus.

  • Iemācies menedžēt stresu un izelpo nogurumu

Mācies iegūt mieru un enerģiju. 1,5 stundu nodarbība. Praktiska nodarbība 10 – 20 darbiniekiem, kuras laikā tiek izkustinātas plaušas, elpošanas muskuļi un apgūti pamatnosacījumi efektīvai un pareizai elpošanai.

  • Brīvās kustības prātam un ķermenim

1,5 stundu nodarbība 10 – 20 darbiniekiem. Komandas/kolēģu saliedēšanas treniņš gan prātam, gan ķermenim. Spēles, improvizācija, skaņas, līdzsvara vingrinājumi, atjautības uzdevumi un vispārējā fiziskā sagatavotība.

  • Izaicini savu komandu imunitātes stiprināšanai!

Lekcijas apvienojumā ar praktiskiem vingrinājumiem un mūsu pieredzi, metodēm un zināšanām.

Ledus vanna vai ledus staigāšana – 4 – 6 stundu treniņa formāts uzņēmuma komandai, 10 – 20 darbiniekiem.

  • Uzlādes un piedzīvojumu diena

Dienas mācību un lekciju formāts, apvienojot visas mūsu zināšanas vienā dienā. Individuāli pārrunājot vietu, laiku un formātu pēc uzņēmuma vajadzībām.

Kā pieteikties lekcijām / apmācībām?

Lai pieteiktos uz lekcijām un/vai apmācībām jāraksta uz maris@uzdrosinies.lv vai jāzvana uz tālruņa numuru +371 27750180. 

Kā arī mājaslapā iespējams aizpildīt kontaktinformāciju.

Kur notiek lekcijas / apmācības?

Uz šo jautājumu iespējams atbildēt sarunu ceļā, jo katram uzņēmumam ir individuālas vēlmes un vajadzības, tāpēc, ja ir interese, rakstiet uz e-pastu vai zvaniet, vienmēr esam pieejami.

Papildus noderīga informācija

Noteikti lielākajai daļai uzņēmumu ir gan telpas, gan tehniskais nodrošinājums tādam darbinieku skaitam, kas šajā uzņēmumā strādā, tāpēc būtu pateicīgi, ja šis nodrošinājums būtu pieejams.

Vairāk informācijas par nodrošinājumu lasīt šeit.

Kāpēc izvēlēties mūs?

Apmācībās būs daudz jauni ieguvumi, kas palīdzēs ikdienas darbos un ne tikai darba vidē, bet arī ikdienā. Kāpēc gan nepavadīt kvalitatīvu laiku ar kolēģiem?

Galvenie ieguvumi:

  • Personīgā attīstība – apziņas, uztveres un pārliecības pilnveide, vērtību noskaidrošana un dzīvošana pēc savām patiesajām vērtībām, dzīves jēgas atrašana.
  • Prasmes – jaunu prasmju un spēju attīstīšana. Piemēram, stresa vadība un kontrole, konkrētas uzvedības/ieraduma izmaiņas un pilnveides prasmes, radošo spēju attīstīšana, pārliecības iegūšana sevī, komunikācijas uzlabošana, labāku lēmumu pieņemšana, produktivitātes uzlabošana un līderības spēju pilnveidošana.

Kādas ir izmaksas?

Līdzšinējā pieredzē ar katru uzņēmumu tiek saskaņots unikāls plāns, balstoties uz uzņēmuma vēlmēm un vajadzībām. Tas nozīmē, ka aptuvenās izmaksas varam pateikt pēc tam, kad ir skaidrs, ko tieši vēlās uzņēmums – vai tā ir tikai lekcija, vai treniņš vai vairākas lekcijas un treniņi vienas dienas ietvaros. Praksē ir bijuši dažādi pasākumi, tāpēc droši raksti un saskaņosim labāko plānu un idejas: maris@uzdrosinies.lv

Kopā ar dažādas jomas ekspertiem mēs esam izstrādājuši apmācību programmu, kas atspoguļo mūsu zināšanas par biohacking rīkiem un palīdz būtiski uzlabot dzīves kvalitāti gan darbā, gan mājās. Pievēršanās viena konkrēta veselības aspekta uzlabošanai palīdz visai nosacīti, svaru zāle padara plānāku tikai maciņu, bet diētas palīdz tikai uz brīdi, kamēr tās ievēro, tāpēc pārmaiņas ir jāievieš sistemātiski un pakāpeniski. 

Aicinām  pieteikties apmācībām un gūt jaunas zināšanas, kuras izmantosiet gan darba, gan ikdienas vidē.

 

Avoti:

https://www.forbes.com/sites/brianscudamore/2016/03/09/why-team-building-is-the-most-important-investment-youll-make/#58dc593e617f

 

>