Apmācības

Nogurums, slimošana un iedvesmas trūkums iet roku rokā ar mūsdienu cilvēku. Trakākais – tas viss tiek uzskatīts par normu. Tam tā nav jābūt!

30 DIENU IZAICINĀJUMSPAR RŪDĪŠANĀS SKOLU

Vima Hofa metode

Kādi ir galvenie ieguvumi no metodes praktizēšanas

1. Uzlabojas un aktivizējas ķermeņa imūnsistēma

2. Uzlabojas smadzeņu darbība un asinsrite

3. Uzlabojas koncentrēšanās spējas un pārliecība par saviem spēkiem

4. Palīdz aizmirst par diskomfortu aukstumā (peldoties, aukstā dušā, pastaigā ziemā, vēsās telpās u. c.)

5. Uzlabojas izturība pret stresu un miega kvalitāte

Kam ir piemērota šī metode

Šo metodi var praktizēt jebkurā vecumā: gan bērni, gan pieaugušie, gan seniori neatkarīgi no dzimuma vai fiziskās sagatavotības. Šī metode palīdzēs uzlabot gan fizisko, gan mentālo formu un ir populārākā izvēle mūsu sarakstā. Ideāls variants arī tiem, kuri vēlas sevi nedaudz izaicināt.

Darbs ar elpu (Oxygen Advantage metode)

Kādi ir galvenie ieguvumi no metodes praktizēšanas

1. Deguna un mutes elpošanas maksimizēšana

2. Kalnu apstākļu simulācija

3. Elpošanas biomehānikas uzlabošana

4. Plūsmas (flow) stāvokļa iegūšana un maksimāla fokusa un koncentrēšanas stāvokļa uz rezultātu iegūšana

5. Ātrāka atjaunošanās pēc fiziskās un darba slodzes!

Kam ir piemērota šī metode

Visiem, bet jo īpaši amatiera un augsta līmeņa sportistiem. Šīs metodes mērķis ir simulēt augstkalnes apstākļus, maksimizēt ieguvumus no deguna un mutes elpošanas, un uzlabot gāzu apmaiņu, lai uzlabotu rezultātus.

Laila Malceniece par 21 dienas izacinājumu

Man paveikt uzdevumus 21dienas garumā līdzēja tas, ka tie bija ļoti daudzveidīgi un arī īsi, vienkārši, nevarēja atrunāties, ka tam vai šim nesanāca laika. Iegūto pieredzi vērtēju visnotaļ pozitīvi, labs impulss turpināt ceļu draudzībā ar aukstumu.

Ieva Pudure par 21 dienas izaicinājumu

Biju ļoti pateicīga par iespēju izrauties no ikdienas rutīnas un pamēģināt ko jaunu! Tāpat arī pievienotie materiāli bija ļoti vērtīgi!

Vanesa Apkalne par "Darbs ar elpu"

Pirms kursa uzsākšanas jau skaidri apzinājos, ka elpoju nepareizi. To es izjutu jau skriešanas laikā, izjūtot asas sāpes krūtīs un smagi elsojot caur muti. Apmācības man pavēra skatu uz citu pasauli. Nogurumu vairs neārstēju ar kārtējo kafijas krūzi, pieķeru sevi katru reizi, kad elpoju nepareizi. Elpošanas kursu es noteikti ieteiktu iziet ikvienam, jo iepriekš pat nenojautu, cik ļoti elpošana uzlabo dzīves kvalitāti. Neizsakāms paldies!

Edgars Bērziņš par "Vima Hofa metodi"

Lieliskas un vērtīgas mācības. Kad atbraucu no mācībām, bija enerģija visam vakaram, tas ir ļoti labs motivators turpināt un strādāt ar sevi. Pašam neticējās, ka asinsrite tomēr strādā un kaut kas ķermenī notiek. Mēs varam sajust, kas notiek ķermenī! Paldies par šo lielisko Vima Hofa mācību dienu.

Alise Bukovska par "Darbs ar elpu"

Šīs apmācības sniedza ļoti vērtīgu teorētisku un praktisku ieskatu pareizas elpošanas paradumu ieviešanai, lai ilgtermiņā uzlabotu labsajūtu, pielāgošanos konkrētai dzīves situācijai (miera/enerģijas radīšana sev vajadzīgos brīžos), fizisko aktivitāšu veiktspējas uzlabošanu un kopumā būtisku dzīves kvalitātes celšanu.

Arta Citko

Jautra komūna sevis uzlabošanai! Māris vienmēr parūpējās, lai visiem viss būsu skaidrs. Ļauj iepazīt jaunas sajūtas neko nespiežot. Tik cik pašam gribēšana un ticēšana varēšanai. Vienmēr kaut ko jaunu var uzzināt. Paldies par pasākumiem!

6+
gadu pieredze

3000+
aizvadītas treniņstundas

3000+
izmācīti veselīguma entuziasti

>